• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون عروس سفید پوش ( کرج )

۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #21
RE: مزون عروس سفید پوش ( کرج )
لباس نامزدی شیک هم داره؟؟؟
من یکی از دوستام دنبال لباسه
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #22
دوستان من سوم اردیبهشت عروسیم بود
لباسمو نسرین جون زحمت کشید و دوخت برام
فوق العاااااااااده شده بود، همه تو سالن از لباسم تعریف میکردن
گن دوزی و دکور لباس و تمیزیش فوق العاده خوب بود
اخلاقشونم خیلی خوبه اصلا نمیزارن ناراضی از مزون بیرون برید Smile
ازش خیلی زیاااد ممنونم <3

عروسی منم شد یه خاطره بی نظیر Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط elma.m
۲-تير-۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #23
من عروسیم اسفند بود .چون خیلی بدون برنامه تصمیم گرفته بود برای همین سریع دنبال لباس و کارها رفتیم.برای لباس چند جای دیگر هم رفته بودیم در عرض ٢ ساعت اما با وجودیکه دیر وقت بود نسرین جون با ان اخلاق خوبش ما را پذیرفت و لباسهایش را در اختیار مان گذاشت. لباس شیک و خوب برایم خیلی مهم بود اما خب چون مراسم بدون برنامه بود از لحاظ هزینه باید همه جوانب مالی را در نظر میگرفتم.به نسرین جون گفتیم و ان هم پیشنهاد یک سری از لباسهایی را داد که بتازگی دوخته بود و گفت فقط مانکن تن کرده عکس گرفته و همین . این لباسها چون اماده اند با قیمت مناسب برای فروش بود.برای من هم که لباس فوری میخواستم عالی بود.لباسها را امتحان کردم و بالاخره یکی را پسندیدیم.من چون یک پوشش برای بالا در حد استین یا نیم استین میخواستم خودش به سلیقه خودش روزی که برای پرو رفتیم دوخت و وصل کرد.یک پاپیون ناز هم به پشتش زد که خیلی دوستش داشتم.یک تور ٢ متری ناز هم برای سر داد که تور را بهش برگرداندم.در کل من از همه چی راضی بود حتی همسرم هم خیلی خوشش امد.واقعا حرفه ای هست.اگر بابت قیمت هم مشکل دارید ازش راهنمایی بخواهید شاید بتواند لباسهایی با قیمت و ان چیزی که دوست دارید را برایتان فراهم کند.از بین جاهایی که رفته بودیم خیلی نسرین جون راحت تر با ما برخورد کرد ما خیلی راحت کمد لباسهایش را زیر و زبر کردیم.در موردلباس عروس توصیه میکنم حتما مدلهای مختلف را امتحان کنید دلیل نمیشه اگر لباسی به کسی امد همان به شما بیاد شاید یک مدل دیگر زیبایی شما را چندین برابر کند.در کل من بیشتر از ١٠٠٪ از این مزون راضی بودم.هم خوش اخلاق هم خوش سلیقه و هم خوش قول.عالی.
نقل قول
 سپاس شده توسط elma.m ، Eli.naderi
۶-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #24
(۲۲-آذر-۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ عصر)الهام مرادی نوشته است:  من بیست و یک شهریور ماه عروسیم بود دلم یه لباس استین دار خیلی تمییز میخواست دقیقا شبیه به عکسهای تو زورنال با کلی ایده، با دوستم همه جا رو کشتم ولی این یکی خیلی به دلم نشستاول کلی بهم مشاوره دادن که جه مدل لباسی واسه اندام من مناسبه بعد هم جند مدل لباسو بوشیدم تا خودم ببینم جه مدلی برام بهتره و راحتتر بتونم انتخاب کنم این کارشون واقعا کمک کرد تا بهترین مدلو واسه اندام خودم بیدا کنم لباسو سفارش دادم دوختشون و فنر کشیشون خیلی تمیز بود و لباس دقیقا عین عکس شد ازشون واقعا ممنون کلی مرسی HeartHeartNew1New1

سلام در مورد قیمتهاش هم کاش میگفتیNew2New2New2New2New2
نقل قول
۶-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #25
دوستان اینجا لباس مجلسی هم میدوزن؟

روزای خوبم برگرد....
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #26
من اینجا رفتم برخوردشون اول عالی بود بعد که فهمید خوشم نیومده خیلی بد برخورد کرد واقعا متاسفم
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس گل گلی
۸-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ صبح
ارسال: #27
naceem جان لباس مجلسی نمیدوزند
نقل قول
 سپاس شده توسط Naceem
۱۴-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #28
لباسشون قشنگه
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #29
قیمت اجاره لباس عروسشون چنده؟؟؟
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #30
golara جان من ازش خریدم اما تا جاییکه یادم میاد حدودا ٢٠٠ تومان پایین تر از قیمت خرید بود و فکر کنم بر اساس مدل قیمتها با هم فرق داشته باشه. یک سر حالا به مزونها بزنی خیلی راحت تر میتوانی تصمیم بگیری حتی راجع به مدل لباس هم همینطور.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام