• آتلیه ملکه زیبا
  • تخت جمشید

مزون مدی نو

۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #231
RE: مزون مدی نو
(۴-تير-۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ عصر)'ziba.mozafari' نوشته است:  عزیزم دستمزد دوختشون چنده؟

بستگی به پارچه و مدل لباستون داره
من یه پارچه کار شده برای پیراهن بلند حدود 500 تومن شد البته هنوز پرو اولیه لباسم رو نرفتم نمیدونم تو تنم چجوری میشه. ولی خب امیدوارم خوب بدوزند چون من هیکلم جالب نیست به خاطر زایمانم شکم بزرگی دارم  و بازوهام هم خیلی پره بچه هم شیر میدم دیگه خودتون تصور کنید چه هیکلی دارم!تصویر: images/smilies/biggrin.gif
ولی

نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #232
من از دوخت اینجا خیلی راضیم مادرم یه لباس شب خوشکل سفارش داد براش دوختند خیلی خیلی تمیز شد. فیت تنش بود
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #233
وااای خانم مولوی زاده خیلی بی نظیرند من از مدل لباسم و دوختش خیلی راضیم تو عروسی خواهر شوهرم همه از لباس من تعریف میکردند .
تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #234
کجا میتونم مدل هاتون رو ببینم؟
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #235
این مزون کارشون تکه!
ما خانوادگی مشتری ثابتشون شدیم
هم کیفیت دوخت هم قیمت مناسبشون باعث شده ما همیشه طرفدار کاراشون باشیم
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #236
من لباسم از این مزون بود ممنونم عاااالی بود واقعا دقیقا مطابق سلیقه من و کاملا سایز و بی نقص بود حقیقتا....
نقل قول
 سپاس شده توسط zeynab.shahmaleki
۱۵-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #237
منم پرو اول لباسم رو انجام دادم عااااالی بود دوس دارم زودتر پرو نهایی برسه تا لباسم رو بپوشم
فقط برای اندازه تور سرم تصمیم نگرفتم نمیدونم چند متری بگیرم
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #238
من هم لباس عروسم رو خانم مولوی زاده زحمتش رو کشیدند و واقعا هم با شکوه و عالی بود و فوق العاده خاص بود بازم دستشون درد نکنه تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد