• هیژا
  • مهناز

مزون رزت

(جزئیات)

اشرفی اصفهانی، مرزداران، قبل از یادگار، ساختمان نگین آسمان، واحد A9
تلفن: 02144278147
موبایل: 09124964248

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

مزون رزت

۱۳-شهريور-۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
مزون رزت
با مدیریت خانم مهدیه کرمی - آقای مفتاح پور

تلفن:
02144278147
موبایل:
09124964248

آدرس: اشرفی اصفهانی، مرزداران، قبل از یادگار، ساختمان نگین آسمان، واحد A9

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت مزون رزت ، nasibe_603
۱۳-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ عصر توسط sorayaa.)
ارسال: #2
مزون روزت
میشه عکس بزارید ؟؟؟

عقدم تموم شده
دارم انتخاب های عروسیمو میکنم
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ عصر توسط dayan.)
ارسال: #3
مزون روزت
چه جالب من نمیدونستم ملکه زیبا مزون هم دارن , رفته بودیم از بین عکس های عروسیمون چندتاشو بازم بدیم شاسی کنند
فهمیدیم که مزون هم دارن و رفتیم کاراشونو دیدیم خیلی شیک بود Cool این مدت من خیلی دنبال لباس بودم که اصلا پیدا نکردم یه لباس تو مسافرت که رفته بودم همین چند روز پیش مسافرت سمت نمک ابرود و سرخ رود خیلی خوب بود ولی سایز من نشد Sad خیلی ناراحت بودم
اما اینجا رفتیم اکثر لباساشونو پسندیدم و قرار شده که بریم بازم لباساشونم همشون ترک و با کیفیت بود حالا رفتم عکس میگیرم و از خریدمم عکس میگیرم که ببینید
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت مزون رزت ، parinaz-lashkari ، nasibe_603
  • اساطیر
۱۷-شهريور-۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #4
مزون روزت
خواهرم برای عروسی خواهرشوهرش ک همین چندروز دیگس لباسشو ازاینجا خرید.
خبلی هم تو تنش قشنگه.دوختشون خوبه .پولی ک میدین واقعا چیز خوب تحویل میگیرین.
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ عصر توسط سهیلا68.)
ارسال: #5
مزون روزت
من دقیقا ی هفته پیش فهمیدم که این مزون هست .اونم وقتی،ک دیگه داشت برای لباس عقدم اشکم در میومد.نمیدونستم چی بگیرم ک نه خیلی شلوغ باشه نه خیلی ساده .
خیلی از لباساهم که الکی الکی گرون و اصلا ادم دلش نمیومد پول بده بابتشون.
دیگه ناامید ناامیداین مزون رو یافتمTounge لباسمم خریدم
عالیه.صورتی رنگ خیلی خوشگل و بلنده.من ی کوچولو تپلی ام.لباسم توتنم خیلی خوب میشینه.بی صبرانه منتظرم روز عقدم برسه که بتونم بپوشمشHehe!Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط dayan ، مدیریت مزون رزت ، nasibe_603
۱۸-شهريور-۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #6
مزون روزت
منم قراره برم فقط منتظرم همسری مهربون یه تایم به بنده بدن که با هم بریم خرید Smile
اینجوری خودش بیاد راحت ترم من هرچی بپوشم خوشش بیاد میگه بردار 3 (12) وقتی خریدم اگه همسری اجازه داد از تو تنم عکس میگیرم براتون میزارم تو تاپیک اگه هم نزاشت که عکس خود لباسو میزارم خلاصه که من خیلی خوشم اومده از لباساشون یه سری کار هم داشتند که ایتالیایی بود اونا هم خیلی شیک بودن ولی خب مزون اون روزی که من رفتم خیلی شلوغ بود و خیلی نشد که ببینم درست حالا رفتم میام حتما براتون یه توضیح کامل میدم WinkHehe!
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت مزون رزت ، parinaz-lashkari ، nasibe_603
۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ عصر توسط sorayaa.)
ارسال: #7
مزون روزت
(۱۸-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ عصر)dayan نوشته است:  منم قراره برم فقط منتظرم همسری مهربون یه تایم به بنده بدن که با هم بریم خرید Smile
اینجوری خودش بیاد راحت ترم من هرچی بپوشم خوشش بیاد میگه بردار 3 (12) وقتی خریدم اگه همسری اجازه داد از تو تنم عکس میگیرم براتون میزارم تو تاپیک اگه هم نزاشت که عکس خود لباسو میزارم خلاصه که من خیلی خوشم اومده از لباساشون یه سری کار هم داشتند که ایتالیایی بود اونا هم خیلی شیک بودن ولی خب مزون اون روزی که من رفتم خیلی شلوغ بود و خیلی نشد که ببینم درست حالا رفتم میام حتما براتون یه توضیح کامل میدم WinkHehe!

دایان جان لطفا اگه اجازه دادن عکس بگیر حتما و از خودشونم بخواه که تو تاپیکشون نمونه کار بزارن و حدود قیمتشونم اگه میشه بپرس و بگو بهم ممنون

عقدم تموم شده
دارم انتخاب های عروسیمو میکنم
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #8
مزون روزت
(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ عصر)سهیلا68 نوشته است:  من دقیقا ی هفته پیش فهمیدم که این مزون هست .اونم وقتی،ک دیگه داشت برای لباس عقدم اشکم در میومد.نمیدونستم چی بگیرم ک نه خیلی شلوغ باشه نه خیلی ساده .
دیگه ناامید ناامید مزون ملکه زیبا رو یافتمTounge لباسمم خریدم
عالیه.نباتی رنگ خیلی خوشگل و بلنده.من ی کوچولو تپلی ام.لباسم توتنم خیلی خوب میشینه.بی صبرانه منتظرم روز عقدم برسه که بتونم بپوشمشHehe!Angel

مبارکه.لباس و خریدی یا کرایه کردی؟
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ عصر توسط سهیلا68.)
ارسال: #9
مزون روزت
(۱۹-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ عصر)نفیسهـ ـ ـعلی نوشته است:  
(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ عصر)سهیلا68 نوشته است:  من دقیقا ی هفته پیش فهمیدم که این مزون هست .اونم وقتی،ک دیگه داشت برای لباس عقدم اشکم در میومد.نمیدونستم چی بگیرم ک نه خیلی شلوغ باشه نه خیلی ساده .
دیگه ناامید ناامید این مزون رو یافتمTounge لباسمم خریدم
عالیه.نباتی رنگ خیلی خوشگل و بلنده.من ی کوچولو تپلی ام.لباسم توتنم خیلی خوب میشینه.بی صبرانه منتظرم روز عقدم برسه که بتونم بپوشمشHehe!Angel

مبارکه.لباس و خریدی یا کرایه کردی؟

سلامت باشی.
خریدم عزیزم. عاشق لباسمم.دلم نمیاد که واسه خودم نخرمش کهAngelAngel
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #10
مزون روزت
دیگه ناامید ناامید مزون ملکه زیبا رو یافتمTounge لباسمم خریدم

مبارکه.جنس پارچه ات چیه؟
ساتنه یا توره؟
بالاتنش چطوریه؟
چون گفتی لباست برای عقده پرسیدم بدونم چه طوری انتخاب کردی
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت مزون رزت
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام