• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

مزون فابرا

۲۵-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ عصر
ارسال: #51
RE: مزون فابرا
من رفتم که لباس بدوزم برای مراسم های دوستام ولی وقتی کارشونو دیدم لباس عروسمم همینجا سفارش دادم, اینقدر که خانم ابراهیمی ناز و مهربون بودن و چقدر خوشحالم که باهاشون اشنا شدم
هم خودشون هم دختراشون هم همسرشون عالی بودنتصویر: images/smilies/heart.gif این خانواده واقعا مهربون و فوقالعاده اند
اینقدر دوستانه به من و همسرم راهنمایی دادن هم برای خرید پارچه هم برای دوخت لباس و مدلی که دوست داشتیم که واقعا لذت بردیم یه جوری طراحی میکنن براتون که میتونید خروجی کار رو تصور کنید

نقل قول
 سپاس شده توسط ابراهیمی مزون فابرا
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #52
ممنونم دایان جان فقط چه روز هایی هستن ؟ شماره ای دارن که بتنم هماهنگ کنم ؟ از رنج قیمت هاشون خبری داری شما ؟
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #53
سلام دوستان این جا تغییراتم میدن توی لباس اگر بخوایم ؟لباس عروس منظورمه که برامون بچینن اضافه یا کم کنن؟

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #54
بچه ها میشه یه اطلاعاتی بدین راجب قیمت و تمیزی کارشون و اینکه به موقع تحویل میدن ؟؟

آرایشگاه : آوا نعمتی 
تالار : عمارت زرین 
آتلیه : آرته 
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #55
(۲۷-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ صبح)'ثمین دادفر' نوشته است:  بچه ها میشه یه اطلاعاتی بدین راجب قیمت و تمیزی کارشون و اینکه به موقع تحویل میدن ؟؟

خواهر من دو سال پیش لباسش رو از همین مزون فابرا گرفت اول تصمیم داشت لباسش استین نداشته باشه و بعد تصمیم گرفت دقیقه اخر که برای لباسش استین بزاره و خانوم ابراهیمی هم با مهربونی زیاد اینکارو انجام دادن و  بدون اینکه بخوان غر بزنن یا چون پول رو کامل  گرفته بودن دیگه از زیرش در برن و انجام ندن 
خیلی براشون مهمه که واقعا با رضایت از مزونشون بری بیرون خیلی مشتری مدار هستن 
قیمت لباس خواهرم حدود 4/5 شد ولی جای دیگه همون رو 7 ت قیمت گرفته بود و بعدم فروخت لباسشو بعد از عروسیش یکی از دوستاش اومد ازش خرید اینقدر خوش دوخت و تمیز بود از نظر تحویلم به موقع تحویل میدن خیلی وظیفه شناس و مرتب هستن 

نقل قول
 سپاس شده توسط ثمین دادفر
۲۸-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #56
کاراتونو دوست داشتم اما کاش نمونه کار بیشتر بزارید و یه حدود قیمت هم بدید
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #57
من کارای داخل پیجتونو بیشتر دوست دارم اینا یکم ساده است
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #58
چیی بگم از کارعااالیتون از خوبیاتون بچه ها اصلا نمیخوام تبلیغ کنم اما واقعا کارشون عالیه من بیشتر لباسامو سفارش میدم بهشون علاوه بر کار عالی و تکشون اخلاق خانم ابراهیمی هم عااالیه
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #59
(۲۸-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۲۰ عصر)'ابراهیمی مزون فابرا' نوشته است:  تصویر: ./uploads/201801/post_110224_1516294225_cd0f1efebf6b4a5f9b9fed44d96af6ff.attachتصویر: ./uploads/201801/post_110224_1516294217_ec19b37192efd2f879421f4884dde059.attachتصویر: ./uploads/201801/post_110224_1516294209_c9016dcf06742a5e8952956d01eea1a5.attach

میشه بازم نمونه کار بزارید؟؟

نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #60
(۲۶-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ عصر)'ana goli' نوشته است:  سلام دوستان این جا تغییراتم میدن توی لباس اگر بخوایم ؟لباس عروس منظورمه که برامون بچینن اضافه یا کم کنن؟

انا جان عزیزم بله انجام میدن هرگونه مدلی که بخوای و دوس داشته باشی  

نقل قول
 سپاس شده توسط ابراهیمی مزون فابرا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام