• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مزون رامونا - تهرانپارس

۲۷-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مهر-۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ عصر توسط گلپرى.)
ارسال: #121
مزون رامونا - تهرانپارس
(۱۲-مهر-۱۳۹۴ ۰۵:۲۴ عصر)منصوره72 نوشته است:  دیروز رفتم آرایشگاه گل گیس و اونها مزون رامونا رو بهم معرفی کردن منم رفتم آلبوم کارشون و دیدم یه مدل پسندیدم برا کرایه کردن گفت دسته دومش 800 ولی من گفتم میخوام خودم نفر اول بپوشم گفت اون طوری کرایش 1 میلیون و 400 تومانه قیمت نو همون کارم گفت 1 میلیون و 800. برای من هزینش زیاد بود چون هم میخوام نفر اول تن کنم و هم این قد نمیتونم هزینه کنم برای همین پشیمون شدم ولی آلبمشون خیلی قشنگ بود.
نمیدونم چی کار کنم؟ کسی مزونی میشناسه که کارش عالی باشه ولی ارزونتره باشه؟! اگه میشناسید خواهشا معرفی کنید

سلام دوستم من لباسمو از این مزون گرفتم و تن پوش شده بود ولى خیلى تمیز بود همه فکر میکردن که لباسمو نو اجاره کردم من پیشنهاد میکنم به جاى لباس ارزونتر یه لباس تن پوش شده ولى خوب بپوش من از لباسم خیلى راضى بودم

(۱۲-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ عصر)❤Lilinaz❤ نوشته است:  سلام.من ازصفحه اول کل نظرات رو خوندم تا اینجا..شدیدا گیج شدم..نظرات اولیه اینا بود ک این مزون اجازه پرو میدن از همون اول اونم چندین مدل..و اینکه لباس آماده دارن اما هرچقد لازم باشه تغییرات روش انجام میدن تامناسب شه برای خریدار..تو نظرات بعدی خوندم ک پرو نمیدن و اینکه خیاط نیستن و فقط فروش انجام میدن..منلباس عروس دانتل میخوام ک فک کنم اینجا زیاد داره ازطرفی هم ترجیح میدم لباسم وارداتی باشه چون معمولا شیکتر و
تمیزترن اماچون سایزم استاندارد نیست وپروتز گذاشتم وپر هم هستم مسلما احتیاج ب یسری تغییرات اساسی داره..لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستم به نظر من برو اینجا مدیر مزون خانم قربانى هست خیلى خانم خوب و خوش برخوردیه برو پیشش و خودش راهنمایی میکنه که چه مدل لباسى انتخاب کنى که هزینه اش هم مناسب باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس 94
۷-آذر-۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #122
مزون رامونا - تهرانپارس
دوستان ببخشید سوال بی ربط میپرسم این تاج محل که انقدر تو این سایت میگن کجاست. یعنی اسم تهرانپارس قبلا تاج محل بوده؟
نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۴, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #123
مزون رامونا - تهرانپارس
(۷-آذر-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر)gisoo joon نوشته است:  دوستان ببخشید سوال بی ربط میپرسم این تاج محل که انقدر تو این سایت میگن کجاست. یعنی اسم تهرانپارس قبلا تاج محل بوده؟

عزیزم اسم رامونا قبلا تاج محل بوده که محلش توی تهرانپارسه
تا اونجا که من میدونم یک تاج محل هم تو امیر اکرم هست ولی نمیدونم خوبه یا نه
من خودم لباسم رو از رامونا (تاج محل سابق ) گرفتم و راضی بودم

برام دعا کنید زندگیم درست بشه....[img=21x21]images/smilies/sad.gif
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #124
مزون رامونا - تهرانپارس
میشه قیمت هم برامون بذارید؟؟؟؟؟ ولی احتمالا خودم از نزدیک برم ببینم چه جوریه لباساش
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #125
مزون رامونا - تهرانپارس
قیمتاشون چجوریه؟؟؟؟ میخوام برم از نزدیک ببینم
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #126
مزون رامونا - تهرانپارس
کسی اطلاع داره که لباس شب هم دارن یا نه؟؟؟
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #127
مزون رامونا - تهرانپارس
سلام لباس شب شیک دارید؟
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #128
مزون رامونا - تهرانپارس
سلام
میشه قیمت کاراتونو بزارید
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #129
RE: مزون رامونا - تهرانپارس
(۲۹-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ عصر)نسترنم نوشته است:  من امروز لباسم و پرو کردم واقعا همونی بود که از ژورنال سفارش دادم و خیلی خوشحالم
البته هنوز تحویل نگرفتم اما خیالم خیلی خیلی راحت شد همینجا از خوش قولیشون تشکر میکنم هووووووررررراااHehe! Angel

عزیزم قیمتاشونم خوبه؟
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #130
RE: مزون رامونا - تهرانپارس
واسه اجاه هم دارن

وزن اول 80800
وزن دوم 75000 وزن الان

هدف تا شهریود 68

من میتونم خدا بخواد عرروسیمه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام