• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)

۲۶-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #31
RE: مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)
سلام خانوما کسی کارای این مزون از نزدیک دیده من از دو سه نفر فقط شنیدم کاراشون شیک ولی تو تن کسی تا حا لا ندیدم
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #32
عزیزم من کاراشون رو دیدم خیلی شیک و متمایز هستن کاراشون مخصوصا کارای اندامیشون.من خودم هم مزون رویال رفتم هم صفا و هم اینجا مال صفا خیلی گرون بود.مال رویال و اینجا بازم بد نبود اینجا من از کارای خود ژیهات خیلی خوشم اومد با کلاس بود کاراشون و جدید اما هنوز تن نزدم ایشالله هفته ی بعد میرم واسه پرو.
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #33
روشنک جون اگر پرو نکردی سرت کلاه رفته!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخ
ببین من پرو کردم و خیلی از کاراشون و از همه بیشتر از تن خور لباس راضی بودم همچین یه جورایی خوش اندامم کرده بود جنسشم انقدر خوب بود که هرکی میدید میفهمید.دوست دارم یه چند نمونه کار آستین دار پرو کنم!
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #34
Bronzy مرسی امیدوارم لباس منم خوب بشه من که خودم خیلی امیدوارم
آخر ماه ایشالا آماده میشه
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #35
کرایهلباس عروس تن پوش اولش چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #36
دوستم بالاخره عکس لباسش رو فرستاد لباسش بالاتنه اش دانتله. دامنش هم حریره که گل های دانتل روش اپلیکه شده. پفش خیلی کمه. مدلش از رو ژورنال 2013 دوخت براش تغییراتی که خودش خواسته بود درآوردن .البته از اون چیزی که من فکر میکردم هم بهتر شده دوختشون خیلی تمیز بود.
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #37
(۲۷-تير-۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ عصر)salile نوشته است:  کرایهلباس عروس تن پوش اولش چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم اون لباس که جنیفر هم میگفت دو بار تن زده بودن میگفت 2500 اما معلوم نبود خیلی تمیز بود.
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #38
دوستای گلم من مزون لباس عروسم ژیهات بود باورتون نمیشه چقدر از کاراشون راضی بودم کیفیت خوبی داشت و این باعث شد من لباسم رو بخرم و اجاره نکنم چون واقعا حیفم اومد! کلی کار دانتل اماده داشتن. قیمتاشونم بسته ب نوع دانتل کارشده و اینکه چقدر دانتل توش کار شده بود متغیر بود .اما از من میشنوید برید ببینید بتونم مدل لباسم رو میزارم براتون!یکم سختمه.عکسام هنوز آماده نیستن.
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #39
Ellaroجان من دوست دارم برم نمونه کارارو ببینم اما قیمتاشون تا 3.5 چیزی دارن؟من بیشتر اصلا یه قرونم نمیتونم هزینه کنم!
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #40
(۲۷-تير-۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ عصر)so kind نوشته است:  Ellaroجان من دوست دارم برم نمونه کارارو ببینم اما قیمتاشون تا 3.5 چیزی دارن؟من بیشتر اصلا یه قرونم نمیتونم هزینه کنم!

آره سر قیمت خیلی باهات کنار میان حتما میتونی برو یه سر بزن ضرر نداره
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام