• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

مزون فابرا

۲۸-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #31
پیج اینستاگرام
سلام دوست عزیز
بله پیج اینستاکرام فابرا:
fabra_meson
تمام عکس های داخل پیج نمونه دوخت های همین مجموعه هست
نقل قول
 سپاس شده توسط *niloo*
۲۸-آذر-۱۳۹۶, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #32
RE: مزون فابرا
کاش زودتر جواب بدید Sad قیمت اینجا نمی گید ؟

عروسی : به اميد خدا همه چي خوب پيش ميره 
اتليه: آرته
آرایشگاه: ؟
تشریفات : آدم و حوا
لباس عروس : از ترکیه برام اوردن 
جهیزیه :70 درصد
خونه : در حال نقاشی 
نقل قول
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #33
من رفته بودم خونه یکی دوستام  در کمدش که باز بود ناخواسته یه لباس دیدم که خیلی قشنگ بود بهش گفتم واای اینو بده ببینم بهد اورد اول فکر کردم دوختش ایرانی نیست و اماده خریده ولی بعد که ازش پرسیدم گفت اومده مزون فابرا گفتم کجاست ادرس بهم داد و گفت که مسئولشون خانوم ابراهیمه و خیلی هم خوش اخلاقه و خیلی تخصصی این کارو یاد گرفتن و  خب هم دوختش و پارچه  خیلی عالی بود 

عروس آینده ... Blush
نقل قول
  • گروه ژ
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #34
این همون مزونیه که بین فرهنگ و میدان کاجه؟؟؟ روبروی مرکز خرید؟؟؟ کسی بوده لباس  دوخته باشه  اینجا؟؟؟

نقل قول
۸-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #35
(۶-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ عصر)'parvane/parand' نوشته است:  این همون مزونیه که بین فرهنگ و میدان کاجه؟؟؟ روبروی مرکز خرید؟؟؟ کسی بوده لباس  دوخته باشه  اینجا؟؟؟

بله همونه خواهر شوهر من لباس شباشو همیشه پیش خانوم ابراهیمی میدوزه و خیلی هم لباسای شیکیه همیشه همه میپرسن ازش که کجا رفتی و اکثر فکر میکنن کار اماده است
​نمیشه گفت قیمت مناسبی داره ولی به کاری که تحویل میده میارزه چون بدون ایراده 

نقل قول
۹-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #36
بچه ها من توی پیجشون کاراشونو دیدم و خوشم اومده حالا میواستم برم پیششون و یه سری عکس دارم با پارچه که میخوام نشون بدم ببین و بگن کدوم مدل با کدوم پارچه بدوزم
دوتا دوستام عروسیشونه نمیدونم چیکار کنم کوتاه بدوزم یا بلند؟؟ تازه سافدوشم هستم لباس برا اونم میخوام میشه راهنماییم کنید؟
نقل قول
 سپاس شده توسط mitiii topool
۱۲-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #37
خاله من برای مراسمش لباس عروسش رو همینجا دوخت و خانم ابراهیمی براشون سنگ تموم گذاشتن
خاله من قبلش بهشون گفته بود که میخواد لباسش خیلی شیک و پر کار باشه ولی در عین حال سبک باشه که بتونه راحت برقصه خانم ابراهیمی هم گفته بودن مشکلی نیست من بهترین پارچه ها رو از بهترین تاجرای این شهر میخرم و اصلا نگران این موضوع نباش
همسر خانم ابراهیمی هم تا اونجایی که من میدونم تخصصشون پارچه است و خب واقعا هم لباش عروس بسیار شیک و قشنگی براش در اوردن که فوق العاده سبک هم بود خاله من خیلی جاها رفت نمونه کار دید و با خیلی از مزون دار ها صحبت کرد ولی میگفت همه فقط عکس خارجی نشون میدادن و عکس های ژورنالی ولی این مزون عکس های کارهای مشتری رو که تحویل داده بودن رو نشون دادن بهشون که خالم خیالش راحت شد که درست انتخاب کرده توی شب مراسمشم همه شیفته لباسش شده بودن
نقل قول
 سپاس شده توسط mitiii topool
۱۳-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #38
رنج قیمتاشون چه حدوده؟
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #39
(۱۳-دي-۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ صبح)'banoojoon' نوشته است:  رنج قیمتاشون چه حدوده؟

بستگی داره عزیزم یکی سنگ میخواد روی لباسش یکی دانتل زیاد 
بستگی داره چی میخواین چه پارچه ای 
من خودم لباس هامو همینجا پیش خانوم ابراهیمی عزیز و مهربون دوختم  هم برای فرمالیتم هم عروسیم کار خیلی از مزون ها رو دیدم ولی اون چیزی که مد نظرم بود رو توی اونا ندیدم یعنی نمونه کاراهای خیلی خاصی نداشتن دیگه تصمیم گرفته  بودم برم ترکیه لباس بخرم که یکی از دوستام اینجا رو بهم معرفی کرد و اصلا هم هیچ وقت نخونده بودم راجبشون اما دوستم از اینایی که همیشه لباس هاشو میره میدوزه و میگفت اگه بری اینجا دیگه هیچ جا نمیری و دقیقا هم همین شد و خداروشکر راضی هم هستم از این انتخاب و ممنونم از دوستم که اینجا رو معرفی کرد و ممنونم از خانم ابراهیمی و همسر مهربونشون که خیلی با من و همسرم کنار اومدن و با سخت گیری های ما ساختن 
خانم ابراهیمی بهترینن  

دارم انتخاب های عروسیمو انجام میدم Smile
به امید خدا 
اولیش آتلیه آفر 
نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #40
بچه ها اینجا تحویل کارشون چجوریه ؟؟؟ اذیت نمیکنن؟؟؟ من خیلی حساسم و چند باری دادم برام لباس دوختن و بعد پشیمون شدم الان میخوام برم یه مراسمی که پارچه از سر خریدام دارم و میخوام اینارو بدوزم میخوام بدونم خوبه اینجا برم پیششون ؟؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام