• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون آروشا

۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #21
RE: مزون اروشا
روز یکشنبه ساعت 6:30 با این مزون قرار داشتم جاشون تو پاسداران بهارستان یکم بودNew2
از قبل پرسیده بودم گفته بود 700 تا 3.5 لباس داره
مسئولش خانم موسوی بود که واقعا عااااالی بود از لحاظ برخورد
با خواهرم رفتیم همون اول مستقیم ما رو برد توی اتاقی که لباس ها اونجا بود همه لباس ها رو رگال بود و چیزی باز نداشت و اکثرا توی کاور بودن
ازم پرسید که چه جور لباسی می خوام
گفتم من توی رنج 1.5 تا 2 بیشتر نمی خوام هزینه کنمEmbarrased
و بعد گفت چه جور مدلی می خوایی گفتم بهم نشون بدین تا بگم
گفت نه اینجور من کار نمی کنم باید تنت کنی تا من ببینم که چی دوست داری، من یه لباس رو تنت می کنم تا ببینم نظرت روی اون لباس چه جوریه و با توجه به سیقه ات برات لباس های بعدی رو میارمSleepy
گفت اگه حتی لباس توی ژورنال هم بهت نشون بدم روی تن هرکی یه جلوه دیگه ای داره
بچه ها فکر کنم 8 تا 10دست لباس تنم کردHappy
همه لباس ها هم رنج قیمت 1400 تا 1800 داشتن
واقعا کار خیلی سختی بود براش چون هم لباس ها خیلی سنگین از لحاظ وزنی بود هم قدش از من کوتاهتر بود اکثرا هم پشت لباس هاش بندی بود که باید خیلی محکم اونا رو میکشید تا فیکس بشه و به قول خودش لباس پایین نیاد
واقعا که ماه بودNew1
آخرش هم دو تا لباس پسندیدم که گفت برو فکراتو بکن هرکدومو دوست داشتی بیا
واقعا ازش ممنونمNew1
یه تور خیلی خوشگل بلند هم داشت که دانتل بود اونو روی سرم که می ذاشت قشنگی لباس هاش دو چندان میشد
اکثر لباس هایی که تنم کردم به خواست خودم خامه ای بود
راستی توی لباس ها هم فنر کار شده بود که احتیاج به سوتین نداشت و همچین سفت بسته میشد که کاملا شونه ها رو از هم باز نگه میداشت
خودش گفت لباس 2200 خیلی قشنگ هم دارم که الان تنت کنم ولی حالا که از این دو تا مدل خوشت اومده نشونت نمی دم که اذیت نشیSmiling
واقعا اخلاقش خوب بود و مهربون تقریبا 1 ساعت و نیمی برام وقت گذاشت و نظرم رو رو تک تک لباس ها پرسید از یقه و پف و کار روی لباس و دلکته بودن و باز بودن و تور و دامن و دیگه همه چی....

پیلاتس، ورزشی نوینHeart
pilates.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط masoumeh.p ، وانا ، MAAH ، tina66 ، خانم لورا ، فرنوش جون :) ، SaraRad ، benasss
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #22
RE: مزون آروشا
سلام
خسته نباشید
لباس شب با قیمت مناسب می خواستم ؟ میشه حدود قیمت بذاریدSmiling
خدایا بابت نعمتهایی که دادی ممنونم
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #23
بچه ها تو نت که گشتم چند تا ادرس داره بالاخره کدوم درسته
یکیش همینه که اول همین تاپیک زدن یکی دیگه هم
پاسداران، میدان هروی، پاساژ گلستان، طبقه اول، پلاک 113
22942899
تو نوت های قبلی هم بچه ها گفتن از اینجا ها رفتن . یکی راهنمایی کنه الان این مزون کجاست.
مرسی

Smiling
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ صبح
ارسال: #24
(۱۱-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ عصر)وانا نوشته است:  بچه ها تو نت که گشتم چند تا ادرس داره بالاخره کدوم درسته
یکیش همینه که اول همین تاپیک زدن یکی دیگه هم
پاسداران، میدان هروی، پاساژ گلستان، طبقه اول، پلاک 113
22942899
تو نوت های قبلی هم بچه ها گفتن از اینجا ها رفتن . یکی راهنمایی کنه الان این مزون کجاست.
مرسی

سلام دوستم من این مزون می شناسم قبلاٌ هروی و زعفرانیه بوده درحال حاضر چهار راه پاسداران هستند تنوع لباس عروسشونم زیاد هستش .09121984212 هم شمارشون هست. Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط وانا ، *'Selina'*
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #25

فقط لباس آماده دارن یا مدل هم بدیم میدوزن؟
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #26
مدل لباس اسکارلتی دامن تور هم داره؟قیمتهاش چنده؟

نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ عصر توسط مرمر66.)
ارسال: #27
(۱۷-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ صبح)شهرآشوب نوشته است:  فقط لباس آماده دارن یا مدل هم بدیم میدوزن؟

عزیزم مدل هم بدید می دوزن نمونه دوختم دارن ومشابه کاری که بخواهید بدوزید را میده بپوشی ببینی بهت میاد یا نهNew1

(۱۷-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ صبح)anita نوشته است:  مدل لباس اسکارلتی دامن تور هم داره؟قیمتهاش چنده؟

آنی جون موقعی که من رفتم داشت الان نمی دونمBlush
نقل قول
 سپاس شده توسط وانا ، شهرآشوب
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ صبح
ارسال: #28
بچه ها برای لباس نامزدیم میخوام بدم خیاط برام لباس بدوزه
دو تا سوال دارم :
1- نمیدونم چه مدلی بدوزم !!؟!؟! ( لاغرم - قدمم 170 هست )
من از پارچه های طرح دار و کار شده زیاد خوشم نمیاد و خیلی سخت میپسندم تا الان از هیچ پارچه ای خوشم نیومده
2- بنظرتون برای نامزدی لباس چه رنگی باشه خوبه ؟ (از صورتی خوشم نمیاد)
3- خیاط ماهر هم سراغ دارین معرفی کنین . ترجیحا محدوده پاسداران باشه
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #29
(۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ صبح)tina66 نوشته است:  بچه ها برای لباس نامزدیم میخوام بدم خیاط برام لباس بدوزه
دو تا سوال دارم :
1- نمیدونم چه مدلی بدوزم !!؟!؟! ( لاغرم - قدمم 170 هست )
من از پارچه های طرح دار و کار شده زیاد خوشم نمیاد و خیلی سخت میپسندم تا الان از هیچ پارچه ای خوشم نیومده
2- بنظرتون برای نامزدی لباس چه رنگی باشه خوبه ؟ (از صورتی خوشم نمیاد)
3- خیاط ماهر هم سراغ دارین معرفی کنین . ترجیحا محدوده پاسداران باشه

دوستم به نظر من اول برو مزونیکه کار آماده داشته باشه اول چندتا پرو کن بعد تصمیم بگیر این مزون نامزدی هم داشت ولی من به نامزدیها توجه نکردم.Wink
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #30
سلام عروس خانومای گل
من دیروز رفتم مزون آروشا و باید بهتون بگم که هم لباساشون فوق العاده بود و هم برخورد خانم موسوی ، خیلی با حوصله بودن و واقعاً از لحاظ قیمت هم باهاتون راه میان ، لباساشون هم خیلی خیلیییییییییییییییییییییییی قشنگ بودن
حتماً برید ببینید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام