• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

مزون لیذا

۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #11
RE: مزون لیذا
سلام به دوستان عزیز از اینکه میبینم مزون لیذا پیج مخصوص خودشه داره خیلی خوشحالم من فقد اینو بگم که قیمتهاش و کیفیت کارشون حرف نداره امیدوارم روز به روز موفقتر باشن از مدیریت مزون لیذا جناب مرادی تشکر میکنم که بسیار محترم و خوش برخورد و پرسنل مودب و حرفه ای تو این مجموعه جمع کرده
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ صبح
ارسال: #12
admin2 dateline='0' نوشته است:  مزون لیذا

آدرس: نازی آباد، خیابان پارس، پلاک 30
تلفن:
55300898
55331810
09122407069
وب سایت: http://www.photoliza.ir
اینستاگرام: http://www.instagram.com/Aroseliza

از ساعت 11 صبح الی 8 شب حتی ایام تعطیل و جمعه ها
جهت اطلاع و مشاهده آخرین مدل های حراجلباس عروس به صفحه ی مزون لیذا مراجعه کنید:
تلگرام: https://telegram.me/lizamezon

به نام خداوند لوح و قلم    حقیقت نگار وجود و عدم  خدایی که داننده ی رازهاست  نخستین سرآغاز آغازهاست به نام آن والایی که زینت زبانها و یادگار جانها از نام اوست. سلامی سرشار ازعطر گل یاس در لفافه ای از محبت و عشق پیشکش حضور پر لطفتان. از اینکه توفیق رفیق گشت و سعادت مساعدت نمود تا سخنی صمیمانه با خوانندگان فهیم و فرزانه داشته باشم خدا را شاکرم.
ای حرمت دستت پر از حس شقایق.    ای وسعت چشمت پراست از آسمانها     به نام تو آغاز می کنم که خدایی        واگر حرفی باشد برای گفتن آغازش یاد از محبت وبخشایندگی توست سلام زیباترین هدیه ایست که پیشکش توان کرد  چرا که نام توست ومظهر امید ونماد مهرورزیست
امیدوارم لیاقت خدمت به شما نوعرسان عزیز را داشته باشم
مدیریت مزون لیذا
رضا مرادی
تلفن مدیریت 09122407069
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa94 ، afsaneh v
۱۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #13
مزون لیذا http://Www.photoliza.ir
با سلام به اطلاع میرساند تعدادیلباس عروس که یکبار پوشیده شده با قیمت 300 هزار تومان به فروش میرسد لباسها کاملا سالم و خشکشویی رفته میباشد جهت بازدید به نمایشگاه مراجعه فرمایید
با تشکر مدیریت مزون لیذا
09122407069
Telegram.me/lizamezon
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۵-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #14
(۵-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ صبح)مرضیه بابایی نوشته است:  [quote='moya' pid='1709853' dateline='1370071727']
سلام من مزونم لیذا تو نازی آباد بود و از کارشون هم خیلی راضی بودم یه دختر جونی به اسم کریمی کارشونو انجام میداد دقیقا همونی رو که می خواستم تحویلم دادن و به موقع
همه هم از لباسم خوششون اومد واقعا ازشون ممنونم چون خیالم رو بابت لباسم راحت کرده بودن

ممنون از مویا که منو راهنمایی کردی

(۳-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ صبح)لیلا‏ ‏جوانی نوشته است:  سلا‏‏م‏ ‏من‏ ‏لباس‏ ‏عروس‏ ‏و‏ ‏فیلمبرداری‏ ‏مراسمم‏ ‏با‏ ‏عروس‏ ‏لیذا‏ ‏بود‏ ‏مدیرش‏ ‏اقای‏ ‏مرادی‏ ‏خیلی‏ ‏منصف‏ ‏و‏ ‏خوش‏ ‏قول‏ ‏بود‏ ‏در‏ ‏ضمن‏ ‏سایتم‏ ‏دارن‏ ‏که‏ ‏میتونین‏ ‏بهش‏ ‏سر‏ ‏بزنید‏ ‏www.photoliza.ir

لیلا جان از شما تشکر میکنم بابت راهنماییت
سلام میخواستم بدونم قیمتاشون چطوریه؟

دوستی 90.9.11
عقد 94.2.20
عروسی 95.5.25
هورااااااااااا
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ صبح توسط مزون لیذا.)
ارسال: #15
(۲۵-خرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ صبح)گل رخ نوشته است:  [quote='مرضیه بابایی' pid='3478083' dateline='1395698526']
[quote='moya' pid='1709853' dateline='1370071727']
سلام من مزونم لیذا تو نازی آباد بود و از کارشون هم خیلی راضی بودم یه دختر جونی به اسم کریمی کارشونو انجام میداد دقیقا همونی رو که می خواستم تحویلم دادن و به موقع
همه هم از لباسم خوششون اومد واقعا ازشون ممنونم چون خیالم رو بابت لباسم راحت کرده بودن

ممنون از مویا که منو راهنمایی کردی

(۳-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ صبح)لیلا‏ ‏جوانی نوشته است:  سلا‏‏م‏ ‏من‏ ‏لباس‏ ‏عروس‏ ‏و‏ ‏فیلمبرداری‏ ‏مراسمم‏ ‏با‏ ‏عروس‏ ‏لیذا‏ ‏بود‏ ‏مدیرش‏ ‏اقای‏ ‏مرادی‏ ‏خیلی‏ ‏منصف‏ ‏و‏ ‏خوش‏ ‏قول‏ ‏بود‏ ‏در‏ ‏ضمن‏ ‏سایتم‏ ‏دارن‏ ‏که‏ ‏میتونین‏ ‏بهش‏ ‏سر‏ ‏بزنید‏ ‏www.photoliza.ir

لیلا جان از شما تشکر میکنم بابت راهنماییت
سلام میخواستم بدونم قیمتاشون چطوریه؟

با سلام خدمت شما دوست محترم در حال حاضر تخفیفاتی به مناسبت ماه مبارک رمضان قرار دادیم که شما نو عروسان عزیز میتوانید استفاده کنید

نوعروسان عزیز خبر خوبی که میتونم بهتون بدم اینکه زنگهای مشاوره برای شما عزیزان در کانال تلگرام قرار دادیم که میتونید از این مشاورهها در کانال تلگرام ما استفاده کنید برای اطلاع به ادرس زیر مراجعه کنید

http://telegram.me/lizamezon

Lizamezon@ کانال تلگرام
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #16
سلام. من هم تصمیم دارم لباس عروسم رو از اینجا تهیه کنم.قیمتاشون که مناسبه.یه بار هم تلفنی باهاشون صحبت کردم برخوردشون خوب بود.حالا وقتی سر زدم میام نتیجه رو میگم.کسی از دوستان فیلمبرداری مجلسشون با اینجا بوده؟میخوام بدونم کیفیت کار فیلمبرداریشون چطوره؟ از مدیریت خواهش میکنم در صورت امکان نمونه کار عکاسیشون رو هم اینجا یا در سایت قرار بدن ممنون.
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #17
(۲۷-خرداد-۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ عصر)فتانه66 نوشته است:  سلام. من هم تصمیم دارم لباس عروسم رو از اینجا تهیه کنم.قیمتاشون که مناسبه.یه بار هم تلفنی باهاشون صحبت کردم برخوردشون خوب بود.حالا وقتی سر زدم میام نتیجه رو میگم.کسی از دوستان فیلمبرداری مجلسشون با اینجا بوده؟میخوام بدونم کیفیت کار فیلمبرداریشون چطوره؟ از مدیریت خواهش میکنم در صورت امکان نمونه کار عکاسیشون رو هم اینجا یا در سایت قرار بدن ممنون.

ضمن سلام خدمت شما نو عروس عزیز امیدوارم پیک خوشی برای شما عزیز دلبند باشیم و لیاقت خدمت به شما عزیز مهربانو داشته باشیم پیشاپیش ازدواج شما عزیز را تبریک میگوییم
نقل قول
 سپاس شده توسط فتانه66
۸-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #18
لطفا مدلی که سفارش دادین هم بگید که دستمون بیاد چطور هست؟ کار دست داره؟ تمیز کار میکنه؟

من با خدای خود خوشبخت ترینم
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۳۵ صبح
ارسال: #19
سلام دوستان من لباس ماهی دانتل میخواهم چقدر درمیاد حدودا این مزون

دختر فروردین عروس فروردین 96 انشاالله
تالار الهیه عالی
مزون گلین میدون ولی عصر : خوشگل
ارایشگاه ؟ مینا پاسدارن
اتلیه ؟
خدایا شکرت
نقل قول
۱۴-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #20
عزیزان به نظرتون تو مزون لیذا یه لباس با 300 تومن میشه اجاره کرد که شیکم باشه

عروس 23 شهریور ایشالا
به امید خودت خدای من
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام