• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مزون فابرا

۱۷-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #41

RE: مزون فابرا
من شنیدم خیلی به موقع تحویل میدن
ولی خودم تا حالا بهشون لباس ندادم

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #42
من امروز فالو کردمتون چقدر این لباس توی استوری قشنگ بود واای چه پف قشنگی داشت دامنش خیلی دلم خواستش کاش حدود قیمتم میزاشتین 

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #43
دیروز لایو گذاشته بودن چقدر خانم ابراهیمی خانوم مهربونی به نظر میومدن و حس میکنم باید خیلی خوب و حرفه ایی باشن بر اساس تجربه هایی که گفتن و صحبت هایی که کردن 
​انشالله برم از نزدیک کارشونو ببینم اینجا با یه آرایشگاهی که مد نظرمه به هم نزدیکن گذاشتم کار هردوتون رو  بیام توی یه روز انجام بدم 

عروس آینده ... Blush
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #44
سلام چه روز هایی هستید ؟ دقیقا کجای سعادت اباد ؟

نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #45
سلام تحویل لباس هاتون چقدر طول میکشه ؟ معمولا پارچه رو باید خودمون تهیه کنیم یانه خودتون واسمون تهیه میکنید؟
نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۰۱ عصر توسط dayan.)
ارسال: #46
(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ عصر)'ranaaa' نوشته است:  سلام چه روز هایی هستید ؟ دقیقا کجای سعادت اباد ؟

ببین گلم بانک حکمت رو بلدی ؟؟؟ روبروی مرکز خرید ؟؟ کنار بانک حکمت یه در هست که زنگ بزنی برات باز میکنن میری بالا 

(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۴۸ عصر)'ستاااایش' نوشته است:  سلام تحویل لباس هاتون چقدر طول میکشه ؟ معمولا پارچه رو باید خودمون تهیه کنیم یانه خودتون واسمون تهیه میکنید؟

بستگی داره چی بخوای و سرشون خلوت باشه یا شلوغ پارچه رو هم اگه به خودشون بسپاری بهتره چون با تاجر های خوب پارچه کار میکنن و جنس خوب برات میخرن ولی اگه پارچه هم داری میتونی ببری انجام میدن 
​من خودم لباس دادم برام اماده کنن اماده بشه میام براتون تعریف میکنم 

نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #47
میشه پیج اینستا شون رو بزارید؟؟؟ خیلی مشتاق شدم کاراشونو ببینم

خنده دیگرون برام مهم
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #48
(۲۲-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ عصر)'سپیده کدبانو' نوشته است:  میشه پیج اینستا شون رو بزارید؟؟؟ خیلی مشتاق شدم کاراشونو ببینم

fabra_meson 
​t.me/fabrameson

عروسیم تموم شده به شکر خدا از همه چیز و انتخابام راضی ام
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #49
(۲۱-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۰۰ عصر)'dayan' نوشته است:  
(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ عصر)'ranaaa' نوشته است:  سلام چه روز هایی هستید ؟ دقیقا کجای سعادت اباد ؟

ببین گلم بانک حکمت رو بلدی ؟؟؟ روبروی مرکز خرید ؟؟ کنار بانک حکمت یه در هست که زنگ بزنی برات باز میکنن میری بالا 

(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۴۸ عصر)'ستاااایش' نوشته است:  سلام تحویل لباس هاتون چقدر طول میکشه ؟ معمولا پارچه رو باید خودمون تهیه کنیم یانه خودتون واسمون تهیه میکنید؟

بستگی داره چی بخوای و سرشون خلوت باشه یا شلوغ پارچه رو هم اگه به خودشون بسپاری بهتره چون با تاجر های خوب پارچه کار میکنن و جنس خوب برات میخرن ولی اگه پارچه هم داری میتونی ببری انجام میدن 
​من خودم لباس دادم برام اماده کنن اماده بشه میام براتون تعریف میکنم 

اهان مرسی عزیزم پس حتما یه سری به مزونشون میزنم تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #50
سلام کسی میدونه رنج لباس عروسش به چه صورتی هست؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام