• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

مزون رامونا - تهرانپارس

۴-خرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #111
مزون رامونا - تهرانپارس
اصلا اخلاقشون خوب نیست،فروشنده که نیاید از همه طلبکار باشه

امروز من ارتباطم را با خدا قوی میکنم
و میدانم اگر چیزی هم از دست بدهم خداوند بهتر از آن را به من می دهد..Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط h.sami ، خاطره1992
۲۷-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #112
مزون رامونا - تهرانپارس
بچه ها من دانتل دوست ندارم، به نظرتون میتونم اینجا یه لباس که کاردست باشه گیر بیارم؟؟؟
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #113
مزون رامونا - تهرانپارس
من لباسمو اینجا سفارش دادم
تن خور لباسها و گن دوزی عالی بود
مدلها هم شیکن

برام دعا کنید زندگیم درست بشه....[img=21x21]images/smilies/sad.gif
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۷-تير-۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ صبح توسط fatemeh1365.)
ارسال: #114
مزون رامونا - تهرانپارس
گلپری جون قیمت لباست چقدر شد؟
اگه بخوایم بخریم دست اول اجاره کنیم و بهشون برگردونیم میدونید چقدر میشه؟

مهشید جان میتونی ی عکس از لباست بذاری؟
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #115
مزون رامونا - تهرانپارس
سلام دوستان ببخشید مت خواستم ببینم حدود قیمتا چه جوریه شرایطشون برای اجاره چی جوریاس غیر از تسویه فاکتور ودیعه هم میگیرن
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #116
مزون رامونا - تهرانپارس
دوستان شما ازین مزون راضی بودین
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #117
مزون رامونا - تهرانپارس
سلام دوستم ،لباساشون فوق العادس من لباسمو از اینجا گرفتم همه قیمتى دارن بستگى به مدل لباس داره ،من ٩٠٠تومن اجاره کردم ٥٠٠تومن هم ودیعه ازم گرفتن که بعد که لباسو تحویل دادم بهم برگردوندن،برخوردشون خیلى خوبه من واقعا ازشون راضیم
نقل قول
۱۲-مهر-۱۳۹۴, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #118
مزون رامونا - تهرانپارس
دیروز رفتم آرایشگاه گل گیس و اونها مزون رامونا رو بهم معرفی کردن منم رفتم آلبوم کارشون و دیدم یه مدل پسندیدم برا کرایه کردن گفت دسته دومش 800 ولی من گفتم میخوام خودم نفر اول بپوشم گفت اون طوری کرایش 1 میلیون و 400 تومانه قیمت نو همون کارم گفت 1 میلیون و 800. برای من هزینش زیاد بود چون هم میخوام نفر اول تن کنم و هم این قد نمیتونم هزینه کنم برای همین پشیمون شدم ولی آلبمشون خیلی قشنگ بود.
نمیدونم چی کار کنم؟ کسی مزونی میشناسه که کارش عالی باشه ولی ارزونتره باشه؟! اگه میشناسید خواهشا معرفی کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط فایزه 93
۱۲-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #119
مزون رامونا - تهرانپارس
سلام.من ازصفحه اول کل نظرات رو خوندم تا اینجا..شدیدا گیج شدم..نظرات اولیه اینا بود ک این مزون اجازه پرو میدن از همون اول اونم چندین مدل..و اینکه لباس آماده دارن اما هرچقد لازم باشه تغییرات روش انجام میدن تامناسب شه برای خریدار..تو نظرات بعدی خوندم ک پرو نمیدن و اینکه خیاط نیستن و فقط فروش انجام میدن..منلباس عروس دانتل میخوام ک فک کنم اینجا زیاد داره ازطرفی هم ترجیح میدم لباسم وارداتی باشه چون معمولا شیکتر و
تمیزترن اماچون سایزم استاندارد نیست وپروتز گذاشتم وپر هم هستم مسلما احتیاج ب یسری تغییرات اساسی داره..لطفا راهنمایی کنید

برای مراسم عقدم
آرایشگاه:پرنسس،90درصد راضی
آتلیه:آلیس:90درصد راضی
تالار:باغ تالار یاس فرحزاد:90درصد راضی

خداکنه تو عروسیمم درهمین حد راضی باشمEmbarrased
نقل قول
۱۳-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #120
مزون رامونا - تهرانپارس
(۱۲-مهر-۱۳۹۴ ۰۵:۲۴ عصر)منصوره72 نوشته است:  دیروز رفتم آرایشگاه گل گیس و اونها مزون رامونا رو بهم معرفی کردن منم رفتم آلبوم کارشون و دیدم یه مدل پسندیدم برا کرایه کردن گفت دسته دومش 800 ولی من گفتم میخوام خودم نفر اول بپوشم گفت اون طوری کرایش 1 میلیون و 400 تومانه قیمت نو همون کارم گفت 1 میلیون و 800. برای من هزینش زیاد بود چون هم میخوام نفر اول تن کنم و هم این قد نمیتونم هزینه کنم برای همین پشیمون شدم ولی آلبمشون خیلی قشنگ بود.
نمیدونم چی کار کنم؟ کسی مزونی میشناسه که کارش عالی باشه ولی ارزونتره باشه؟! اگه میشناسید خواهشا معرفی کنید

مزون گندم هم سر بزن. تو هفت حوض

برام دعا کنید زندگیم درست بشه....[img=21x21]images/smilies/sad.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام