• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مزون فابرا

۱۰-شهريور-۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ صبح توسط مدیسا24.)
ارسال: #21
RE: مزون فابرا
(۲۸-مرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ عصر)farooheh نوشته است:  از عکسای لباس مجلسی هاتون بیشتر از لباس عروساتون خوشم اومد رنج لباس عروستون ار کجا شروع میشه ؟

سلام دوست عزیز برای قیمت اگر تماس بگبربد با خود خانم ابراهیمی صحبت کنید بهتره ولی اگر اشتباه نکنم از 2/500/000 شروع میشه لباس عروساشون

(۷-مرداد-۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ عصر)shabikhanoom نوشته است:  من اینستا رو دیدم. خودم عاشق کارای سادم. از 2مدل خیلی خوشم اومد. به هرکی نشون دادم میگه این لباس جشن تولد نهایتا نامزدیه :-( واقعا از 20 کیلو دانتل در هم تنیده با 7 کیلو سنگ لذت نمیبرم چیکار کنم؟!

عزیزم منم دقیقا مثل شما کارای ساده رو میپسندم مطمئنم خانم ابراهیمی خیلی میتونه کمکت کنه
لباسی که برای من طراحی کردن و دوختن بی نظیر بود
نقل قول
 سپاس شده توسط shabikhanoom
۱۲-مهر-۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مهر-۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ عصر توسط fatima_h66.)
ارسال: #22
نقل قول:بنظر من کارهاشون خیلی ساده هستند. درسته الان سبک اروپایی مد شده ولی من این سبک لباس عروس رو نمیپسندم. البته قطعا کسی که مزون داره هر مدلی بدید میتونه بدوزه. ولی تجربه من تو عروسیم اینه لباس عروس باید مجلل باشه. حتی داشتن یه تور دانتل بلند حس خوبی بهتون میده موقع وروذ به سالن. منم همین اشتباه کردم الان اصلا از سادگی آرایش و لباس عروس راضی نیستم اصلا قشنگ نبود! البته من از این مزون خرید نکردم ها! نظر کلیم درباره لباس نه مزون!

راستی اگر کسی خواست میتونم بهش درباره اشتباهاتم روز عروسیم بگم تا مثل من نشه. منم مشاوره خوبی نداشتن کسی نبود راهماییم کنه رفته بودم تو فاز اروپایی!
بعد روز عروسی اشتباهمو فهمیدم! ازلباس عروس گرفته تا آرایشگاه و انتخاب آتلیه!

تاریخ عقد : 30 خرداد 92
تاریخ عروسی من و شوشو هم : 30 تیر 95 شد!
عروسیم افتضاح برگزار شد.
انشالله هیچکس مثل من نشه!
مبل مو از مبلان خریدم
https://Moblon.ir
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #23
دوست من لباس عروسشو از این مزون خریده بود ۳۲۰۰ خیلی خوب بود همه عاشقش شده بودن
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #24
سلام دوختلباس عروس از چه قیمتی شروع میشه؟؟؟
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #25
هزینه دوختلباس عروس را میشه بگید؟؟؟
نقل قول
۲۹-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #26
کار با پارچه های رنگی بزارید
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #27
سلام به همگی
من لباس عروسیم رو از مزون فابرا گرفتم میتونم بگم اولین چیزی که نظر منو جلب کرد خوش رویی خانم ابراهیمی بود.و با حوصله و صبوری خودشون لباسمو آماده کردن تن خور لباس و نوع پارچه ای که استفاده میکنن خیلی خوبه و این در قبال قیمتی که پرداخت میکنید کاملن منصفانه هست.بهتره یه سر برید و از نزدیک باهاشون آشنا بشین. من پارچه بله برونم هم اینجا دوختم . و مادر شوهر و خواهر شوهرم هم همینجا برای عروسی ما سفارش دادن. باهاتون کنار میان و هدفشون صرفا پول دراوردن نیست کارشونو دوست دارن این خیلی مهمه.
نقل قول
 سپاس شده توسط مزون فابرا
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #28
سلام من می تونم نمونه کارها را دنبال کنم ؟ ادرس اینستاگرام را می تونم داشته باشم ؟
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #29
مدلها بسیار زیبا هستن. قیمت پایه از چقد شروع میشه؟
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #30
پیج اینستا دارن ؟ قیمتتتتتتتتتتتت بگید Sad

بله برون و جشن نامزدی : 1396/06/10
آرایشگاه بله برون : لی لی رضایی
تشریفات شام نامزدی : قریشی
عقد : به امید خدا 8 فروردین 97
گلفروشی : گل باختر
آتلیه : لیلیوم
تشریفات عقد: مهران
آرایشگاه عقد : لیلا رهبر
محل مراسم عقد : خونه پدری 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام