• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مزون آروشا

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
مزون آروشا
مزون آروشا با مدیریت خانم موسوی یک مرکز وارد کنندهلباس عروس , نامزدی وشب است. در واقع مهمترین مشخصه این مزون مشاوره های پیش از انتخاب لباس و زدن اتودهای مختلف بدن عروس است که در نهایت به انتخاب مناسب ترین مدل برای عروس منجر می شود. به علت موجود بودنلباس عروس در انواع و مدلهای مختلف احتیاجی به تأیید گفته هایمان نداریم؛ شما درتن خودتان مهر تأیید می زنید.

گروه آروشا فعالیت خود را از 1384 در زمینه طراحی، دوخت و وارداتلباس عروس از کشورهای آمریکا، ترکیه، چین و ... آغاز نموده است و بخش سفره عقد این مجموعه نیز پس گذشت یکسال شکل گرفت.
هدف از برپایی این مجموعه ترکیب آخرین طرح های روز دنیا و سلیقه و سنت زیبای ایرانی بود.
ما به جرات کامل ترین و متنوع ترین مجموعه حال حاضر ایران در بخش سفره عقد ولباس عروس میباشیم، آنچه گروه آروشا را در رده رقابت با برترین برندهای ایران قرار داده، به روز بودن این مجموعه میباشد که دریافت لوح تقدیر و تندیس نمایشگاه evenex2013 خود شاهد این مدعاست.
در این وبسایت شما عزیزان میتوانید بخشی از کارهای ما را ملاحظه فرموده و جهت بازدید از کل کارهای گروه آروشا با شماره های مربوط به هر بخش تماس گرفته و پس از تعیین وقت ملاقات، در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.
مژده به عروسهای خوش سلیقه وسخت پسند مزون آروشا با کادری مجرب طراحی و دوخت لباس شمارا برعهده می گیردوطبق خواست شما تحویل میدهد و برای ضمانت کارمان بدون هیچ پیش پرداختی درخدمت شما عزیزان هستیم.

تلفن: 22559396
موبایل: 09121984212
آدرس: چهارراه پاسداران
وب سایت: http://www.arooshaweddings.com

[تصویر: مزون آروشا]

پیج اینستاگرام من رو برای ارتباط سریعتر فالو کنید
@mr_nafar
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، soroor64000 ، tina66 ، vida00 ، bahyas ، س.م ، شیما شین ، مرجان م ، آزیتا اژیر
۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ عصر توسط وینی.)
ارسال: #2

مزون اروشا
تبلیغش رو دیدم
نوشته وارد کننده انواعلباس عروس و مشاوره و دوختلباس عروس و نامزدی و برگزارکننده شو

آدرس : زعفرانیه - میدان آصف - پلاک 108- واحد 13
تلفن :22942899-09121984212
مدیریت فرزانه موسوی
اگه کسی اینجا رفته یا کاراش رو دیده لطفا به ما هم بگه . مرسی New1

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط tina66 ، *'Selina'*
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #3

RE: مزون اروشا
شماره این تو موبایلم بود ، زنگ زدم ، گفتملباس عروس آماده دارید ؟ گفت بله داریم .(نگفت چند تا دارن و منم نپرسیدم )
گفتم شویه لباستون چطوریه ؟ گفت : خانم اینجا که شو نمی شه برگزارکرد ما کارایه مزونمون رو در دبی شو می گذاریم !!Big Grin
مدلهای مختلف لباس شب خارجی و هم دوخت خودمونم داریم Exclamation
گفتم نرخ دوختتون چطوریه ؟ گفت عزیزم باید بیای اینجا نمونه کارامونو ببینی و صحبت می کنیم .
همین !Sleepy

-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط tina66
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #4

مرسی انقد به همه کمک می کنی مرررررررررررررررررررسی
حیف امشب رتبه هام تموم شده
نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #5
من یه مزون میشناسم اروشا تو پاساز گلستان تو هروی
ولی کاراشو نمیدونم چطوریه
نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #6

شانیا جوون دمت گرم ، امیدوارم لباس خیلی خوووووبی نصیبت بشه .
راستی معمولا عروسهایی که گریم لایت دارن لباس رو پر کار تر از کسائی که گریم و میکاپ غلیظ انتخاب می کنن که هم لباس هم آرایش جدا جلوه خودشو نشون بدن .
البته بازم سلیقه ایه دوستی جوون .

نقل قول
 سپاس شده توسط shania ، tina66
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #7
بجه ها من اینجا واسه امروز وقت گرفتم میام بعد واستون میگم
نقل قول
 سپاس شده توسط shania
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #8

امیدوارم خوب باشه پرمیس جان ، بعدا تو دلت بهم ناسزا نگی Big Grin
هیچ شناختی نداشتم ازش Hehe!

نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ عصر توسط parmis.)
ارسال: #9
بچه ها من رفتم دیدم خوب بودن مدلاش با هر سلیقه ای هم داشت من از یکیش خیلی خوشم اومد که شاید بگیرمش.همه جور قیمتی هم داشت

نه عزیزم چرا ناسزا از همه اونایی که من رفتم بهتر بود
نقل قول
 سپاس شده توسط وینی
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #10

آااخی Tongue
پرمیس جان بیشتر توضیح بده عزیزم ، راجع به دوخت ، قیمت پایه ، کار دست و اینااا ، لباس نامزدی و شب چطور داشت ؟
راست می گفت تو دبی شو برگزار می کنن به نظرت ؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام