• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

مزون مدی نو

۱۰-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #221
RE: مزون مدی نو
سلام عزیزم
من رفتم اینجا خانم مولوی زاده خیلی خوش برخورد هستند البته من چون درشتم حتما باید لباس فیت تنم باشه یه مدل خیلی شیک و اروپایی سفارش دادم واقعا قشنگه
لباس آماده خیلی زیاد داشتند مدلاشون قشنگ و اروپایی بود از همه رنج قیمت هم داشتند
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #222
سلام ست لباس مادر دختری دارید؟
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #223
من تقریبا همه کارای عروسیمو کردم مونده انتخاب لباسم کسی از عروسای قبلی میتونه کمکم کنه بگه اینجا چطوریه؟

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #224
(۲۰-خرداد-۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ عصر)'mehraban.d' نوشته است:  من تقریبا همه کارای عروسیمو کردم مونده انتخاب لباسم کسی از عروسای قبلی میتونه کمکم کنه بگه اینجا چطوریه؟

سلام من لباس عقدم رو داده بودم همین مزون دوختند. فوق العاده خوش دوخت و تمییز برام دراوردند همون مدلی که خواستم دراوردند عکسش هم توی پیج اینستاگرامشون گذاشتند. کلا هم کارشون خیلی تمیزه هم برخوردشون مناسبه.

نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #225
(۱۶-خرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ عصر)'golnaz.nematpour' نوشته است:  سلام ست لباس مادر دختری دارید؟

سلام عزیزم من دیروز رفتم اینجا که برای تولد دخترم ست لباس بگیرم. قبلا مدلاشون رو تو اینستا دیده بودم خیلی خوشم اومد
خیلی مدل های قشنگی داشت و با قیمت مناسب یه ست خیلی خوشگل انتخاب کردم حدود 550 تومن شد. برخوردشون خیلی خوبه تصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #226
سلام لباس مجلسی سایز بزرگ میدوزید؟
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #227
(۲۷-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ عصر)'soudeh.tajik' نوشته است:  سلام لباس مجلسی سایز بزرگ میدوزید؟

سلام عزیزم مادرم مشتری ثابت اینجاست تا حالا دو تا کت و دامن و یک پیراهن مجلسی و یک مانتو مجلسی سایز بزرگ براشون دوختند خیلی تمیز و فیت تنشون بود . حتما یه سر بهشون بزنیدتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۴-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ صبح
ارسال: #228
(۴-تير-۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ صبح)'Golazin.m' نوشته است:  من مراسمم نزدیکه لطفا عروس خانومایی که اینجا اومدن اطلاعی در مورد کیفیت کاراشون اگه دارن بگن ...

سلام - من لباس جشن عقدم رو دادم اینجا برام دوختن واقعا فوق العاده تمییز دوختند من حتما حتما برای عروسی هم دوباره میرم همینجا. قشنگ همون مدلی که تو ذهنم بود و بهشون گفتم رو دراورده بودن...

نقل قول
۴-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #229
عزیزم دستمزد دوختشون چنده؟
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #230
من لباس عروسیم رو اینجا سفارش دادم خانم مولوی زاده با توجه به قد و هیکلم خیلی خوب بهم مشاوره دادند کلا انرژی مثبت هستند ما خیلی خوشمون اومد مادرشوهرمم همینجا سفارش کت و دامن داد که براش بدوزند
لباس عروس من چون سنگ دوزی داره با تخفیف خیلی خوب 3800 شد . قیمت لباسم خیلی مناسب شد.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام