• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)

۱۲-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #21
RE: مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)
بچه ها من رفتم نمونه کارارو دیدم باورتون نمیشه عین خود ژورنالی ها بود کاراش خیلی قشنگ و البته قیمتا همه مناسب بود.من یه لباس دوست داشتم میگفت 3،800 ولی بالا دانتل بود و خیلی تو تن قشنگ بود.
نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #22
عزیزم تن کردی لباست رو ؟منم میخوام برم ببینم.راستش پیفون و عروس گندم از لیستم خط خوردن.هم گرونن خیلی هم اخلاقاشون خوب نیست.اینجا لباسا قیمت بالاهاش چقدره؟
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #23
من دختر خالم برای عروسیش رفته بود مزون ژیهات واقعا لباسش عالی بود بعد عروسیش ازش آدرس گرفتم رفتم نمونه کاراشو دیدم یعنی مثل کاراشو هیجا نمیتونید پیدا کنید همشون تک بودن
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #24
سلام دوستان من رفتم کارای این مزون رو دیدم اولا که در بدو ورود خیلی بهم احترام گذاشتن و این خانمه انقدر محترمانه بهم گفت میتونم پرو کنم.باورم نمیشد آخه تو هیج مزونی نمیزارن معمولا منم یه نمونه کار دانتل پرو کردم واقعا خیلی زیبا بود فقط خودم احساس کردم بدون آستین بهم بیشتر میاد.حالا قراره برم یه چند جا رو ببینم اونو تو ذهنم نگه داشتم میگفت 3800 .
نقل قول
 سپاس شده توسط جسیکا
۲۰-تير-۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #25
بچه ها کسی نمونه کار اسکارلت هم اینجا پوشیده؟
نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ عصر
ارسال: #26
چند نمونه لباس پفی خوشگل دیدم تو مزونشوت میخوای یه سر بزن
من که باهاشون قرارداد بستم خوشم اومد ازشون احساس خوبی بهم دادن مخصوصا از زهره جون خیلی دختر خوش قلب و مودبی بود البته لباس من پفی نیست
قیمتشونم واقعا خوبه فقط دعا دعا میکنم لباسم همونی بشه که میخوام آماده شد میام براتون میگم عکسشم براتون میزارم
نقل قول
 سپاس شده توسط ایگال
۲۴-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ صبح
ارسال: #27
بانو جون من خودم زیاد مدل پفی دوست ندارم دوست دارم خیلی قالب تنم باشه از این مدلای ماهی هم دارن؟
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #28
من مدل ماهی سفارش دادم البته ماهی و اندامی دیگه
نه از اینا که از زانو یهو ماهی میشه مال من از یکم پایینتر از باسن ماهی میشه حالا آماده شد حتما عکس میذارم ببینید
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #29
بانوجون سلام عزیزم ایشا... بهترین میشی
من دیدم همه دارن مینویسن من مزونم اینجا بود کارشون خیلی تمیز و بی نقص بود هرکی تو تنم میدید میگفت از کجا خریدی
ژورنالی بودن تو کاراشون مشخصه من لباسم تمام دانتل بود تورمم ست لباسم بود نه از تنم میوفتاد و نه اذیتم میکرد پیشنهاد اینه برین از نزدیک ببینید کاراشون رو
نقل قول
 سپاس شده توسط banoo66
۲۵-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #30
خوش به حالت برنزی جون راحت شدی میدونی من تازه میخوام برم دنبال مزون اینجارو هم چون میزارن بچه ها گفتن پرو کنیم تو لیستم قرار دادم.عزیزم طرحاش اروپایی خیلی ساده بدون کار و ...هم داره؟پف نداشته باشه زیاد!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام