• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون آروشا

۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #11
RE: مزون اروشا
پرمیس لطفا توضیح بیشتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دیروز زنگیدم بهش جواب نداد
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ عصر توسط parmis.)
ارسال: #12
خودش گفت مال چینن که من دیدم مارکشو مال چین بود مثل بقیه الکی نگفت مال اروپا و امریکاست.ارزون داشت مثلا 300 400 500- که به نظرم خوب نبودن و خودش گفت اوردم اینارو به خاطر اینکه تفاوت را با قیمت بالاها احساس کنید. همه تو رنج 1 تا 2 بودن.کم 2 به بالا داشت

لباس شب هم نداشت فقط عروس بود . میگفت مغازه اصلیم سمت شرقه.ولی اینجایی که من رفتم تو یه ارایشگاه تو یه اتاق بود.شاید 30 مدل داشت
نقل قول
 سپاس شده توسط وینی ، Mona_jeyrani
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #13

پرمیس جون به من گفت خودمون دوخت داریم که تو دبی شو برگزار می کنیم ، کارایه خودشون چطوری بود؟
اینو که راست گفته ، اکثر جاها بجز قیمت نجومی ها کار چین هستند.
لباس شب چی پرمیس جون ، قیمتهاش ؟ مدلهاش ؟

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ عصر توسط parmis.)
ارسال: #14
البته فقط یه مدلش با سلیقه ی من جور بود.ولی خب گذاشت پروو کنم. عکسم گذاشت بگیرم نشون شوشو بدم

به نظر من همه مدلاش اماده بود کار دوخت نبود
نقل قول
 سپاس شده توسط وینی
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ عصر توسط وینی.)
ارسال: #15

لباس شب و نامزدیش چطور بود؟ تو شعبه شرقش نگفت چقدر مدل آماده داره ؟
یعنی الکی گفت بهم که شو در دبی داریم !! ها ها ها
تلفن مغازه اصلیش رو گرفتی به ما هم بدی دوستم ؟

-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ عصر توسط parmis.)
ارسال: #16
لباس شب نداشت دیگه گفتم که

شماره اونجاشو هم نگرفتم.
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #17

آهاا الان دیدم ... شرمندهBlush
شاید شعبه اصلیش همونی باشه که اروهااا گفت
اروهاا جان می شه لطف کنی یه زنگ به اون اروشا هروی بزنی ببینیم شعبه اصلی همینجاست ؟ New1New1
کلا ببینیم چطوریاست اونجا ؟

نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ عصر توسط وینی.)
ارسال: #18

دوست جوونا تو نت پیدا کردم اون اروشا رو
احتمال زیاد شعبه اصلیش باشه برای همین فعلا اینجا می ذارم تبلیغشو

[تصویر: مزون آروشا]

نقل قول
۴-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #19
(۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ عصر)وینی نوشته است:  دوست جوونا تو نت پیدا کردم اون اروشا رو
احتمال زیاد شعبه اصلیش باشه برای همین فعلا اینجا می ذارم تبلیغشو

[تصویر: مزون آروشا]

وینی جون لینک عکست از کار افتاده میشه دوباره شمارشو بدی
مرسیNew1

راستش دیگه اینجا رو دوست ندارم
اینجا همه چی در همه
نوعروس قبلا خیلی خوب بود- قابل اعتماد بود
نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #20
بچه ها این شماره ای که گذاشتین اول صفحه من زنگ زدم گفتن 1 سالی هست از اینجا رفتن

شعبه هروی هم که رفتن

پس کجان کسی شماره ای آدرسی نداره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام