• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

مزون رزت

(جزئیات)

اشرفی اصفهانی، مرزداران، قبل از یادگار، ساختمان نگین آسمان، واحد A9
تلفن: 02144278147
موبایل: 09124964248

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

مزون رزت

۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #151
RE: مزون رزت
(۵-اسفند-۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ عصر)'firooze norii' نوشته است:   سلام به همه من پارچه مدلی که میخوام بدوزم رو خریدم و امروز بردم نشونشون دادم.ولی تا آخره ماه فکر نمیکنم کارو تحویلم بدن چون سرشون شلوغه البته مشکلی هم نیست چون من برای،عید و بعد،و از عید میخوام
ولی خودمونیما چقدر سلیقشون خوبه خیلی خوب راهنمایی میکنن آدم رو

سلام فیروزه جان شمام میاین بازدید ؟؟؟ من میام که لباسای جدیدشونو ببینم یه پاچه هم دارم برام اوردنمیخوام عکسشو بیارم ببینم به درد چی میخوره که بدم بدوزنش

خدایا امیدم فقط به خودته و بس
نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #152
 بچه ها امروز با یکی از دوستای دانشگاهم که داره عروس میشه رفتیم چندتا مزونی که خودش،میشناخت رو سرزدیم واسه لباساش.وقتی همه جارو دیدیم یهو یادم افتاد به اینجا .اومدم تو تاپیک و ادرسو پیدا کردم و رفتیم سرزدیم.وایی که چقدر خوشش اومد.ازاون قبلی ها دوتا مدل پسندید اینجا که آوردمش کلا نظرش عوض شد..انگاری هم که بازدید دارن قرارشده صبرکنه اونروز هم بیاد.تا مدلارو بهتر ببینه.ولی خیلی خوشش اومده بود.انصافا کاراشون قشنگه
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #153
 بچه ها منم میام بازدید.منم ازاینجا لباس خریدم خیلی هم راضی،ام دوستدارم دوباره کارهاشون رو ببینم.
میبینمتون
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #154
(۷-اسفند-۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ عصر)azade.k نوشته است:  
(۵-اسفند-۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ عصر)'firooze norii' نوشته است:   سلام به همه من پارچه مدلی که میخوام بدوزم رو خریدم و امروز بردم نشونشون دادم.ولی تا آخره ماه فکر نمیکنم کارو تحویلم بدن چون سرشون شلوغه البته مشکلی هم نیست چون من برای،عید و بعد،و از عید میخوام
ولی خودمونیما چقدر سلیقشون خوبه خیلی خوب راهنمایی میکنن آدم رو

بله عزیزم منم میام.دوستداشته باشی،باهم میریم.
اره پارچتو بیار راحت کمکت میکنن نظر و سلیقشون خیلی خوبه

سلام فیروزه جان شمام میاین بازدید ؟؟؟ من میام که لباسای جدیدشونو ببینم یه پاچه هم دارم برام اوردنمیخوام عکسشو بیارم ببینم به درد چی میخوره که بدم بدوزنش

نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #155
منم دیروز رفتم بازدید خیلی شلوغ بود
مزون رزت واقعا شیک و عالی بود خیلی باکلاس لباسهای خیلی خوشگلی داشتن دوخت رو چک کردم خیلی تمیز بود در کل لباس های عروس عالییییی بود
اولش فکر کردم خیلی قیمتهاش باید بالا باشه مدل مورد نظرمو نشون دادم که با یه تخفیف برام ٢٥٠٠ حساب کردن قیمت ها هم برعکس چیزی که فکر کردم خوب و مناسب بود همین لباس رو من تو میرداماد بهم ٣٥٠٠ و تو امیر اکرم بهم ٣ قیمت دادن
همین جا قراردادرو بستم منم دو تا لباس اسپرت هم برداشتم البته با تخفیف خیلی خوب
مزون خیلی خوبیه حتما اگه لباس با کلاس و خوشگل با قیمت خوب میخواید برید اینجا
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #156
من رفتم بازدید خیلیییییییییی عالیییییی بود و لباس رو از اینجا به احتماله زیاد ور دارم
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #157
 واسه ۱۲ فروردین تولد،عروسمونه داداشم میخواد،سوپرایزکنه دنبال لباس،خیلی خیلی،شیکم.
بچه ها اینجا کاره جدید دارن برای سال دیگه؟
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #158
من مدل لباسارو تو پیج خانم محبی دیدم همون روز خیلی خوب بودن ولی حیف شد مرخصی نتونستم بگیرم و بیام چون دوست داشتم تو اون روز قرار داد ببندم یه تخفیفی هم بگیرم
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #159
 من رفتم برای ولنتاین چند تا لباس تقریبا اسپرت داشتن که برداشتم یکیش سرهمی بود و دو تا تونیک مانند خیلی خوبن , همسرمم خیلی دوست داشت
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #160
(۱۵-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ عصر)'aroosake_u' نوشته است:   من رفتم برای ولنتاین چند تا لباس تقریبا اسپرت داشتن که برداشتم یکیش سرهمی بود و دو تا تونیک مانند خیلی خوبن , همسرمم خیلی دوست داشت

بچه ها دوست من لباسای ما و خودش رو که عروس بود و ما که ساقدوش هاش بودیم رو اینجا سفارش داد بسیار بسیار کار تمیزی تحویل دادن
تو مدت زمانی که میرفتیم برای سایز و پرو و اماده شدن لباسامون حتی یک روزم رفتار بدی ندیدیم ازشون و چقدر خوب و باحوصله جواب میدادن , هرچی ایراد هم میگرفتیم با جون و دل کارمونو انجام میدادن که این حسن رو کمترین جایی دارن من خودم صد جا رفتم برای لباس دوختن اگه یه ایراد کوچولو بگیری انگار بهشون فحش دادی ولی اینجا میتونم به جرات بگم با جون و دل کارمونو انجام دادن تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام