• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)

۲۲-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #11
RE: مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)
جسیکا جون منم رفتم اینجا اول اینکه فقط مشکل این بود جای پارک عین شما پیدا نمیکردم اما بالاخره که رفتم و منم کارایی که دیدم چند تاش خوب بود که خیلی خوشم اومد یکیش 2300 و دیگری 2700بود ولی خیلی هارم نپسندیدم که اون خانوم گفتن بعدا باز کار جدید میاد.جدی ؟به شما اجازه پرو دادن؟من خیلی هول هولی رفتم.اونوقت مگه سایز میشه به تن آدم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط شانلی ، جسیکا
۲۲-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #12
عزیزم نهایت کاراش تا چه قیمته؟آخه من تو خونه عروسم هم خواهرم دوتامونم در حال جستجو هستیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط شانلی
۲۲-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ عصر
ارسال: #13
لادن جان خیلی برخوردشون برا پرو خوب بود..مرتبا میگفتن از هر کدوم خوشت اومده میتونی پرو کنی..
من سایزم 38هست..
قبلا مزون هستی و مزون تاج محل دو تا لباس پرو کردم که جز قدش معمولا مشکل دیگه ای نیست.عزیزم برای اینکه ببینی چ مدلی بهت میاد..حتما باید لباس رو پرو کنی تا بتونی تصمیم بگیری..در حدی ک ببینی مدل لباس تو تنت چجوریه ..خوبن ولی اگر بخان دقیقا سایز بشن باید خیاطشون اینکارو بکنه..که بعد از انتخاب قطعی..اینکارو برات انجام میدن..
نقل قول
 سپاس شده توسط طوبا خانم ، پريهام
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ صبح
ارسال: #14
جسیکا جون سقف قیمتا تا چقدر بود؟
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #15
بچه ها منم 5شنبه رفتم دو تا لباسم پرو کردم واقعا کاراشون قشنگه من برای اجاره می خواستم یکیشو که یکم یه جاهاییش باید سایزم میشد که گفتن اگه می خوای سایزت بشه باید همینو بخری قبلا هم دو بار پوشیده شده بود قیمتش 2500 بود

خدايا
اگه قراره معجزه كني وقتشه
نقل قول
 سپاس شده توسط جسیکا
۲۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #16
منظورت از اینکه دوبار پوشیده شده بود چیه؟یعنی دو بار پرو شده بود و تو اونو 2500 خریدی؟
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #17
یعنی اینکه نو نبود دو عروس قبلا پوشیده بودنش من نخریدم قیمتش برای خرید 2500 بود

خدايا
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #18
خوب عزیزم قیمتش با اون کاری که میخریدی هماهنگی داشت؟معلوم بود دست دوم شده و 2تا عروس پوشیدن؟آخه معمولا زیر لباس اینجور میشه.سیاهه
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #19
(۳۱-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ عصر)mehrak juju نوشته است:  خوب عزیزم قیمتش با اون کاری که میخریدی هماهنگی داشت؟معلوم بود دست دوم شده و 2تا عروس پوشیدن؟آخه معمولا زیر لباس اینجور میشه.سیاهه

لیباس کرم پودری بود انگار فون بدن چسبیده بود بهش شاید اون خشکشویی بشه تمیز بشه

خدايا
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #20
البته کرم پودر تو اصلا معلوم نمیشه که.زیرش بیشتر تو دیده حالا منم برم ببینم شاید به دردم بخوره!!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام