• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)

۱۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)
تلفن :
22146283
22146547
موبایل :
09121308488
آدرس :
سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین میدان سرو و میدان کتاب، پلاک 133، ساختمان توی توی، طبقه 5
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ صبح
ارسال: #2
RE: مزون عروس ژیهات (سعادت آباد)
سلام نمونه کار نداره اینجااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #3
خواهرمنم برای عروسیش شمارش وگرفته میخواد بره کاراش و ببینه کسی که معرفیش کرده کلی از کاراش تعریف کرده و گویا کاراشون خیلی خاصه ..........
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #4
من خودم امروز رفتم نمونه کاراشونو دیدم اصلا کاراشونو تا حالا جایی ندیده بودم خیلی شیک و خاصه.منم دوستم از اون تمام دانتله خوشم اومد دوست دارم برم شنبه کارای جدیدشونم ببینم.دوخت و پارچه هاش عالین به نظرم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #5
لباس آماده هم داره؟
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #6
من کاراشون رو تن مدل های گیوا توی شوی عروسشون دیدم واقعا خوب بود منم می خوام فردا برم ببینم خدا کنه از نظر قیمت هم خوب باشن و بامون راه بیان

خدايا
اگه قراره معجزه كني وقتشه
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #7
بچه ها هرکی رفت بیاد از قیمتاش بگه لطفا
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #8
بچه ها منم نمونه کاراشون رو تو یه شو دیدم خیلی خوشم اومد اما قیمت نگرفتم حالا احتمال زیاد شنبه یه سر میرم نمونه کار دوباره ببینم.نمیدونم لباس شب هم دارن یا نه!کسی میدونه؟
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #9
سلام به من از این مزون زنگ زدن شمارمو از گیوا گرفته بودن . کسی از قیمتاشون خبر داره؟

نامزدی:92/6/7آتلیه هنرسوم/آرایشگاه سی گل/لباس دی تو دی/باغ خاطره سبز=عالی
تاریخ عروسی:93/7/24
تشریفات: نوآفتاب
موزیک: DJ A.M.B
آرایشگاه: گیوا
آتلیه: آرتمن
لباس عروس: مزون مهسا
لباس دامادی: 100%
آرایشگاه داماد:100%
جهیزیه:100%
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گیوا (شهرک غرب)

آتلیه: استودیو آرتمن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات نو آفتاب

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ عصر توسط جسیکا.)
ارسال: #10
نقد مزون ژیهات سعادت آباد
آدرس:سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین میدان سرو و میدان کتاب، پلاک 133، ساختمان توی توی، طبقه 5
تلفن :22146547
22146283-

ساختمان توی توی بین میدون سرو و میدون کتاب قرار گرفته ..روی ساختمون عکس بزرگ عروسکی داره..و طبقه اولش یه اسباب بازی فروشی بزرگه..
این رو برای این نوشتم که خودم یکم با سختی ساختمون رو پیدا کردم.جای پارک هم بسختی گیر آوردم..
زنگ زدم خانوم جوان خوشرویی در رو باز کردند..رفتارشون کاملا صمیمانه بود. مدلا هاشون اکثرا تن مانکن بود و حدود 20 مدل آماده داشتند..البته بعضی مدلا هاشون بنظرم خوب نبود!
دو سه مدل ماهی.که یکیش آستین دار بود و خودشون گفتن که این لباس در شوی اردیبهشت سالن گیوا تن مدل بوده و خیلیها خوششون اومده و دنبالش هستند.بنظر من هم این مدل زیبا بود...چند مدل دکلته پفی هم داشتند..
چندین بار گفتند که اگر دوست داشته باشم میتونم مدل هاشون رو پرو کنم که من چون مدل مد نظرم بینشون نبودکاری رو نپوشیدم ولی بنظرم اینکارشون خوب بود ..چون خیلی جاها میگن اگر قصد قرارداد داری میتونی لباس پرو کنی..البته گفتند چون تازه جابه جا شدن مدلهاشون کامل نیست و توی هفته های آینده مدلای بیشتری براشون میاد.
گفتند تاج و تور هم برای اجاره دارند که قیمت توراشون از 200 شروع میشه..و تاج هاشونم هنوز نیمده بود که ببینم مدل هاشو.
قیمت هاشون متفاوت بود و چند تا مدل پر دانتل رو من سئوال کردم برای خرید 2500 تا 3 تومن قیمت دادن..و قیمت اجاره شون حدود 500-600تومن ارزونتر میشد.
گفتند تن پوش دوم هم دارندکه تن پوش دوم ها حدود 1500 قیمت دادن..در مورد مدل ها مثل همه جاها میگفتند که قیمت بسته به متریال داره.
که چقدر دانتل کارشده باشه..
برخوردشون خوب بود به خوبی به سئوالاتم پاسخ دادند
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، *FaRzAnEh* ، maryva ، ladan.k68 ، شانلی ، پريهام ، mahya1369 ، N3GAR ، س.م ، khoshgelafi ، Narsis65 ، magnolia ، Mehrsa1
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام