• هیژا
  • مهناز

مزون لیذا

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ صبح توسط admin3.)
ارسال: #1
مزون لیذا
مزون لیذا

آدرس: نازی آباد خیابان شهید رجایی جنب پمپ بنزین مجتمع اداری المپ ورودی F طبقه اول
تلفن:
55300898
55331810
09122407069
وب سایت: http://www.photoliza.ir

از ساعت 11 صبح الی 8 شب حتی ایام تعطیل و جمعه ها
جهت اطلاع و مشاهده آخرین مدل های حراجلباس عروس به صفحه ی مزون لیذا مراجعه کنید:

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط arshida jahani
۱۱-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #2
مزون لیذا
سلام من مزونم لیذا تو نازی آباد بود و از کارشون هم خیلی راضی بودم یه دختر جونی به اسم کریمی کارشونو انجام میداد دقیقا همونی رو که می خواستم تحویلم دادن و به موقع
همه هم از لباسم خوششون اومد واقعا ازشون ممنونم چون خیالم رو بابت لباسم راحت کرده بودن

دنیایم را می دهم برای لبخندت
هراسی نیست
شاد که باشی
دوباره دنیا از آن من است.
نقل قول
 سپاس شده توسط Missan ، sar ، گل جان ، ✿ هانا ✿ ، samiiira_ziba ، سالومه توپولی
۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ صبح
ارسال: #3
مزون لیذا
سلا‏‏م‏ ‏من‏ ‏لباس‏ ‏عروس‏ ‏و‏ ‏فیلمبرداری‏ ‏مراسمم‏ ‏با‏ ‏عروس‏ ‏لیذا‏ ‏بود‏ ‏مدیرش‏ ‏اقای‏ ‏مرادی‏ ‏خیلی‏ ‏منصف‏ ‏و‏ ‏خوش‏ ‏قول‏ ‏بود‏ ‏در‏ ‏ضمن‏ ‏سایتم‏ ‏دارن‏ ‏که‏ ‏میتونین‏ ‏بهش‏ ‏سر‏ ‏بزنید‏ ‏www.photoliza.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط ✿ هانا ✿
  • اساطیر
۵-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ صبح توسط مرضیه بابایی.)
ارسال: #4
مزون لیذا
(۱۱-خرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ صبح)moya نوشته است:  سلام من مزونم لیذا تو نازی آباد بود و از کارشون هم خیلی راضی بودم یه دختر جونی به اسم کریمی کارشونو انجام میداد دقیقا همونی رو که می خواستم تحویلم دادن و به موقع
همه هم از لباسم خوششون اومد واقعا ازشون ممنونم چون خیالم رو بابت لباسم راحت کرده بودن

ممنون از مویا که منو راهنمایی کردی

(۳-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ صبح)لیلا‏ ‏جوانی نوشته است:  سلا‏‏م‏ ‏من‏ ‏لباس‏ ‏عروس‏ ‏و‏ ‏فیلمبرداری‏ ‏مراسمم‏ ‏با‏ ‏عروس‏ ‏لیذا‏ ‏بود‏ ‏مدیرش‏ ‏اقای‏ ‏مرادی‏ ‏خیلی‏ ‏منصف‏ ‏و‏ ‏خوش‏ ‏قول‏ ‏بود‏ ‏در‏ ‏ضمن‏ ‏سایتم‏ ‏دارن‏ ‏که‏ ‏میتونین‏ ‏بهش‏ ‏سر‏ ‏بزنید‏ ‏www.photoliza.ir

لیلا جان از شما تشکر میکنم بابت راهنماییت
نقل قول
 سپاس شده توسط ✿ هانا ✿
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #5
مزون لیذا
من لباسم دانتل بود از لیذا گرفتم 750 هزار تومان خیلی هم تمیز دوخته بود
نقل قول
 سپاس شده توسط ندای آسمانی ، samiiira_ziba ، taba
۱۷-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ عصر توسط sayeh-z.)
ارسال: #6
مزون لیذا
سلام . منم پنجشنبه میخوام برم مزونای اینجارو ببینم. آخه بودجمون کمه. تو برلن مدل لباسمو 1400 قیمت دادن بهم. به نظرتون اینجا ارزونتر در میاد؟؟؟
بهم آدرس دقیق مزون پرتو و لیذا رو میدین؟ اینجور که فهمیدم این دوتا بهتر از همه بودن. لباسمم مدلش سادست و فقط بالاتنه و آستینش دانتل داره. میتونن خوب در بیارن به نظرتون؟؟؟؟

عروس دوازده شهریور...

یه مشکل بزرگ برام پیش اومده که بخاطرش ممکنه عروسیم عقب بیوفته. واسه حل مشکلم یه صلوات میفرستی برام؟
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #7
مزون لیذا
بچه ها من امروز میرم مزون لیذا
خیلی قیمتاش خوبه
خداکنه واسه منم خوب بشه
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ صبح
ارسال: #8
مزون لیذا
(۱۱-شهريور-۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ عصر)ninaro نوشته است:  بچه ها مزون الیزا با لیذا فرق داره؟اگه اره کدوم بهتره؟ Undecided

سلام مزون الیزا با لیذا فرق داره همون طور که میبینید هم اسمشون فرق میکنه و هم مدیریتشون من لباسم از لباس عروس لیذا گرفتم لینک زیر لباس عروسه منه که تو سایتشونم گذاشتن خوبیش اینه که عینه ژورنال در میارن و فکر میکنم خیلی ها به دنباللباس عروس لیذا اشتباها به الیزا میرن اینملباس عروس من بود خیلی از دوختش راضی بودم
http://www.photoliza.ir/IMG_Files/pp-9795711152447.jpg
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #9
مزون لیذا
سلام من دیروز تو نازی اباد سفارش لباس عروسمو دادم خیلی گشتم ولی شیکتر ازلباس عروس لیذا مزون پیدا نکردم خیلی با ادب و مهربون برخورد میکردن اولش هم از طریق سایتشون باهاشون اشنا شدم http://www.photoliza.ir ولی لباسهایی که تو مغازشون داشتن خیلی شیکتر از تو سایتشون بود
نقل قول
 سپاس شده توسط آرزو گلی
۲۰-فروردين-۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ صبح
ارسال: #10
مزون لیذا
(۲۳-مرداد-۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ صبح)مریم صادقی نوشته است:  
(۲۹-تير-۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ عصر)پریسا فراهانی نوشته است:  سلام من دیروز تو نازی اباد سفارش لباس عروسمو دادم خیلی گشتم ولی شیکتر ازلباس عروس لیذا مزون پیدا نکردم خیلی با ادب و مهربون برخورد میکردن اولش هم از طریق سایتشون باهاشون اشنا شدم http://www.photoliza.ir ولی لباسهایی که تو مغازشون داشتن خیلی شیکتر از تو سایتشون بود

HeartHeartHeartHeart عالی بود

Heartممنون منم رفتم مزون لیذا بسیار کاراشون شیک و عالی بود از همه بهتر اخلاق و مهمتر از همه تخفیف خیلی خوبی هم دادن.
نقل قول
 سپاس شده توسط asteria
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام