• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مزون رزت

(جزئیات)

اشرفی اصفهانی، مرزداران، قبل از یادگار، ساختمان نگین آسمان، واحد A9
تلفن: 02144278147
موبایل: 09124964248

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

مزون رزت

۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #141
RE: مزون رزت
(۳۰-بهمن-۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ عصر)'roza_ali' نوشته است:  بچه ها من چند ماهی بود نرفته بود حالا تازه رفتم دیدم چقدر مدل های لباس عروساشون عوض شده چه چیزهای جدید اوردن خیلی خوب بودن ولی انگار لباس شب دیگه فقط میدوزن و نمیارن دیگه ما رفته بودیم برای لباس شب قصد دوختن نداشتم اما وقتی دیدم سرشون شلوغه و همزمان با ما چند نفری بودن که یکی برای تحویل اومده بود یکی هم برای اندازه گفتم خب کارشون حتما خوبه دیگه با خواهرم رفتم هم من سفارش دادم مدلی که مد نظرم بود هم خواهرم چند روز دیگه هم میرم برای اندازه

مبارک باشه عزیزم قبلا هم اینجا لباس داده بودید؟؟؟
کی تحویل میگیری؟؟؟

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #142
این بازدیدشون کیا میرن؟من حتما میرم چون میخوام ازشون خرید کنم. قبلا هم البته خرید کرده بووودم. ولی لیتسری میخوام صد درصد تخفیف بگیررم
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #143
سلام بچه ها منو خواهرم و مادرم داریم فردا شب میریم مزون برای یه مدل دخترونه که دوخت انجام بدن. میخواییم یه مشورت در مورد نوع پارچه و رنگش هم ازشون بگیریم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #144
منم دوست دارم بیام کاراشونو ببینم و مخصوصا اگه کار شب داشته باشن چون شدیدا احتیاج دارم به لباس مجلسی اگه حمیده بیاد منم باهاش میام Smile
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #145
بچه ها من رفتم برای دیدن لباساشون یه دو ماه پیش بعد دیدم چیزی رو که میخوام پیدا نمیکنم مدل دادم برام دوختن٫ خیلی راضی ام از اینکه اینجارو انتخاب کردم وبهشون اعتماد کردم از روز اول که هر تاریخی رو اعلام کردن برای پرو تاریخ عوض نشد و همه چیز سر وقت و مطابق با خواسته های خودم پیش رفت  ٫ و اینم بگم اون موقع که من رفتم تمام روزاشون پر بود الان که دیگه فکر کنم حسابی شلوغ باشه

تا تو هستی کنارم من هیچی از این دنیا نمیخوام
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ عصر توسط nazanin_b.)
ارسال: #146
(۴-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ عصر)'kimia tavakoli' نوشته است:  بچه ها من رفتم برای دیدن لباساشون یه دو ماه پیش بعد دیدم چیزی رو که میخوام پیدا نمیکنم مدل دادم برام دوختن٫ خیلی راضی ام از اینکه اینجارو انتخاب کردم وبهشون اعتماد کردم از روز اول که هر تاریخی رو اعلام کردن برای پرو تاریخ عوض نشد و همه چیز سر وقت و مطابق با خواسته های خودم پیش رفت  ٫ و اینم بگم اون موقع که من رفتم تمام روزاشون پر بود الان که دیگه فکر کنم حسابی شلوغ باشه

عاقا چقدر شد هزینه ات ؟؟؟  دوختشوونم تمیز بود؟؟؟ عین همون مدلی رو که دادی برات در اوردن؟؟؟؟

انتخاب های نامزدیم
اتلیه زئوس
ارایشگاه آویسا ایرانی / مردانه دیپلمات
نقل قول
 سپاس شده توسط parinaz-lashkari
۵-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ صبح توسط so kind.)
ارسال: #147
سلام
زن داداشه منم برای عروسیش رفت پیش این مزون لباسش خیلی ناز بود تو فیلمم خیلی حوب افتاه بود البته فیلم بردارشم محشر بود از اتلیه نیک ناز بود کار بلد بود خلاصه اینک خیلی خوب شده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط ranaaa
۵-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ صبح توسط ranaaa.)
ارسال: #148
(۵-اسفند-۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ صبح)'so kind' نوشته است:  سلام
زن داداشه منم برای عروسیش رفت پیش این مزون لباسش خیلی ناز بود تو فیلمم خیلی حوب افتاه بود البته فیلم بردارشم محشر بود از اتلیه نیک ناز بود کار بلد بود خلاصه اینک خیلی خوب شده بود

مبارکه عزیزم میدونید چقدر هزینه لباسشون شد ؟؟؟ 
دوختن یا اماده خریدن؟؟

بچه ها برای بازدید هماهنگ بشید که با هم بریم لطفا ... کیا میان ؟؟
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #149
من از این مزون لباس خریدم و راضی هم بودم خداروشکر قیمتشونم خوب بود اما جدیدا نرفتم که شاید برای بازدیدشون بیام و کارای جدیدشونو ببینم

خدایا امیدم فقط به خودته و بس
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
۵-اسفند-۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #150
 سلام به همه من پارچه مدلی که میخوام بدوزم رو خریدم و امروز بردم نشونشون دادم.ولی تا آخره ماه فکر نمیکنم کارو تحویلم بدن چون سرشون شلوغه البته مشکلی هم نیست چون من برای،عید و بعد،و از عید میخوام
ولی خودمونیما چقدر سلیقشون خوبه خیلی خوب راهنمایی میکنن آدم رو
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام