• مهناز
  • هیژا

مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران

۲۲-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #1101
RE: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران
سلاملباس عروس با گن دوزی کامل چقدر طول میکشه؟مراسم من اواخر تیر هست
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #1102
RE: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران
سلام
قیمت کاراتون از چقد شروع میشه ؟من یک لباس نامزدی میخوام البته که ترجیحا خیلی ساده باشه.
نقل قول
۱۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #1103
چقدر قبل از مراسم باید سفارش داد؟ قیمتها تو چه رنجی هست؟
نقل قول
  • اساطیر
۲۰-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مهر-۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ عصر توسط Fari kalhor.)
ارسال: #1104
من تو اینستا کارای این مزون رو میدیدم و اینجا یکم تحقیق کردم و رفتم مزونشون و همون بار اول لباسمو سفارش دادم،واقعا نحوه برخوردشون عالی بود و با صبر و خوشرویی سمیرا جون برام وقت گذاشتن و بهم توضیح میدادن که مدلایی که انتخاب میکردم کدوماش برای اندامم مناسبه و کدوما مناسب نیست،کلی پارچه خوشگل نشونم دادن ،کیفیت دوخت و گن دوزی عالی بود، 
وقتی برای پرو رفتم واقعا ذوق زده شده بودم،انقد خوشگل بود که دوس داشتم همونجوری سادشو بردارم برمتصویر: images/smilies/biggrin.gifدو هفته بعد از پرو هم کارو تحویلم دادن،دقیقا سر وقت، من واقعا دلم میخواد برای عروسیم هم باز برم اینجا چون همه چیز عالی بود،
واقعا از صبر و حوصله و اخلاق خوب سمیرا جون و کار با کیفیتی که آقای عبدی ارائه دادن ممنونمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
عكس لباسم تو پیج اینستاشون هست میتونید ببینید، royal.mezon , يه لباس صورتي با گلاي برجسته

تصویر: /images/smilies/new/new2.gifپيش به سوي وزن أيده ال
نقل قول
 سپاس شده توسط Shirin noorayi
۱-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #1105
چقدر خوب فری جون،مبارکت باشه، من که فعلا دارم دنبال مدل میگردم،به نظرم همه مدلا خیلی خوشگلنتصویر: images/smilies/biggrin.gif عکسای تو پیج اینستاشون یکی از یکی شیکتره
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ صبح
ارسال: #1106
یادش بخیر پارسال همین موقع ها بود( پیامام تو صفحه قبل هنوز هستتصویر: /images/smilies/new/tounge.png)چقد با استرس دنبال یه مزون خوب برا لباس عروسم بودم که اتفاقی با مزون رویال اشنا شدم البته از خیلی قبل از اینکه حتی وارد پروسه ازدواج بشم پیج اینستای مرجان جون دنبال میکردم و کلی لذت میبردم بعدا فهمیدم که مزون مورد علاقه اینستام همین مزون رویال که اینجا همه ازش تعریف میکنن و دخترعمم همینجا لباسشو داده بود،،دوستای گلم یک درصد هم تو انتخاب این مزون برا لباستون شک نکنید چون من تقریبا با وسواس زیادی که داشتم به این مزون فقط تونستم اعتماد بکنم که خدارررررشکر کاملا هم راضی بودم از لباسم تو مراسم همههه فقط ازم سوال میکردن لباست از کجا گرفتی فردای عروسی هم زنگا شروع شد برا گرفتن شماره مزون لباس عروسم الانم که تازه عکسام گرفتم (اتلیه واقعا بدقولی کردتصویر: /images/smilies/new/new3.gifهر بار عکسام میبینم بیشتر عاشق لباسم میشممممم عکس لباسم تو پیج اینستاگرام مرجان عزیزم هست این پیجشون
mezon.royal.marjan لباسم گزاشتم برای فروش چون واقعا لباسم انقد پف داشت جای نگهداریش ندارم به مرجان جون پیام بدین عکس لباسم نشون میده اگ کسی خواست،
بازم از مرجان جون بابت حسن اخلاق و صبر و حوصلش و مشتری مداری و مزون رویال بابت لباس فوق العاده خوشگل و تمیزم تشکر میکنم خیلی زیادددددتصویر: /images/smilies/new/new1.gifمررسی که لباس مهمترین شب زندگیم خوشگل دوختین برام

نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #1107
خب من بالاخره رفتم مزون و از نزدیک مشاوره گرفتم،اولا که اونجا خیلی فضای شیک و گرمی داشت و با روی خوش ازم استقبال شدتصویر: images/smilies/biggrin.gif
ازونجایی که من هیچ نمیدونستم نه درباره مدل نه درباره پارچه، سمیرا جون لطف کردن و اول یه توضیح راجع به دوختاشون و روند کارشون دادن و بعدش با توجه به اندامم چنتا پیشنهاد دادن که چه یقه و چه دامنی خوب میشه، بعدش یه سری پارچه اوردن که خیلی خوشگل بودن،البته تنوع پارچه ها خیلی زیاد بود و یه کم گیج شده بودمتصویر: images/smilies/biggrin.gif ولی خوبیش اینه که واسه هر سلیقه ای پارچه دارن، که گفتن آقای عبدی خودشون از ترکیه میارن پارچه ها رو.خلاصه اینکه هم کاراشون تمیز بود هم برخوردشون و از همه مهمتر واقعا به نظرم قیمتاشون نسبت به کیفیت کارشون خیلی مناسب بود واین شد که سفارش دادمتصویر: /images/smilies/new/wink.png ایشالا که همه چی خوب پیش بره،قرار شد سمیرا جون برای پرو خبر بدن بهم.
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #1108
سلام به همه ی دوستای گلم.تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من لباس عروسم که دوخت مزون رویاله رو به خاطر کمبود جا میخوام بفروشمش.اگه دوست داشتین ببینیدش؛این لینکشه:
https://www.nowaroos.com/Thread-اجاره-لب...pid7573448

فوق لیسانس روانشناسی؛اما خانه دار.
عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام