• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مزون مدی نو

۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #211
RE: مزون مدی نو
عزیزم تو مزون بری هم عکس دارند هم ژرنال و هم اگه مدلی مدنظرتون باشه عینا همون رو براتون می دوزند . ما از دوخت لباس شبشون خیلی راضی بودیم
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #212
سلام هزینه دوخت لباس نامزدی چقدر هست؟
نقل قول
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #213
سلام من دو روز پیش رفته بودم میدون محسنی بیشتر مزون های اونجا رو گشتیم آخرین مزونی که دیدم اینجا بود خیلی برخوردشون خوب و مهربون بود با حوصله همه مدلها رو بهم نشون دادند خانم مولوی زاده خیلی با تجربه هستند چند مدل لباس پوشیدم که بدونم کدوم سبک بهم میاد در آخر با نظر مادرم و مادر شوهرم یه مدل خیلی شیک کلوش با بالاتنه تمام کار شده سفارش دادیم قیمتش خیلی مناسب شد با تور بلند 2 متری حدودا 3.5 شد.
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #214
منم دیروز با خواهرم برای انتخابلباس عروس اینجا رفتم
برخوردشون واقعا خوب بود مخصوصا برخورد خانم مولوی زاده فوق العاده بود عالی ، هر چی بگم از خانمی ایشون کم گفتم
چقدر به دل عروس راه می یومد انگار دوست داشت خیلی راضی برم احساس کردم صد ساله می شناسمش
خیلی باحوصله ، مدلها واقعا خوشگل ،دوختهاشون واقعا تمیز ،همه مدلی برای همه تیپی داشتن
خلاصه اینکه من یه لباس پرو کردم و پسندیدم البته بگم قبلش خیلی تو نت ، مغازه های مختلف و لباسهای دوستام چرخیده بودم دنبال مدل خودم بودم و اینجا پیداش کردم و پوشیدم و اومدم بیرون
وقتی اومدم بیرون با وجودی که سرشون شلوغ بود خودشون باز یه مدل دیگه اوردن گفتن اینم ببین عروسای ما معمولا چندتا می پوشنن.
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #215
سلام من دیروز رفتم پرو اول لباسم.
یعنی هرچی بگم کم گفتم.اصلا فکر نمیکردم انقدر خوب باشه.عاللللی بود.اصلا انگار نه انگار پرو اول بود دوست داشتم همونو بردارم بیارم با خودم خونه
واقعا دست خانم مولوی زاده درد نکنه هرچی گرفته حلالش
نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #216
سلام
من امروز برای بار دوم رفتم مزون مدی نو، پیش خانم مولوی زاده
اول از همه از رفتار فوق‌العاده خانم مولوی زاده بگم که بزرگترین مزیت بود برام، خیلی باحوصله، مهربون و منطقی بودند، به تک‌تک حرفهام با دقت گوش دادند و راهنماییم کردند
دفعه اول که رفته بودم برای این بود که مدل لباسم رو بهشون نشون بدم و این بار رفتم برای بستن قرارداد... حس خوبی دارم، امیدوارم که لباسم قشنگ بشه
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #217
سلام از چه طریقی میتونم نمونه کارتون را دنبال کنم ؟
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #218
مدللباس عروس سایز بزرگ دارید؟
بنظرتون چه مدلی عروس رو لاغرتر نشون میده؟ البته قدم بلنده
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #219
تو اینستا مدل لباس نامزدی چرا نمی ذارید؟
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ عصر توسط roshana.alimoradi.)
ارسال: #220
سلام دوستان کسی تازگیا این مزون لباس برای عروس سفارش داده؟ برخورشون چطوره؟ کارشون تمیزه؟ لباس آماده هم دارند؟
چندتا لباس میشه پرو کرد؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام