• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مزون رامونا - تهرانپارس

۲۹-فروردين-۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #101
مزون رامونا - تهرانپارس
این مزون تهرانپارسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #102
مزون رامونا - تهرانپارس
من برای یک بار برای آدرس گرفتن زنگ زدم این مزون.یه خانومی برداشتن که برخوردشون رو خیلی دوست نداشتم حالا نمیدونم شاید اونروز با کسی دعواش شده بود.جاش تهرانپارسه به من دور بود نشد از نزدیک برم ببینم.
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #103
مزون رامونا - تهرانپارس
(۲۹-فروردين-۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ عصر)...آرامش... نوشته است:  من برای یک بار برای آدرس گرفتن زنگ زدم این مزون.یه خانومی برداشتن که برخوردشون رو خیلی دوست نداشتم حالا نمیدونم شاید اونروز با کسی دعواش شده بود.جاش تهرانپارسه به من دور بود نشد از نزدیک برم ببینم.

آخه عزیزم از پشت تلفن که آدم نمیتونه قضاوت کنه اونم بخاطر آدرس گرفتن ،،ولى من که خیلى راضى بودم ازشون پیشنهاد میکنم که شما هم برید از نزدیک کاراشونو ببینید
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ عصر توسط گلپرى.)
ارسال: #104
مزون رامونا - تهرانپارس
من امروز لباس عروسمو به مزون رامونا سفارش دادم،خیلى از برخورد و راهنماییشون خوشم اومد قیمتاشونم عالى بود ازشونم ممنونم چون اجازه دادن که چند تا لباس پرو کنم .خیلى استرس داشتم واسه لباسم ولى الان دیگه اصلا نگران لباس عروسم نیستم .وااااااى خیلى خوشحالم

من تقریبا یه ماه پیش اینجارو کاندید کردم بعد رفتم چند جا دیگه هم دیدم ولى باز از برخورد پرسنل اینجا خیلى خوشم اومد و اینکه خیلى خوب آدم و راهنمایى میکردن و مهمتر اینکه اجازه پرو هم میدادن به خاطر همین برگشتم لباسمو از همینجا گرفتم
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #105
مزون رامونا - تهرانپارس
مبارک باشه عزیزم
لباساش چجوری بود تنوع داشت؟قیمتش چجوریاست؟همون فلکه اول تهرانپارسه؟
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #106
مزون رامونا - تهرانپارس
خونه ما فلکه اول بید
تا حالا ندیدمش
فک کنم تابلو نداره

خدایا...بابت همه چی سپاسگذارم

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #107
مزون رامونا - تهرانپارس
منم اسم تاج محل رو شنیده بودم ولی رامونا رو نه.ولی شنیدم لباساشون کیفیتش خوبه ولی خالم میگفت مدلاش خیلی جدید نیست ولی تا به حال نرفتم .البته این سلیقه ای هستش باید بریم ببینیم.
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #108
مزون رامونا - تهرانپارس
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ صبح)sahebeh نوشته است:  مبارک باشه عزیزم
لباساش چجوری بود تنوع داشت؟قیمتش چجوریاست؟همون فلکه اول تهرانپارسه؟

مرسى عزیزم ،لباساش خوب بود البته من بار اول که رفتم لباساش زیاد به چشم نیومد ولى بعد که رفتم جاهاى دیگه رو دیدم به این نتیجه رسیدم که لباساشون واقعا قشنگه ،آدرسشون فلکه اول تهرانپارس و قیمتاشونم به نسبت جاى دیگه خیلى خوب بود ،امیدوارم که شما هم بتونید لباس دلخواهتونو پیدا کنید:Lub
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #109
مزون رامونا - تهرانپارس
گلپری جون قیمت لباستو میگی دوستم؟

...تو را چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت...
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۴, ۰۶:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ عصر توسط عروس خوش قدم.)
ارسال: #110
مزون رامونا - تهرانپارس
بچه ها اینجا برای دختر بچه ها هم لباس علوس میدوزه؟؟؟

من هیچی از خدا نمیخوام
فقط دل خوش میخوام Lub
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام