• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون ارغوان

(جزئیات)

کرج - مهر ویلا - خیابان درختی روبروی سه راه تهران - پاساژ امید ایران طبقه - واحد 1
تلفن: 02633556059,02633533608
موبایل: 09191024947

لباس عروسلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

مزون ارغوان

۱۰-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #21
RE: مزون ارغوان
سلام دوستان من لباسمو مزون ارغوان سفارش دادم پرو اول لباسمم رفتم مدل عین مدل اصلیم بود فقط قد دامنو واسم قد زدن پرو دومم رفتم واسه چیدمان دانتل
دانتل از دانتلهای خودشون انتخاب کردم دانتلاشون همه اورجینال بود خیلی از مزونهای همون پاساژ قیمتاشون پایینتر بود ولی دانتلاشون همه چینی بود
خانوم خانی تمام دانتل هارو واسم چید دیدم بعد که کار اوکی شد واسم دوختنشون این هفته میرم واسه تایید نهایی تا مراسمم سه هفته مونده ولی از بابت لباس خاطرم جمع شدNew2
خیلی خوش قول و خوش اخلاقنNew1

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون ارغوان

نقل قول
 سپاس شده توسط Hamideh135
۱۳-تير-۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ عصر توسط فرنازصادقی.)
ارسال: #22
سلام به همه...من برای لباس عروسم به مزون ارغوان رفتم. روز اول که باهاشون آشنا شدم خیلی از نوع برخوردشون خوشم اومد...دارای تحصیلات عالیه در زمینه طراحی لباس هستن و از نوع صحبت کردنشون تو روز اول فهمیدم که اون مدلی که می خوام میشه... یکم استرس داشتم اولش اما وقتی واسه پرو اول و دوم رفتم کاملا خیالم راحت شد خیلی از کارشون و نحوه برخوردشون خوشم اومد،دقیقا شد اون چیزی که می خواستم.
با سپاس فراوان از تیم مزون ارغوانHeart Lub
امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید...دستتون درد نکنهLubHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط Hamideh135
۱۳-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ عصر
ارسال: #23
سلام به همه...من برای لباس عروسم به مزون ارغوان رفتم. روز اول که باهاشون آشنا شدم خیلی از نوع برخوردشون خوشم اومد...دارای تحصیلات عالیه در زمینه طراحی لباس هستن و از نوع صحبت کردنشون تو روز اول فهمیدم که اون مدلی که می خوام میشه... یکم استرس داشتم اولش اما وقتی واسه پرو اول و دوم رفتم کاملا خیالم راحت شد خیلی از کارشون و نحوه برخوردشون خوشم اومد،دقیقا شد اون چیزی که می خواستم.
با سپاس فراوان از تیم مزون ارغوان:heart: :lub:
امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید...دستتون درد نکنه:lub::heart:
نقل قول
 سپاس شده توسط Hamideh135
۲۵-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #24
(۱۰-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ عصر)پوپولی نوشته است:  سلام دوستان من لباسمو مزون ارغوان سفارش دادم پرو اول لباسمم رفتم مدل عین مدل اصلیم بود فقط قد دامنو واسم قد زدن پرو دومم رفتم واسه چیدمان دانتل
دانتل از دانتلهای خودشون انتخاب کردم دانتلاشون همه اورجینال بود خیلی از مزونهای همون پاساژ قیمتاشون پایینتر بود ولی دانتلاشون همه چینی بود
خانوم خانی تمام دانتل هارو واسم چید دیدم بعد که کار اوکی شد واسم دوختنشون این هفته میرم واسه تایید نهایی تا مراسمم سه هفته مونده ولی از بابت لباس خاطرم جمع شدNew2

عزیزم به سلامتی مبارک باشه ایشالا خوشبخت بشی New1 میشه عکسشو بزاری اینجا یا واسم پیام خصوصی بفرستی؟ قیمتشم لطف کن عزیزم هزینه دوخت و پارچه؟ Blush

عقد: 21 شهریور 93
عروسی:12 آذر 95
تالار:سفیران
آرایشگاه:گلناز فصیح سعادت آباد
مزون لباس عروس:عروس مهر بهروز
استرس داشتم و دارم اما خدا با ماست،خداروشکر کارها داره روبراه میشه
اما امیدوارم که ایشالا همه چی به خوبی انجام بشه، بگید ایشالا Smile
نقل قول
۱۱-مهر-۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #25
(۱۳-تير-۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ عصر)فرنازصادقی نوشته است:  سلام به همه...من برای لباس عروسم به مزون ارغوان رفتم. روز اول که باهاشون آشنا شدم خیلی از نوع برخوردشون خوشم اومد...دارای تحصیلات عالیه در زمینه طراحی لباس هستن و از نوع صحبت کردنشون تو روز اول فهمیدم که اون مدلی که می خوام میشه... یکم استرس داشتم اولش اما وقتی واسه پرو اول و دوم رفتم کاملا خیالم راحت شد خیلی از کارشون و نحوه برخوردشون خوشم اومد،دقیقا شد اون چیزی که می خواستم.
با سپاس فراوان از تیم مزون ارغوانHeart Lub
امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید...دستتون درد نکنهLubHeart

تو تهران شعبه ندارن؟
فقط کرجن؟

تاریخ عقد : 30 خرداد 92
تاریخ عروسی من و شوشو هم : 30 تیر 95 شد!
عروسیم افتضاح برگزار شد.
انشالله هیچکس مثل من نشه!
مبل مو از مبلان خریدم
https://Moblon.ir
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #26
سلام دوستان...من لباس عقدی و عروسی و حتی لباس جشن داداشمم سفارش دادم مزون ارغوان...یعنی انقد از کارش راضی بودم.قیمتشم ب نسبت جاهای دیگه خیلی مناسبه... ممنون از گروه ارغوان و کارهای زیباشون
نقل قول
 سپاس شده توسط Hamideh135
۱۹-آذر-۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #27
سلام دوستان . من برای عروسیم مطالب رو بدون عضویت می خوندم. اما انقدر که تجربه لباس عروسم خوب بود و ارزشمند حیفم اومد که عضو نشم و تجربیاتم رو در اختیارتون قرار ندم
ما عروسی مون یهویی شد. قبلش کلی برنامه داشتم برای رزیم های لاغری و ... که لباس به تنم قشنگ تر بشه .وقتی اینجوری شد استرسم برای لباس روسی بیشتر شد . ( شکم و پهلو و .. همه جزئیاتی که در جریانید)
خلاصه دیدنلباس عروس بهم استرس میداد . تا اینکه به مزون ازغوان رفتم . تا اون موقع فکر نمی کردم انتخاب و جزئیاتلباس عروس نیاز به مشاوره و نظرات روانشناسی و تخصصی داشته باشه . واقعا خانم خانی که مسئول مزون بودن با دلسوزی و تخصص بهترین لباس رو برام دوختند. با نکاتی که رعایت کرده بودند واقعا من فوق العاده بودم توی لباس ... تمام استرس هام هم تموم شد و کلی اعتماد به نفسم در مورد عروسیم رفت بالا .... واقعا دستشون درد نکنه ... نمی دونم چطوری تشکر کنم ازشون . چقدر خوب بودن اخی ...
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۶, ۰۶:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آذر-۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ عصر توسط Hamideh135.)
ارسال: #28
(۲۵-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ عصر)'afsaneh v' نوشته است:  
(۱۰-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ عصر)'پوپولی' نوشته است:  سلام دوستان من لباسمو مزون ارغوان سفارش دادم پرو اول لباسمم رفتم مدل عین مدل اصلیم بود فقط قد دامنو واسم قد زدن پرو دومم رفتم واسه چیدمان دانتل

عزیزم به سلامتی مبارک باشه ایشالا خوشبخت بشی New1 میشه عکسشو بزاری اینجا یا واسم پیام خصوصی بفرستی؟ قیمتشم لطف کن عزیزم هزینه دوخت و پارچه؟ Blush

سلام دوست گلم تصویر: /images/smilies/new/tounge.pngبه نظرم می خای کاراشون رو ببینی بری کانالشون خوب باشه MezoonArghavan@
توی اینستا هم هستن ولی من نیستم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
https://t.me/mezonarghavan1

'admin2 dateline='0'' نوشته است:  تلفن : 02633556059 - 02633533608
موبایل : 09191024947
وب سایت :
http://www.arghavanbridal.com
آدرس : کرج - مهر ویلا - خیابان درختی روبروی سه راه تهران - پاساژ امید ایران طبقه 2- واحد 1

[تصویر: مزون ارغوان]

سلام ادمین عزیزتصویر: /images/smilies/new/lub.png

ببخشیدا . به نظرم چون الان راحت تره که از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام مدلا رو ببینیم و حتی سفارش بدیم و کلا لباس دلخواهمون رو پیدا کنیم ضمن تشکر از همه زحمتتاتون می خواستم پیشنهاد بدم آدرس کانال رو بزارین . چون واسه خود من خیلی مفید و راحت بود 
ممنونتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: images/smilies/shy.gifتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

https://t.me/mezonarghavan1

@MezoonArghavan
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۶, ۰۸:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۶ ۰۸:۵۰ عصر توسط Setareh_nim.)
ارسال: #29
(۲۷-دي-۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ عصر)'sunyday' نوشته است:  من نزدیکای عید عروسیمه
خیلی دوست دارم بیام کاراتونو ببینم
خوشبختانه خودم بچه کرجم ایشالله یه سر بهتون می زنم
خیلی دوست دارم نمونه کاراتونو تو سایت ببینم ولی متاسفانه سایتتون باز نمی شه

تو کانال شون بیشتر لباساشون و کاراشون هست.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif منم احتمالا لباسم رو بهشون سفارش بدم. البته الان تو فاز تحقیقمتصویر: images/smilies/cool.gif

(۲۱-آذر-۱۳۹۶ ۰۸:۴۷ عصر)'Setareh_nim' نوشته است:  
(۲۷-دي-۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ عصر)'sunyday' نوشته است:  من نزدیکای عید عروسیمه
خیلی دوست دارم بیام کاراتونو ببینم
خوشبختانه خودم بچه کرجم ایشالله یه سر بهتون می زنم
خیلی دوست دارم نمونه کاراتونو تو سایت ببینم ولی متاسفانه سایتتون باز نمی شه

تو کانال شون بیشتر لباساشون و کاراشون هست.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif منم احتمالا لباسم رو بهشون سفارش بدم. البته الان تو فاز تحقیقمتصویر: images/smilies/cool.gif

شما عروسی گرفتیدتصویر: /images/smilies/new/smiling.png لباستان رو نهایت به کجا سفارش دادید؟ تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #30
سلااااام من نمیدونستم درختی هستین دیروز اتفاقا مهر شهر بودم کاش یه سر اومده بودمتصویر: /images/smilies/new/sad.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام