• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مزون رزت

(جزئیات)

اشرفی اصفهانی، مرزداران، قبل از یادگار، ساختمان نگین آسمان، واحد A9
تلفن: 02144278147
موبایل: 09124964248

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

مزون رزت

۲۲-بهمن-۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #131
RE: مزون رزت
(۲۲-بهمن-۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ عصر)tina moradi نوشته است:  بله عزیزم کاراشون لباس عزوسی و عقد هستش.من دیشب اونجا بودم و لباسی،که گفته بودم برام بدوزن تحویل گرفتم.برای امشب میخواستم خداروشکر اماده و اتو شده هستش.تن خورشم عالیه.
کاراشون رو دنبال کنید،بچه ها خوشتون میادحتما

مدل از خودتون دادید بهشون یا ژرنال داشتن
چند وقته بهتون لباس رو تحویل میدنلباس عروس نه مجلسی

کنار تو درگیر آرامشم :*
نقل قول
۲۲-بهمن-۱۳۹۵, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #132
(۲۲-بهمن-۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ عصر)tina moradi نوشته است:  بله عزیزم کاراشون لباس عزوسی و عقد هستش.من دیشب اونجا بودم و لباسی،که گفته بودم برام بدوزن تحویل گرفتم.برای امشب میخواستم خداروشکر اماده و اتو شده هستش.تن خورشم عالیه.

میبخشید لباستون هزینش چقدر شده
من پارچه های خوشگلی دارم میخواستم بدم به خیاط آشنا برام بدوزه که این مزونو دیدم.به نظرتون بدم به اینجا برام آمادش کنند؟
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #133
سلام بچه ها من فردا میرم که یه لباس سفارش بدم از قبل البته گفتم که چی میخوام ولی الان قراره عکس ببرم و نوع پارچه و دانتل و .. را مشخص کنم
اگه اوکی بشه هم فکر کنم اندازمم همونجا بزنن Angel خیلی خوشحالم

دارم انتخاب های عروسیمو انجام میدم Smile
به امید خدا 
اولیش آتلیه آفر 
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #134
بچه ها قیمت دوخت از چقدر شروع میشه ؟؟؟ من میخوام یه مدل دیدم بدم برام بدوزن کاش میشد عکس بفرستیم تو خصوصی بهمون قیمت بدن برای دوخت و بگن پارچه رو خودشون تهیه میکنن یا خودمون چون مدلی که میخوام مهم پارچه اشه که قشنگش میکنه

عروس آینده ... Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
۲۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #135
(۲۲-بهمن-۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ عصر)sana.molavi نوشته است:  

من مدل از خودم بردم من دو ماه پیش سفارش دادم چون خیلی سرشون شلوغه الان خواهر شوهرم میخواست گفتن تحویل برای بعد از عید میشه تقریبا البتهلباس عروس میخواست
در کل اگه میخواین زود باید اقدام کنید و فکر کنم بستگی به مدل و پارچه هم داره
خودت تماس بگیر یا برو بر اساس مدلی که میخوای بپرس عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
۲۸-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #136
دوست من تقریبا چند هفته پیش ی لباس ازاینجا گرفت تن خورشم انصافا عالیه .اندازه هامونم یکی.من ازش قرض گرفتم برای عکس آتلیه ای،میخواستم.خییلی جلوه داشت.رنگ پارچه و دانتلش،لیمویی بود .عاشق رنگش شدم.دوختشم خیلی تمیز بود.اگه میشد ازش میخریدمش حیف که خودش خیلی دوسش،داره
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
۲۸-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #137
(۲۷-بهمن-۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ عصر)tina moradi نوشته است:  

من مدل از خودم بردم من دو ماه پیش سفارش دادم چون خیلی سرشون شلوغه الان خواهر شوهرم میخواست گفتن تحویل برای بعد از عید میشه تقریبا البتهلباس عروس میخواست

وایی پس بااین حساب باید خیلی عجله کنم اصلا دلم نمیخواد بیفته برای،بعد از عید.حتما شنبه میرم پیششون که یباره اندازه هارووهم بزنن
مرسی از راهنماییت

کنار تو درگیر آرامشم :*
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
۲۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #138

لینک کانال تلگرامی چیزی،دارن برای دنبال کردن؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Saraaaa23
۲۹-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #139
(۲۸-بهمن-۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ عصر)sana.molavi نوشته است:  
(۲۷-بهمن-۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ عصر)tina moradi نوشته است:  

وایی پس بااین حساب باید خیلی عجله کنم اصلا دلم نمیخواد بیفته برای،بعد از عید.حتما شنبه میرم پیششون که یباره اندازه هارووهم بزنن
مرسی از راهنماییت

سلام
عزیزم مزون رزت با اتلیه ملکه زیبا و ستاره محبی ارایشگاه گل یوسف اباد ٧ اسفند بازدید گذاشتن که داخل مزون رزت برگزار میشه که من خودمم میخوام برم
میتونید تو بازدید برید که احتمالا تخفیف هم دارن
نقل قول
 سپاس شده توسط firooze norii
۳۰-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #140
بچه ها من چند ماهی بود نرفته بود حالا تازه رفتم دیدم چقدر مدل های لباس عروساشون عوض شده چه چیزهای جدید اوردن خیلی خوب بودن ولی انگار لباس شب دیگه فقط میدوزن و نمیارن دیگه ما رفته بودیم برای لباس شب قصد دوختن نداشتم اما وقتی دیدم سرشون شلوغه و همزمان با ما چند نفری بودن که یکی برای تحویل اومده بود یکی هم برای اندازه گفتم خب کارشون حتما خوبه دیگه با خواهرم رفتم هم من سفارش دادم مدلی که مد نظرم بود هم خواهرم چند روز دیگه هم میرم برای اندازه

منتظر تابستونم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام