• موزیک احسان امینی
  • تشریفات پلک

مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران

۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۲۳ صبح
ارسال: #1111

RE: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران
 تصویر: ./uploads/201904/post_109769_1554789144_d46a6ebc8b126ec5b9c435cdf2bbf795.attach

تصویر: ./uploads/201904/post_109769_1554789165_fdbb8c0d8ab3dc33a77d8a215263ab21.attach

تصویر: ./uploads/201904/post_109769_1554789182_4cd487fe45320f879d6e38c61ecd7ca3.attach
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، Shirin noorayi
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #1112
RE: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران
کسی جدیدا اینجا لباس سفارش داده؟ کیفیت کارشون خوبه؟

نقل قول
 سپاس شده توسط Shirin noorayi
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #1113
لیلی جان من خودم لباسمو از مزون رویال گرفته بودم،بدون اغراق میگم اینجا یکی از بهترین و قدیمی ترین مزون های تهران هست،هنوزم که هنوزه تازه عروسای فامیل آدرس مزونو ازم میگیرن و میگن لباست از هر لحاظ تک بودهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
اتفاقا خواهرم دو ماه پیش واسه عروسی جاریش اینجا لباس مجلسی رفت دوخت، واقعا یه مدل خاص بود که شبیهش اصلا تو کارای آماده و حاضری نیست،چقدر رنگش تک بود واقعا، 

نقل قول
 سپاس شده توسط Leyla skandari ، Lili reza
  • خرید اقساطی
  • آرته
۳۰-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #1114
طراحی کارای خاص هم انجام میدن؟سبک کارای لبنانی؟

نقل قول
۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #1115
من اون موقع تو نمونه کاراشون لباسای خاص وتمام کارشده هم دیدم،با پارچه های خوشگل
نقل قول
 سپاس شده توسط Lili reza
۱۱-شهريور-۱۳۹۸, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #1116
من رفتم کاراشونو دیدم،هم تودوزیشون تمیز بود هم پارچه هاشون خوشگل بود، مشاوره گرفتم ازشون که چی بهم میاد،یکی دوتا پارچه هم پسندیدم،حالا قراره یه روز با مادرشوهرم واسه بستن قرار داد برم
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۸, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #1117
منم برای مشاوره اینجا رفتم البته چنجا دیگم رفتم، نسبت به همه بیشتر اینجا رو پسندیدم،هم عکس نمونه دوختاشونو که دیدم تمیز و شیک بودن هم برخوردشون خوب بود و سر حوصله مشاوره میدادن که چی بهم میاد یا چی خوب نیست، قیمتاشونم خوبه، البته من هنوز سفارش ندادم چون مادر شوهرم یه مزون آشنا داره میگه اونم ببینیمتصویر: images/smilies/undecided.gif

نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۸, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #1118
من واقعا از لباسم راضی بودم،بسیار دوخت تمیز و ظریفی داشت،سایزمو کمتر کرده بود،پارچه خوشگل و شیک. دانتلها جوری روی لباس دوخته شده بود که انگار جزیی از خود لباس بود ،ظریف و تمیز و باسلیقه،واقعا همه چیش عالی و پرفکت بود و واقعا لباس با عکسی که از ژورنال انتخاب کرده بودم مو نمیزد.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام