• تشریفات پلک
  • تقی زاده

مریم رهنما

۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ عصر توسط میترا 68.)
ارسال: #1231
RE: مریم رهنما
مرسیییی بهار جونم

نه ماری جون فکر نکنم ا
لبته مریم کلا دختر مهربونیه

ارایشگاه:مریم رهنما
اتلیه:فتوگالری
مزون:صفا
خدایا دستمو ول نکن
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar85 ، marie290
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #1232
بله ماری جوون...
تا جایی که من دیدم به همه اینا رو میده و یه کتاب با امضای خودش...

به آنهایی که پشت سرت حرف میزنن ، بی توجه باش
زیرا جای آنها دقیقا همان جاست ، پشت سره شماCool
نقل قول
 سپاس شده توسط marie290
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ عصر توسط sayesar68.)
ارسال: #1233
کتاب با امضای خودش هدیه اس
اما رژ و برق لب رو همراه تاج فردای عروسی باید برگردونیWink

**"اللهم عجل لولیک الفرج"**
نقل قول
 سپاس شده توسط ninak ، bahar85 ، marie290
  • خرید اقساطی
  • آرته
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #1234
یعنی رو گوش پاک کن بهت نمیده فاطمه جووون؟؟؟؟؟ !!!

به آنهایی که پشت سرت حرف میزنن ، بی توجه باش
زیرا جای آنها دقیقا همان جاست ، پشت سره شماCool
نقل قول
 سپاس شده توسط sayesar68
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #1235
آره رژو برق لب رو هدیه نمیده امانت میده
نقل قول
 سپاس شده توسط sayesar68 ، ninak ، marie290
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ عصر توسط sayesar68.)
ارسال: #1236
نه عزیزم رژ و برق لب رو میده اما امانته

**"اللهم عجل لولیک الفرج"**
نقل قول
 سپاس شده توسط ninak ، bahar85 ، marie290
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #1237
کیا عروس 5 شنبه هستن ؟

این روزا ....
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #1238
گامبالو جون مطمئن باش افراد مذهبی زیاد میرن اونجا بعیده آرایشگاه معتبر بیاد با پخش کردن عکس اعتبارشو زیر سوال ببره حالا تو می تونی به مریم تاکید بیشتری کنی یا حتی بگی نگیره دیگه اخلاقشو که دیدی!
هلنا ابروهای خودت که خوبه دختر! تاتو رو معمولا اونایی که مشکل ریزش دارن حالا به هر علتی و افراد پیر دیدم انجام میدن...
نقل قول
 سپاس شده توسط Helena memol ، GaMbAlOo
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ صبح
ارسال: #1239
(۲۸-شهريور-۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ صبح)Helena memol نوشته است:  بچه هایی که عکسم رو دیدین به نظرتون ابرو هاشور و کلفت بهم میومد؟برم تاتو کنم؟خودم خیلی ی ی ی دوست دارم اما هم از دردش می ترسم هم اینکه نکنه ازش خسته شم؟
همسرم خیلی دوست داره ابرو کلفت می گه برو تاتو کن می گم نصف حقوق یه ماهم رو باید بدم(تیر ماه از مریم پرسیدم گفت 410 هزار تومن)
می گه تو که این همه خرج رو دستم گذاشتی اینم روشSmile
اما از دردش می ترسو و اینکه یه جوری شو
نمی دونم دلم می خواد و عقلم میگه نهSad

عزیزم روش مریم پیگمنشن هست که با تتو فرق داره
دردش خیلی از تتو کمتره
نقل قول
 سپاس شده توسط Helena memol
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ صبح توسط shk.)
ارسال: #1240

بچه ها شنیون های مریم رهنما خیلی تر و تمیزه اما حرکت خاصی نمیزنه ک من با این موضوع مشکل ندارم!
اینایی ک من دیدم شنیونشون عین هم بود و کاملا کلاسیک اما مشکل نداشت!

ارایششاون هم کلاسیک بود...نسبتا غلیظ بود اما خود عروسا راضی بودن

شنیون یکیشون ک لایت بود ارایشش یه گل رز بزرگ بود ک پشت تاجش بود.
وقتی سرشو پایین میکرد معلوم میشد

من.دوتا عروس دیدم یکی لایت بود با تاج هفت رنگ...نگیناش منشوری. بود ازین هفت رنگا....صورت عروسا خیلی کشیده و استخونی بود....واسه هنین خیلی اروپایین سبکشون.ک من دوسندارم.
ابروهاشون هاشور بود اما تو عکس هاشور بیشتر مشخصه تا عروس زنده.

شنیوناش خیلی تمیز بود هردوش جمع کامل با فرق وسط بود ک سفت کشده شده بالا.

اما ارایشاشونو دوسنداشتم چون صورتاشون لاغر بود چشاشونو خیلی گودرفته درست کرده بود...البته این سلیقه منه من عروس سفید و توپول دوسدارم.

یکی از عروسا بهم گفت ک از نوعروسه اما روم نشد نام کاربریشو بپرسم

یکی از عروسا خیییییییییییلی خوشگلتر از عکس اولش شده بود اصلا باورنکردنی....اما اون یکی ک لایت خاسته بود زیاد فرق نکرده بود اما خوشگل بود.
خیلی سرش شلوغه رفتم نهار خوردم اومدم بازم شلوغه درست حسابی نشد خودشو ببینم

راجع ب تتو:
2تا خانوم بودن ک تتو هاشوری کرده بودن؛ یکیشون خوب بود 2ماه و نیم بود ک انجام داده بود اما یکی دیگه ک دقیقا 2ماه و نیم بود اومده بود میگفت همش پاک شده واقعنم پاک شده بود انگار نه انگار ک تتو کردهSurprised

جفتشون داشتن باهم حرف میزدن و من میشنیدمBig Grin
اونی ک پاکشده بود میگفت بهم گفتن تو ترمیم درست میشه حالا نمیدوم دیگه؛ قیافشم اینطوری بود Sad
Big Grin

راجع ب ارایش همراه:
ب نظر من اگه عروس اونجایین کس دیگه رو با خودتون نبرین چون عین هم میشین
اونجا چندتا همراه بودن ک با هم مو نمیزدن فقط مدل موهاشون فرق داشت!و تنوع خوبی داشت اما چشماشون یه سبک بود و باعث شده بود کپی پیست هم باشنTongue

راجع ب کاشت مژه:
مژه ها رو وقتی از بالا نگاه میکنی عین مصنوعیه...و برای عروس خوبه نه حالت عادی! از نظر تابلو بودن قابلیت اینو نداره ک بتونی نگه داری

یکی از عروسا میگفت من برم خونه شب میکنم همشو

یکی از همکارای مریم هم گفت این مژه ها تا 1 ماه میمونه اما مژه های پایین پلکشون کاشت نیس و در میاد

ضمنا مریم اموزش کاشت مژه نداره؛ اینو یکی ک زنگید پرسید فهمیدمBig Grin

راجع ب پوست:
من مشکلی تو پوست عروساش ندیم! نه برق داشت نه جای جوش .... هیچی!

راجع ب ابرو هاشور:
همونطوری ک گفتم هاشور ابرو فقط تو عکس اونقدر واضح و مشخصه
من اون 2 تا عروس رو ک دیدم از دور ک اصلا مشخص نبود...از نزدیکم خیلی کم هاشورش معلوم بود

ضمنا ابرو رو تیغ نمیزنن اما بوره بور میکنن ک طراحیش مشخص شه

...............................
بچه ها من یه سادگی کردم اینکه همین 2 تا عروسو دیدم زودی بیعانه دادم و قرارداد بستم!

واسه همین دیگه ب راحتی نذاشتن برم با مریم حرف بزنم ...اصلا ازین رفتارشون خوشم نیومدMad

میگفتن الان مریم جون میکاپ داره نمیتونه حرف بزنه...بریم سراغش عصبانی میشه Dodgy

درحالی ک اصلا اینطوری نبود...طفلی خیلیم خوش اخلاق و مهربون و خوش برخورد بود
............................
راجع ب خودمAngel:

من صورتم چندتا جوش برجسته زده...بهم گفت من میتونم جوشاتو کامل محو کنم اما برای برجیتگی جوشات هیچ کاری نمتونم بکنم

بهتره از الان یه فکری براش بکنی ...دکتر مقبل زاده رو (همون ک ساینا گفت) پیشنهاد کرد و گفت هرچی زودتر بری بهتره

گفت لنز اجباری نیس اما اگه یه طوسی ...خاکستری بذاری بهتره....گوشه چشاتم باز میذارم.....گفتم عروسکی دوسدارم گفت خیلی بهت میاد....بهتره رنگ موات عسلی باشه(همینی ک الان هست)

از یچی خوشم اومد اینکه نگفت رنگک موات خوب نیست و ایراد سر ادم بذاره....گفت همین رنگ مویی ک داری خوبه اما یکم روشنترش کن
.........................
این عروسایی ک من دیدم ملوس و ناز نبودن....خوشگل بودنا....اما ظریف و گوگولی نبودن

ضمنا :
فیلمی ک اونجا از نمونه کاراها پخش میکنه مال 2 سال پیشه!
میگن تاجو نخرین انتخاب محدود میشه بیاین ازهمینجا انتخاب کنین

راجع ب محیط و دکور ارایشگاه:
روزی ک من رفتم خیلی شلوغ بود اما درکل از اینکه عروس توی یه اتاق جداگانه اس ک درش هم بسته میشه خوشم اومد

میکاپ ها هم تو یه اتاق دیگه انجام میشد ک اونم درش بسته بود و این یه حسنه چون ادم از رفت و امدها استرس نمیگیره

فضای داخلی اررایشگاه هم بد نبود...خیلی شیک نبود اما بد هم نبود

درب کوچه ب حیاط باز میشد ک ماشین عروس رو میاوردن تو حیاط و دیگه لازم نبود عروس با ایون لباس بیاد تو کوچه و خیابون و این ب نظرم خیلی حس مهمی
بود
(۲۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ عصر)ساینا نوشته است:  
(۲۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ عصر)shk نوشته است:  ولی بچه ها این منشی سالنو اصلا ازش خوشم نیومد.بیچاره شوهرمن دقیقا 2ساعته ک تو افتاب بیرون واستاده

اخه ماشینو نیاوردیم

نمذعره برم یه کلمه حرف بزنم انگار ک میرم جراحی قلب باز داره

واقعا مسخرس

نیلوفرو میگیییییییHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh SurprisedSurprisedSurprised
؟؟؟
بیچاره خوش اخلاق ترین منشی بود که من تو این ارایشگاه ها دیدم New2New2New2

ساینا اسم منشی بهار بودDodgy

(۲۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ عصر)bahar85 نوشته است:  شبنم جونم ناراحت نشو به 2 دلیل ممکنه که اجازه نداده باشن با مریم حرف بزنی
اول اینکه مریم فقط خودش ممکنه تخفیف بده در حالی که منشیا هیچ رقمه کوتاه نمیان

بهار اتفاقا یکی دیگه بود ک بمن تخفیف داد....اسمش نمیدونم چی بود اما کار اتلیه رو انجام میداد خیلیم دوسش میداشتمEmbarrased

بیشتر بالا بود تو اتلیه

(۲۸-شهريور-۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ صبح)GaMbAlOo نوشته است:  توی آرایشگاه مریم میشه ازش خواست که عکس نگیره با توجه به اون دوربینی که جز لاینفکی ازش شده Big Grin

دقیقا شوهر منم گفت من خوشم نمیاد ازت عکس بگیره....خودمم خوشمم نمیاد عین زندانیا اونطوری زول بزنم تو دوربین و بعد ک عروس شدم یه عکس باژست بگیرن

اونوقت مردم ببینن بگن واااااااااااااااااااای چی بوده چی شدهMad

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط Helena memol ، GaMbAlOo ، Aseman90
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام