• هیژا
  • آتلیه ملکه زیبا

مزون لیذا

۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ صبح
ارسال: #41
RE: مزون لیذا
(۲۲-تير-۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ عصر)سعیده اختری نوشته است:  سلام خدمت همه دوستای عزیزم
من الان دیدم مزون لیذا اینجا تاپیک داره خیلی جالب بود چون من قبلا با این مزون آشنا بودم و از مطالب مفیدش استفاده کرده بودم
باید بگم که کار این مزون واقعا تمیز و عالیه در کنار این موضوع باید اخلاق خوبشونم بگم که با خوشرویی جواب و مشاوره میدن
من ماه رمضان رفتم این مزون اول از همه خانوم جوان خوشبرخوردی که اونجا بود به من گفتن چه مدلی مد نظرته منم گفتم واقعا نمیدونمHuhجوابشون خیلی جالب بود به من گفت پ همه مدل پرو کن ببین کدومشو بیشتر میپسندی برو دنبال همون مدل گفتم آخه واسه شهریور میخوام گفت عیبی نداره بپوش در صورتی که جمهوری رفته بودم میگفت 3.4 مدل انتخاب کن از بین اونا باید یکیشو انتخاب کنیConfused
البته چراغ اتاق پرو سوخته بود نشد بپوشم ایشالا تو این یکی 2 هفته حتما میرمNew2
اجاره دست اول لباس تو این مزون 800 بودLub
ولی من ونذاشت ۲تامدل بیشترپروکنم کلاهول هولکی کارموانجام دادخداکنه که خوب ازآب دربیاد
خریدشم 200تومن بالاتر بود Angel
البته نمیدونم الان چجوریه من ماه رمضون اونجا رفتمShy
البته هرمدلی ام نشون بدیم میدورن که قیمتشون همین بودNew2

New2New2

نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #42
با سلام مزون لیذا پنجشنبه و جمعه حراجلباس عروس و شویلباس عروس داره
ادرسشم : نازی اباد خیابان شهید رجایی جنب پمپ بنزین مجتمع اداری المپ ورودی F طبقه اول عمارت لیذا
تلفن 09122407069
۵۵۳۰۰۸۹۸
۵۵۳۳۱۸۱۰
نقل قول
۵-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #43
وای لباسم عالی شده خیلی استرس داشتم ولی واقعاهمونی شدکه میخواستم روزی که رفتم پروخام لباس انقدربرخوردخانم هاخوب بود که عاشقشون شدم خانم پارساعزیزوانقدراذیت کردم ولی بنده خدالبخندازرولبش نرفت وباحوصله هرکاری که میخواستم و انجام دادواقعا ممنونم ازشون تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط مزون لیذا
  • اساطیر
۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۴:۳۰ صبح
ارسال: #44
(۵-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ صبح)'@ma$#' نوشته است:  وای لباسم عالی شده خیلی استرس داشتم ولی واقعاهمونی شدکه میخواستم روزی که رفتم پروخام لباس انقدربرخوردخانم هاخوب بود که عاشقشون شدم خانم پارساعزیزوانقدراذیت کردم ولی بنده خدالبخندازرولبش نرفت وباحوصله هرکاری که میخواستم و انجام دادواقعا ممنونم ازشون تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
۱۱-آذر-۱۳۹۶, ۰۴:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آذر-۱۳۹۶ ۰۴:۳۶ عصر توسط مزون لیذا.)
ارسال: #45
با سلام خدمت نو عروسان عزیز
پنجشنبه و جمعه این هفته شو و حراجلباس عروس در عمارت لیذا برگزار میشود
قیمت لباسها از ۳۰۰ الی ۸۵۰ هزار تومان میباشد
ادرس :
نازی اباد خیابان شهید رجایی جنب پمپ بنزین مجتمع اداری المپ ورودی F طبقه اول عمارت لیذا
تلفن
مرادی ۰۹۱۲۲۴۰۷۰۶۹
کانال تلگرام lizamezon@
اینستاگرام aroseliza
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام