• گل سنتر
  • تشریفات صدف

مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران

۲۷-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ عصر توسط سميه محمدي.)
ارسال: #1091
RE: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران
'Fari kalhor dateline='' نوشته است:  من یه چند وقتی به خاطر مشکلاتی مراسمم عقب افتاد ولی ایشالا تو این هفته وقت میگیرم میرم کاراشونو میبینم و میام یه گزارش  میدم
تصویر: images/smilies/biggrin.gif
من لباس نامزدی میخوام، تقریبا میدونم چی میخوام ولی دوخت و پارچه و رنگ و أینا خیلی برام مهمه

'سمیه محمدی dateline='' نوشته است:  مرسی ستاره جون من وقت گرفتم رفتم مزون، تنوع پارچه ها عالی بود، دوختاشونم تن مانکن تمیز بود، من و دوستم از کارشون خوشمون اومد وسفارش دادم، چنتا مدل خاص مد نظرم بود که سمیرا جون کمکم کردن و بعد از یکی دو ساعت

مشاوره یه مدل ترکیبی انتخاب کردیم، بالاتنمو
تن نما انتخاب کردم(خیلی نازهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif) و
چون خیلی دنباله بلند دوست دارم سمیرا جون
پیشنهاد دادن یه دنباله متحرک انتخاب کنم که
موقع رقص درش بیارم، از چنتا از دانتلاشون
خیلی خوشم اومده بود که با همفکری دوستم و
سمیرا جون یکیشو انتخاب کردیم که روش
کریستال و مروارید کار شده بود، فکر کنم خیلی
مدلم خاص و خوشگل بشه.

عزیزم پارچه های رنگی هم دارن؟ یا میتونن هر رنگی رو تهیه کنن برامون؟ من یه رنگ خاص میخوام،
قیمتاشون چطوره؟
راهنمایی میکنن که چه مدلی خوبه؟

عزیزم تا جایی که من میدونم تنوع پارچه هاشون خیلی زیاده و هر رنگی که بخوای میتونی سفارش بدی
از نظر مشاوره هم عالی هستن ، مشاور من سمیرا جون بودن و خیلی خوب حتی تو نکات ریزی که به ذهن خودم نمیرسید راهنماییم میکردن، من از برخورد و مشاوره و کیفیت کار خیلی راضی بودم . 
کارای شبشونم همون کیفیت رو داره مامانم یه لباس مشکی سفارش داده برای عروسی برادرم پروش که عالی بود حالا فردا قراره بریم تحویل بگیریم. مدل بالاتنشو خودمون انتخاب کردیم و سمیراجون هم یه دامن باتوجه به سایز اندام مامانم بهشون پیشنهاد دادن که انصافا خیلی لاغرتر نشون میداد:

'شکوه بنی عقیلی dateline='' نوشته است:  قیمت های اینجا چطوریه ؟ میشه راهنمایی کنید

قیمتاشون ١،٨٠٠ به بالاست، میتونی براشون تو تلگرام عکس بفرستی قیمت بگیری

نقل قول
۲۸-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #1092
RE: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران
منم رفتم کاراشونو دیدم خیلی خوب بود، واقعا مزون های امیراکرم به گرد پاشونم نمیرسه
واقعا جای خوشحالیه که سطح کار مزون ها انقدر بالا رفته

آتلیه:همایون فر
آرایشگاه : مانلی
مزون: تندیس
آرایشگاه داماد: دیپلمات
تشریفات: روژانو

نقل قول
 سپاس شده توسط shahrzaf
۱۶-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #1093
سلام بچه ها منم بالاخره رویالی شدم بالاخره با وجود تمام حساسیتا و وسواسم سر لباس عروسم تونستم فقط به رویال برا سفارش لباسم اعتماد کنم البته ناگفته نماند که مرجان جون خیلی خیلی کمکم کردن تو انتخاب مدلم چون ترکیبی بود مدلم و مرجان جون خیلی با صبر و حوصله بهم مشاوره میدادن و تو انتخاب پارچه هم که مرجان جون لطف کردن کلی برام دانتلاشون اوردن تا انتخاب کردم با راهنماییشون سر قیمت هم که خیلی خیلی مرجان جون باهام راه اومدن و تورسرمم هدیه بهم دادن تا اینجا که از دوخت و کیفیت پارچه ها و مشاوره و مشتری مداری خیلی راضی بودم تا برم پرو بازم بیام اینجا براتون کلی تعریف تمجید کنم چون مطمعنم که عالی میشه لباسم
نقل قول
 سپاس شده توسط النا سوریا
۸-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #1094
(۱۶-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ عصر)'shahrzaf' نوشته است:  سلام بچه ها منم بالاخره رویالی شدم بالاخره با وجود تمام حساسیتا و وسواسم سر لباس عروسم تونستم فقط به رویال برا سفارش لباسم اعتماد کنم البته ناگفته نماند که مرجان جون خیلی خیلی کمکم کردن تو انتخاب مدلم چون ترکیبی بود مدلم و مرجان جون خیلی با صبر و حوصله بهم مشاوره میدادن و تو انتخاب پارچه هم که مرجان جون لطف کردن کلی برام دانتلاشون اوردن تا انتخاب کردم با راهنماییشون سر قیمت هم که خیلی خیلی مرجان جون باهام راه اومدن و تورسرمم هدیه بهم دادن تا اینجا که از دوخت و کیفیت پارچه ها و مشاوره و مشتری مداری خیلی راضی بودم تا برم پرو بازم بیام اینجا براتون کلی تعریف تمجید کنم چون مطمعنم که عالی میشه لباسم

سلام لباستونو تحویل گرفتید؟ راضی بودید از لباس و مرجان جون؟ 

نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ صبح توسط shahrzaf.)
ارسال: #1095
سلام دوستای گلم بالاخره رفتم پروتصویر: /images/smilies/new/lub.pngیعنی فقط میتونم بگم عااااااااالی بود لباس دقیقا همون چیزی که تصور میکردم و صحبت کرده بودم شده بود و لباسم کامل اماده بود فقط یه مقدار خیلی کم استینم نیاز بود تنگ بشه و قد لباسم باید کوتاه میشدتصویر: /images/smilies/new/lub.pngگندوزی بالاتنم بهترین قسمت لباسم بود که عاشق فرمش شدم خیلی قوس پهلو خوبی بهم داده بود و خیلی خوش فرم و تمیز بودتصویر: /images/smilies/new/tounge.pngمرجان جووووووونم که مثل همیشه خیلی ماهن کلی برام وقت گزاشتن سر انتخاب تزیین دانتلام تو قسمت یقه و استینام و چیدمان دانتلای دامنم خیلی با حوصله و مهربون بودن مثل همیشه و ازش ممنونم که انقد خوبهتصویر: /images/smilies/new/new1.gifمرجان جون گفتن دوخت رو اقای عبدی انجام میدن از ایشونم خیلی خیلی ممنونم قرار شد روز تحویلمم خود اقای عبدی باشن.از اولم از بابت لباسم خیالم راحت بود اما وقتی رفتم پرو کردم بیشتر از انتخابم از خودم راضی بودمتصویر: images/smilies/biggrin.gifهفته اول اسفند تحویلم بی صبرانه منتظرم برم لباس جونمو بپوشمشتصویر: /images/smilies/new/lub.pngبازم از مرجان جون و اقاي عبدي كلي ممنونم

'فانوس دریا dateline='' نوشته است:  
'shahrzaf dateline='' نوشته است:  بله  ع
سلام بچه ها منم بالاخره رویالی شدم بالاخره با وجود تمام حساسیتا و وسواسم سر لباس عروسم تونستم فقط به رویال برا سفارش لباسم اعتماد کنم البته ناگفته نماند که مرجان جون خیلی خیلی کمکم کردن تو انتخاب مدلم چون ترکیبی بود مدلم و مرجان جون خیلی با صبر و حوصله بهم مشاوره میدادن و تو انتخاب پارچه هم که مرجان جون لطف کردن کلی برام دانتلاشون اوردن تا انتخاب کردم با راهنماییشون سر قیمت هم که خیلی خیلی مرجان جون باهام راه اومدن و تورسرمم هدیه بهم دادن تا اینجا که از دوخت و کیفیت پارچه ها و مشاوره و مشتری مداری خیلی راضی بودم تا برم پرو بازم بیام اینجا براتون کلی تعریف تمجید کنم چون مطمعنم که عالی میشه لباسم

بله عزیزم از هر دو راضی بودم هم از لباس که خیلی خیلی راضی بودم هم از مشاوره و وقت گزاشتن و اخلاق مهربون و خوب مرجان عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط النا سوریا ، N.golchin
۲۳-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۵۶ عصر
ارسال: #1096
تصویر: images/smilies/sad.gif
اینجا لباس اماده داره? من نمیتونم از روی عکس انتخاب کنم
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۶, ۱۲:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ عصر توسط N.golchin.)
ارسال: #1097
(۱۲-بهمن-۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ صبح)'shahrzaf' نوشته است:  سلام دوستای گلم بالاخره رفتم پروتصویر: /images/smilies/new/lub.pngیعنی فقط میتونم بگم عااااااااالی بود لباس دقیقا همون چیزی که تصور میکردم و صحبت کرده بودم شده بود و لباسم کامل اماده بود فقط یه مقدار خیلی کم استینم نیاز بود تنگ بشه و قد لباسم باید کوتاه میشدتصویر: /images/smilies/new/lub.pngگندوزی بالاتنم بهترین قسمت لباسم بود که عاشق فرمش شدم خیلی قوس پهلو خوبی بهم داده بود و خیلی خوش فرم و تمیز بودتصویر: /images/smilies/new/tounge.pngمرجان جووووووونم که مثل همیشه خیلی ماهن کلی برام وقت گزاشتن سر انتخاب تزیین دانتلام تو قسمت یقه و استینام و چیدمان دانتلای دامنم خیلی با حوصله و مهربون بودن مثل همیشه و ازش ممنونم که انقد خوبهتصویر: /images/smilies/new/new1.gifمرجان جون گفتن دوخت رو اقای عبدی انجام میدن از ایشونم خیلی خیلی ممنونم قرار شد روز تحویلمم خود اقای عبدی باشن.از اولم از بابت لباسم خیالم راحت بود اما وقتی رفتم پرو کردم بیشتر از انتخابم از خودم راضی بودمتصویر: images/smilies/biggrin.gifهفته اول اسفند تحویلم بی صبرانه منتظرم برم لباس جونمو بپوشمشتصویر: /images/smilies/new/lub.pngبازم از مرجان جون و اقای عبدی کلی ممنونم

'فانوس دریا dateline='' نوشته است:  
'shahrzaf dateline='' نوشته است:  بله  ع

بله عزیزم از هر دو راضی بودم هم از لباس که خیلی خیلی راضی بودم هم از مشاوره و وقت گزاشتن و اخلاق مهربون و خوب مرجان عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

سلام عزیزم مبارکت باشه جنس پارچه خیلی مهمه بیشتر از اون که فکر کنید منم دنبال یه مزون خوبم ولی یکم سرم خلوت بشه حضوری میرم از نزدیک ببینم اینجوری نمیشه تصمیم گرفت

(۲۷-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ عصر)'سمیه محمدی' نوشته است:  
'Fari kalhor dateline='' نوشته است:  من یه چند وقتی به خاطر مشکلاتی مراسمم عقب افتاد ولی ایشالا تو این هفته وقت میگیرم میرم کاراشونو میبینم و میام یه گزارش  میدم
تصویر: images/smilies/biggrin.gif
من لباس نامزدی میخوام، تقریبا میدونم چی میخوام ولی دوخت و پارچه و رنگ و أینا خیلی برام مهمه

'سمیه محمدی dateline='' نوشته است:  مرسی ستاره جون من وقت گرفتم رفتم مزون، تنوع پارچه ها عالی بود، دوختاشونم تن مانکن تمیز بود، من و دوستم از کارشون خوشمون اومد وسفارش دادم، چنتا مدل خاص مد نظرم بود که سمیرا جون کمکم کردن و بعد از یکی دو ساعت

مشاوره یه مدل ترکیبی انتخاب کردیم، بالاتنمو
تن نما انتخاب کردم(خیلی نازهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif) و
چون خیلی دنباله بلند دوست دارم سمیرا جون
پیشنهاد دادن یه دنباله متحرک انتخاب کنم که
موقع رقص درش بیارم، از چنتا از دانتلاشون
خیلی خوشم اومده بود که با همفکری دوستم و
سمیرا جون یکیشو انتخاب کردیم که روش
کریستال و مروارید کار شده بود، فکر کنم خیلی
مدلم خاص و خوشگل بشه.

عزیزم پارچه های رنگی هم دارن؟ یا میتونن هر رنگی رو تهیه کنن برامون؟ من یه رنگ خاص میخوام،
قیمتاشون چطوره؟
راهنمایی میکنن که چه مدلی خوبه؟

عزیزم تا جایی که من میدونم تنوع پارچه هاشون خیلی زیاده و هر رنگی که بخوای میتونی سفارش بدی
از نظر مشاوره هم عالی هستن ، مشاور من سمیرا جون بودن و خیلی خوب حتی تو نکات ریزی که به ذهن خودم نمیرسید راهنماییم میکردن، من از برخورد و مشاوره و کیفیت کار خیلی راضی بودم . 
کارای شبشونم همون کیفیت رو داره مامانم یه لباس مشکی سفارش داده برای عروسی برادرم پروش که عالی بود حالا فردا قراره بریم تحویل بگیریم. مدل بالاتنشو خودمون انتخاب کردیم و سمیراجون هم یه دامن باتوجه به سایز اندام مامانم بهشون پیشنهاد دادن که انصافا خیلی لاغرتر نشون میداد:

'شکوه بنی عقیلی dateline='' نوشته است:  قیمت های اینجا چطوریه ؟ میشه راهنمایی کنید

قیمتاشون ١،٨٠٠ به بالاست، میتونی براشون تو تلگرام عکس بفرستی قیمت بگیری

عزیزم راجع به رنگ گفتی 
بچه ها به نظرتونلباس عروس نباتی خوبه

نقل قول
 سپاس شده توسط shahrzaf
۱۰-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #1098
من لباسمو تحویل گرفتم البته خیلی وقت که تحویل گرفتم اما انقد درگیر جهاز بودم فرصت نمیشد بیام اینجا که بهتون بگم چقدددددد لباسم عالی شدهتصویر: /images/smilies/new/tounge.png،دوخت عالییییییی لباسم و دانتلاش بقدری خیره کنندس که دلم میخواد هر روز تا عروسیم لباسم تنم کنم
واقعااااااا از مرجان جون و اقای عبدی ممنونم بخاطر اینکه جواب اعتمادم به نحو احسنت دادنتصویر: /images/smilies/new/new1.gif من خیلی حساس بودم تقریبا کل تهرانم زیرپا گزاشتم تا در نهایت فقط تو این مزون دیدم هم دوخت خوب هم پارچه های بی نظیر و هم برخورد خیلی خوب و حرفه ای برای من در کنار لباس خوب برخورد خیلی مهم بود که واقعا مرجان جون تو تمام این مدت ریز به ریز حساسیتام و خاسته هام انجام دادن و در نهایت روز تحویلمم که خود اقای عبدی اومدن و یه ریزه کاری که لباسم داشت برام انجام دادن و این برام خیلی با ارزش بود
عکس لباسم مرجان جون دارن هرکی خواست ازشون بگیر یه لباس پفی خیلی خوشگل که تو عکساشون دیدین مال منهتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۵-فروردين-۱۳۹۷, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #1099
N.golchin جان رنگ سلیقه ای هست،الان سفید برفی خیلی مد نیست،رنگ خامه ای و کرم روشن قشنگ میشه، خودشون با توجه به مدل بهت مشاوره میدن،
نقل قول
دیروز, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #1100
 تصویر: ./uploads/201804/post_109769_1524641916_a3c01924326ca9e92de275ea4a34f4e3.attachتصویر: ./uploads/201804/post_109769_1524641920_bd4e1495af813756f467ef80c08bc430.attachتصویر: ./uploads/201804/post_109769_1524641925_52fe1e2ff2db8e18551fc6137d2d2cee.attachتصویر: ./uploads/201804/post_109769_1524641929_47abd8821b2e75828aeb19d5dfc75b76.attach
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام