• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مزون مدی نو

۲۷-فروردين-۱۳۹۶, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #201
RE: مزون مدی نو
کسی لباس شب اینجا دوخته؟ هزینش چنده؟ عروسی خواهر شوهرم تابستونه میخام بترکونم
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #202
عزیزم مادرم اینجا لباس شب دوختن دستمزدشون از یک میلیون شروع میشه به بالا کارشون خیلی تمیز و خوبه مادرم خیلی راضیه
نقل قول
 سپاس شده توسط baran paezi ، Aseman_69
۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #203
(۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ صبح)'Afshan78' نوشته است:  عزیزم مادرم اینجا لباس شب دوختن دستمزدشون از یک میلیون شروع میشه به بالا کارشون خیلی تمیز و خوبه مادرم خیلی راضیه

خانمی اجاره هم دارن ؟ یا فقط دوخت؟

خواستگاری 95/05/01
بله برون 95/05/15
عقد 95/06/22
عروسی انشالا پاییز96
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #204
عزیزم جاری خواهرم برای عروسیش رفته بود اینجا میگفت کارشون خیلی تمیز و خوبه با قیمت خیلی مناسب لباس هم کرایه میدند. متاسفانه حضور ذهن قیمت لباساش رو ندارم. ولی یادمه خیلی از این مزون تعریف میکرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman_69
۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #205
سلام من و مادرم کل مزونهای میدون محسنی رو گشتیم در نهایت از برخورد این مزون خیلی بیشتر خوشمون اومد من چون هیکلم درشته لباس به تنم سخت گیر میاد دوس داشتم لباسم جوری باشه که هیکلم رو خوشفرم نشون بده خانم مولوی زاده خیلی خوب راهنماییمون کردند و مدلای متنوعی با توجه به قد و هیکلم بهم نشون دادند. و تضمین کردند که گن دوزیشون عالیه. دیگه از بابتلباس عروس خیالم راحت شد.
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۳:۴۵ عصر
ارسال: #206
سلام به مزون مدی نو
خواستم اینجا از بابت لباس قشنگی که برام دوخته بودید تشکر کنم خیلی زحمت کشیدید همه فامیل از لباسم تعریف می کردند هم مدلش رو دوس داشتم هم گن و فنرش اصلا اذیتم نکرده بود و تا آخر شب تو لباسم راحت بودم.

تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #207
سلام دوستان من لباس های اینجا رو تو اینستاگرام دیدم و خوشم اومد. میتونید بهم بگید لباس آماده برای سایز 42-44؟
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #208
گلاره جان باید تماس بگیری مدل لباس رو بگی و ازشون بپرسی. اصولا لباسا یک سایز بزرگتر میشه.
نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #209
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ عصر)saghar.rezae نوشته است:  سلام به مزون مدی نو
خواستم اینجا از بابت لباس قشنگی که برام دوخته بودید تشکر کنم خیلی زحمت کشیدید همه فامیل از لباسم تعریف می کردند هم مدلش رو دوس داشتم هم گن و فنرش اصلا اذیتم نکرده بود و تا آخر شب تو لباسم راحت بودم.

تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.png

ببخشید لباستون چقدر براتون تموم شد؟ سر وقت حاضر کردن؟

نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #210
سلام ژورنال جدید لباس شب دارید؟ ایکاش عکس از لباس شب هم میذاشتید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام