• آتلیه ملکه زیبا
  • هیژا

مزون تاج محل ( خیابان امیر اکرم )

۶-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #1

Heart مزون تاج محل ( خیابان امیر اکرم )
HeartHeartHeartHeart تبلیغ + تخریب + عکس بدون سانسور ممنوع HeartHeartHeart

New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط فرزانه خانوم ، Mehrnoosh66
۶-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ عصر توسط فرزانه خانوم.)
ارسال: #2
RE: مزون تاج محل ( خیابان امیر اکرم )
خیلی ممنون که این تاپینک رو زدین

بچه ها من این مزون تاج محل رفتم از شهرستان اومده بودم واسم لباسمو یک روزه دوختن و برخوردشون عاااااالی بود لباسمم بسیاااااار خوب دوخته بودن همش دانتلاش دوخت بود اصلا چسب نداشت خیلی خوب بود من خیلی حساس بودم ولی عالی بهم تحویل دادن کلی ام راجب مدلی که داشتم عیب و ایراداشو گفتن و بازم گفتن اگه نمیخوای مثل مدلت تحویلت میدیم اما این ایرادا تو طول مجلس اذیتت میکنه ولی راستم میگفتن خیلی با تجربه بودن خداییش کارشون خوب بود داخلش فنر کشی بود حالا عکس میگیرم میذارم براتون
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhanstn ، پريهام ، Heeleenaa
۶-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ عصر توسط reyhanstn.)
ارسال: #3
عزیزم مگه میشه یک روزهلباس عروس دوخت؟منظورت اینه که لباس از قبل دوخته شده بود و نسبت به سایزت اصلاحش کردن؟
بعد چقدر برات تموم شد؟
نقل قول
 سپاس شده توسط banoo
  • اساطیر
۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #4
خوب ..ما برای دختر خالم از اینجا لباس گرفتیم....دو تا چیز خیلی عالی اینجا داره یکی اینکه اول اجازه میدن هر چقدر میخوای لباس بپوشید عشوه و ناز مزون های دیگر روندارن ..دوم اینکه خیلی خیلی خوش اخلاقن..اصلا یه وضی یاااا..لباس هاشونم خوب تمیزه....لباس رو اجاره کردیم ما که ازش راضی بودیم.

6 مهر
تموم شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #5
خیلی گرونه ولی

تورو دیدم خدا خندید من از عشق تو حظ کردم
با تو من کل دنیا رو تو یک لحظه عوض کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhanstn ، parinaz-lashkari
۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-خرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ عصر توسط banoo.)
ارسال: #6
راستش ما خیلی از مزون ها رو دیدیم به نظرم زیاد گرون نیامد البته ارزون هم نیست بیشتر تو رنج متوسطه . از 700 لباس هست تا 2.5 بیشتر تو رنج 1.300. من بیشتر ندیدم شاید داشته باشن..البته گویا یک مزون دارن تو بلوار اندرزگو ( فرمانیه) میزنن ..یک مزون هم توی بلوار فردوس دارن که بیشتر لباس های شب و وارداتیه که قیمت هاشون خیلی بالاتره
لباس دختر خاله من 1 ملیون شد که خریدش 200 بالاتر بود.سایزش هم همون روز اندازه کردن.قدش هم بلند بود که کوتاه کردن ..مزون ها خیلی سخت قد لباس اجاره ای رو کوتاه میکنن اینم یکی از کارای خوبشون بود..کلا مشتری مدارن..مثلا ما یک مزونی رفتیم میگفت 3 تا میپوشی یکی رو باید ببری!!!!!اما اینجا کلی پرو کرد بعد هم گفت برو یکروز دیگه با شوهرت یا مادرت بیا..

6 مهر
تموم شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhanstn ، samiiira_ziba ، mooooona ، magnolia ، maahboobeh ، parinaz-lashkari ، Sama.tarane
۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #7
والا ما دو هفته پیش اونجا بودیم یه لباس خوشمون اومد فروش 1800 بود تن پوش اول 1400 تن پوش دوم 900 . گفتیم پایینتر میخوایم گفتن نداریم!!!

ولی خدایی لباساشونو بیشتر از جاهای دیگه پسندیدم
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhanstn ، samiiira_ziba
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #8
کجای بلوار فردوسه دوست جون؟

واسه خونه دار شدن همه عروس دومادا صلواتAngel
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #9

یه شعبه جدید هم قیطریه زدن

من عروسیم اردیبهشت بود
اسفند ماه رفتم اینجا سفارش دادم لباسم رو
عالی بود خیلی راضی بودم
از همه چی

من تاریخ عروسیمو یک هفته جلو تر گفته بودم که خیالم راحت باشه
لباسم گن دوزی بالاتنش فوق العاده بود
یه لباس از لباسهای خارجیشون پرو کردم واقعن در حد اون شادیم بهتر برام دراورده بودن

خدایا شکرت چهارمين سالگرد عروسیمونم تموم شدe
آرایشگاه مریم رهنما ینظیر مریم جونم عاشقتم
مزون:تاج محل خیلی راضی بودم
موزیک:آرمین نصرتی خیلی عالی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط YALDA68 ، khoshgelafi ، Tati Beauty ، maahboobeh
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #10

خب دوستان ... آدرس و شماره تلفنشم بزارید بد نیستا .. ما هم میریم یه سری میزنیمBig GrinBig GrinBig Grin

ღஜ دوستای گلم میشه برای منم دعا کنید خیلی مشکل دارم و یه صلوات بفرستید..مرسیღஜ

ღஜمن از سلاسه ي درختانم ღஜ
ღஜتنفس هواي مانده ملولم ميكند ღஜ
ღஜپرنده اي كه مرده بود به من پند داد كه ღஜ
ღஜپرواز را به خاطر بسپارم ღஜ
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام