• آتلیه اساطیر
  • چم

مزون رزت

(جزئیات)

اشرفی اصفهانی، مرزداران، قبل از یادگار، ساختمان نگین آسمان، واحد A9
تلفن: 02144278147
موبایل: 09124964248

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

مزون رزت

۶-آذر-۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #121
مزون روزت
(۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ عصر)soosan.k نوشته است:  بچه ها من برای تولد همسرم یه لباس عالی عالی به اینجا سفارش دادم برام آماده کردن فوق العاده است که همه فقط ازم میپرسیدن از کجا خریدیش.Wink هر جوری شده یسر بزنید به این مزون حداقل کاراشونو ببینید

مبارکه .منم یه لباس خیلی خوب از اینجا گفتم.که به منم همین حرف شمارو میزدنWink
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #122
مزون روزت
هزینه دوخت لباس عروس را میشه بگید؟؟؟
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #123
مزون روزت
من لباس تولدم رو ازاین مزون خریدم.
میتونم بگم کارشون حررف نداره بچه ها میتونید بهشون اعتماد کنید
نقل قول
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۲۶-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #124
مزون روزت
(۱۸-آذر-۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ عصر)شبی عسلی نوشته است:  من لباس تولدم رو ازاین مزون خریدم.
میتونم بگم کارشون حررف نداره بچه ها میتونید بهشون اعتماد کنید

حدودا قیمت ها جطوره؟
شما از لباستون راضی هستین؟
نقل قول
۹-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #125
مزون روزت
سلام بچه ها کسی هست که به تازگی رفته باشه مزون ؟؟؟من لباس میخوام اما میخوام ببینم مدل جدیدی اوردن یا نه

عقدم تموم شده
دارم انتخاب های عروسیمو میکنم
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #126
مزون روزت
بچه ها چند وقت پیش من رفتم اینجا و چند دست لباس گرفتم چند تا دامن تک و نیم تنه لباس شب هاشونم دوست داشتم بلند هارو ولی گفتم صبر کنم مدل جدید بیارن اگه کسی رفته و خبر داره همخبر بده لطفا

نامزدیم شد 21 اردیبهشت
نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #127
RE: مزون رزت
مدل های جدیدشون کی میرسه؟ من هفته پیش رفتم گفتن صبر کنم.. تا کی صبر کنمم. میخوامممم تموم نشن لباس خوشگل هااشووون
نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #128
بچه ها من رفتم این مزون تا لباس هاشونو ببینم یه خانوم خیلی خوش اخلاق اونجا بودن که خیلی با صبر و حوصله منو راهنمایی دادن
من خیلی نمیدونستم که چی میخوام و میخواستم که دوتا لباس سفارش بدم یکی رنگی و یکی هم کهلباس عروس و سفید ولی نه میدونستم پشت بلند میخوام یا پف ؟ دکلته میخوام یا استین دار واااای خیلی سخت بود
ولی قیمت های دوختشون مناسب تر از بقیه جاهایی که رفته بودم بود و خودشون میگفتن چیکار کنم که مناسب تر در بیاد خیلی خوشم اومد ولی تنها رفته بودم قرار شد با خواهرم برم
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #129
بیشتر کاراشون لباسِ عروس؟؟؟
من اگه مدل مجلسی میخوام باید برم باهاشون صحبت کنم تا برام بدوزن یا بیارن از جای دیگه
نقل قول
۲۲-بهمن-۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #130
بله عزیزم کاراشون لباس عزوسی و عقد هستش.من دیشب اونجا بودم و لباسی،که گفته بودم برام بدوزن تحویل گرفتم.برای امشب میخواستم خداروشکر اماده و اتو شده هستش.تن خورشم عالیه.
کاراشون رو دنبال کنید،بچه ها خوشتون میادحتما
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin.javid
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام