• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران

۱۷-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۰۷:۰۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران
تلفن :
22270079
09121403330
ایمیل :
mezonroyal@yahoo.com
آدرس :
میرداماد (با تعیین وقت قبلی)
وب سایت :
http://www.RoyalMezon.com

با مدیریت : امیرحسین عبدی
اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران

[تصویر: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران] [تصویر: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران]

[تصویر: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران] [تصویر: مزون رویال - اولین مزون دارای استانداردهای بین المللی ایزو ٩٠٠١ و ١٠٠٠٢ در ایران]

مزون رویال فعالیت خود را 25 سال پیش با نام مزون عبدی در میرداماد آغاز کرد. امیرحسین عبدی که به همراه پدر و برادرش در این مزون مشغول به فعالیت بود، در سال 78 شعبه 2 مزون را به نام مزون رویال در میرداماد تاسیس کرد و به همراه خواهر و برادر خویش به فعالیت پرداخت.
امیرحسین عبدی (مدیر مزون رویال) از 15 سالگی فعالیت خود را در زمینه خیاطی آغاز و تاکنون مفتخر به دریافت مدارک متعددی در زمینه طراحی لباس و Fashion از طیف استرالیا شده است و با گردآوری کادری مجرب و تحصیلکرده در زمینه طراحی، دوخت لباس عروس، شب و نامزدی آماده ارائه بهترین لباس ها به شما خانم های شیک پوش و همگام با مد روز می باشد.

کادر رویال دارای مشاورانی با رشته تحصیلی طراحی می باشد که بهترین و مناسب ترین مدل را با توجه به اندام، چهره و سلیقه شما، به شخص شما پیشنهاد می دهند.

با اعتماد به مزون رویال می توانید مطمئن باشید مدلی را که انتخاب می کنید، با بهترین کیفیت دوخت و بهترین متریال و دقیقا شبیه به خود مدل دریافت می کنید.

مدیریت مزون رویال تمامی پارچه های خود را از فرانسه و ترکیه وارد می کند. بنابراین با اطمینان و آسودگی خیال طراحی و دوختلباس عروس خود را به ما بسپارید. 
لباسهای طراحی و دوخته شده توسط مزون رویال
قبول سفارش در مزون رویال محدود می باشد. زیرا ما نمی توانیم کیفیت را فدای کمیت کنیم.

تصور و رویا از شما، به واقعیت رساندن با مزون رویال

نقل قول
 سپاس شده توسط بریتنی اس ، kaktos ، yarauf ، shadi3688 ، روژان زند ، elham roshani ، mahsa teymoori ، minoo m ، samimi ، shadi-rah ، roya sajedian ، khatere jahanbin ، soraya rahimi ، marjan shabani ، mandana shariat ، fateme roozbeh ، nargesss salari32 ، shohre bibak ، bitaaaaa-67 ، sahara adel ، katayoon soleymani ، ronya salehpoor ، golshifte salehpoor ، melina rasoolzade ، joolia-70 ، royal bride ، کیتی ، kati67 ، bahar ، shahla73 ، عکاسباشی ، س.م ، لنگه دمپایی ، siiima ، MAAH ، sgh ، secret ، elahe soltani ، ShinAyeAmir ، Sun girl ، shaghayegh.r ، mahboobe ، فدرا ، nasibe_603 ، Narsis65 ، re.ha ، magnolia ، whmahboobe ، z0hre ، ffaezehh ، sevdayi ، roshanaa ، Rojan 94 ، s@h@r-n ، فرانک خانم ، sevda.tabriz ، bsmirghaderi ، mina91 ، Farzaneh 65 ، diba.darabi ، Melika b.e
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #2
RE: مزون رویال
لباس عروسی زن داداشمو مزون رویال سفارش دادیم خدای خیلی قشنگ شده بود همه فامیل ازش تعریف میکردن منم برامراسم خودم میخام اونجالباس سفارش بدم کارشون حرف نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط royal bride ، لنگه دمپایی ، elahe soltani
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #3
من 6 ماه بود دنبال یه مزون خوب میگشتم که لباس عروسمو سفارش بدم.خیلی جاها رفتم ولی نظرمو جلب نکردن. چون من خیلی رو لباس عروسم حساسم. تا اینکه یکی از دوستام مزون رویال رو بهم معرفی کردن. رفتم اونجا اولا از طرز برخوردشون خیلی خوشم اومد. سبک لباساشون؛دوختشون و پارچه ها و متریالی که به کار میبرن رو دیدم واقعا عالی بود. اعتمادمو جلب کردن ؛ لباسمو سفارش دادم 10 روز دیگه پرو لباسمه اینقدر انرژی مثبت ازشون گرفتم که مطمینم لباسم همون چیزی میشه که همیشه آرزوشو داشتم.
نقل قول
 سپاس شده توسط royal bride ، elahe soltani ، shohre bibak
  • بیکیوت
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #4
سلام من لباس عروسمو تو مزون رویال سفارش دادم. نیمه شعبان عروسیم بود. واقعا از لباسم راضی بودم. من یه کوچولو اضافه وزن داشتم ولی اینقدر دوخت لباسم و گن دوزی داخلش خوب بود که قشنگ بهم قوس پهلو داده بود و انداممو ظریفتر نشون میداد. مشاوراشون یه مدل بهم پیشنهاد دادن که هم خیلی خوشگل بود هم انداممو قشنگتر نشون میداد. خیلی خوشحالم که بهشون اعتماد کردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط royal bride ، لنگه دمپایی ، elahe soltani
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #5
سلام مبینا جان.منم فروردین عروسیمه.هنوز لباسمو سفارش ندادم.خیلی دوخت واسم مهمه. گن دوزی و دوخت لباسشون تمیزه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط royal bride ، elahe soltani
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #6
سلام سایه. من جاهای زیادی رفتم دوخت اینجا از همه بهتر بود. گن دوزی لباساشون عالیه. عین لباسای فرنگی . خیالت از تمیزی دوخت راحت باشه
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #7
من تو خیلی از مراسما دیدم عروس همش دستش به دکلتشه .هی لباسشو میکشه بالا. خیلی زشته. من عاشق دکلته ام ولی میترسم اینجوری بشه. مبنیا لباس تو چجوری بود؟
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آذر-۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ عصر توسط mobina jahanian.)
ارسال: #8
سایه اگه دکلته دوست داری سفارش بده.اینقدر گن دوزی لباساشون خوبه لباس قشنگ رو تن میشینه.دکلته اصلا تکون نمی خوره. من تو مراسم خیلی راحت بودم. حتی وقتی می رقصیدم دکلته یه ذره ام پایین نیومد.
نقل قول
 سپاس شده توسط royal bride ، elahe soltani ، neda niko
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #9
مبینا من یه مدل از تو یه سایت گرفتم خیلی خوشگله ولی میترسم نتونن عین خودش دربیارن
نقل قول
 سپاس شده توسط elahe soltani ، shohre bibak
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #10
سایه جان نگران نباش. لباس من عین مدل بود. من که رفتم اونجا لباسای تو مزونشون عین مدلای اصلشون بود.من از هر نظر این مزونو تایید میکنم. برخوردشون باهام خیلی خوب بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط royal bride ، elahe soltani ، nasibe_603
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام