• آرایشگاه مدیس
  • جوهرات نوبل

مریم رهنما

۱۷-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ عصر توسط Elenaz.)
ارسال: #41
RE: مریم رهنما
دقیقا پرستیژ جان،برا همینم میگم که برای عکس فوق العادست....
نینک جان به من گفتند ساعت 11:30 برم عروسشون آمادست....ولی عروسشون حدود 12:30 آماده بود....من گفتم که چقدر تاخیر دارید که گفتند داماد قرار بوده 10 بیاد که هنوز نیمده ما هم لفتش دادیم کارو...

لباس عروسم دانتل آستين سه ربع با يقه دلبري/ اجاره(تخفيف خورد)
صفحه ٣،ارسال ٣٠
http://www.nowaroos.com/Thread-اجاره-لباس-عروس--5536?page=3

نمايندگي بيمه آسيا دارم،براي نوعروسا و همسرانشون تخفيف ويژه در نظر ميگيريم
تهران/٢٦٤١٣٢٦٤
نقل قول
 سپاس شده توسط ninak ، پرستیژ ، mammoth music ، shima 1366
۱۷-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #42
ninak جان ببین میگم من چون چشم چپم شدید به لنز حساس نمیتونم طولانی لنز بگذارم اما اگه مشکل این مدلی نداری دو درجه روشنتر از چشم خودت یک لنز خوب بخر و اگر هر آرایشگاهی مثلا اینجا یا هرجای دیگه رو پسندیدی اون لنز رو بگذار که یک کوچولو متفاوت بشی و هم تابلو نباشه که لنز گذاشتی (آخه تا دیگران میبینند عروس قشنگه سریع یا میگند لنز گذاشته یا غیره خودت که دیدی احتمالا تو عروسی ها) هم چشمات برق داشته باشه

پریا عشقممممممممممممممممممم دخترمممممممممممممم ملوسممممممممممممممممم
نقل قول
 سپاس شده توسط mammoth music ، shima 1366
۱۷-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #43
نمیدونم من چرا عروسای بدون لنز رهنما رو بیشتر پسندیدم !! خیلی طبیعی تر بودن به نظرم.
الناز از خود عروس نپرسیدی چه ساعتی میخواسته آماده باشه؟ چون آرایشگاه اگه تو کارش تاخیر داشته باشه که هیچوقت نمیگه تاخیر داشتیم..
من دوشنبه که رفته بودم، همین عروسو دیدم که اومده بود واسه رنگ موهاش، ازشم پرسیدم جمعه چه ساعتی میخواد آماده باشه ها!! نمیدونم چرا یادم رفت!Confused فکر کنم گفت 11 یا 11:30

خدايا حانيه جونمو به خودت مي سپرم، مواظبش باش
هفته ٣٥ تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط golnar ، mammoth music ، shima 1366
  • آرته
۱۷-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #44
بچه ها به نظرم بعضی از دوست عروسا سلیقشون جوریه که عروس با چشمهای رنگی رو دوست دارند به خاطر همینه که عروسایی که با لنز هستند بیشتر به چشمتون میاد.ولی من از رهنما عروس و با چشمای بدون لنز و جذاب تر دیدم واقعا طبیعی تر و جذاب تر بودن.به نظرم مراسم عروسی مراسم کلاسیکه که باید در هر قسمتش تعادل برقرار بشه چه آرایش چه شینیون و لباس و...
که هرچی طبیعی تر و ساده و شیک تر زیبایی و جذابیت بیشتر .چون هروقت برگردید به عکساتون چیزی دلتون و نمیزنه و پشیمونتون نمیکنه چون در اصل خودتون هستید با زیبایی خیلی بیشتر.ولی برای مراسم نامزدی یا حنابندون به نظرم یکم جیگیلی تر بهتره چون مراسم خودمونی تر و کوچیک تره ولی مراسمی مثل عروسی چون بزرگ تر و رسمی تره باید خیلی چیزا متعادل تر و شیک تر و طبیعی تر باشه.

خاطرات زیادی اینجا داشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط zm67 ، الهه ی زیبایی ، mammoth music ، shima 1366
۱۸-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #45
من 5 شنبه یکی دیدم ولی فقط زیرسازی انجام داده بود
ابروهاش مثل عروسش بود مژه هم همینطور ولی کاملش ندیدم
250 میگیره برا میکاپ مو هم فکر کنم 50 به بالا

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط مهاد ، mammoth music
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #46
منم پنج شنبه قرارداد بستم
چون هیچ حای دیگه رو ندیده بودم Big Grin گفت خواستی بیعانه رو پس میدیم یعنی تو قراردادشم نوشته شده بود
یه سری از عکساش خیلی دوست داشتم عروسای پنج شنبش کاملا کلاسیک بودن
نه لبشون بزرگ شده بود اصلا هم مثل باربی نبودن شیک بودن و کلاسیک ولی متفاوت نبودن
ولی به من گفت به تو ی کم عروسکی تر میاد نه انقدر کلاسیک

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط mammoth music
۱۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ عصر توسط zm67.)
ارسال: #47
اختیار داری نینوش جان دشمنت شرمنده Blush
آره منم عروس 5 مهرم Wink، نهال که تو دفترش اسممو واسه 5 مهر نوشت دیدم اسم شما رو هم قبلا نوشته واسه اون روز Smiling
منم برنامم این بود که چند بار دیگه برم عروس ببینم که مطمئن شم از کار مریم، ولی بیشتر که فکر کردم (با اینکه شینیوناشون خیلی عالی نیست به نظر من و یه مقدار هم کند عمل می کنن، که این دو تا به نظرم نقطه ضعفشونه) همینجا رو انتخاب کردم، آخه سبک میکاپی که مریم انجام میده واقعا تک و خاصه، و به نظر من میکاپ مهمتر از شینیون و چیزای دیگس Smiling
منم لنز نمیذارم چون همسرم شدیدا بدش میاد! شاید فقط یه درجه روشنتر از چشم خودم بذارم، فقط یه درجه Big Grin

خدايا حانيه جونمو به خودت مي سپرم، مواظبش باش
هفته ٣٥ تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #48
منم جمعه قرار داد بستم ولی هنوز مطمئن نیستن..به نظرم کرم پودرش خوب نیستConfused شایدم چون عروس اون روز برنز بود به نظر براق اومد..اون شاین بدنی هم که میزنه دوس ندارم..ولی حس خوبی دارم به اونجا..من همیشه از آرایشگاه بد شانسی اوردم..امیدوارم خوب باشهBlush
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ صبح توسط ninoosh.)
ارسال: #49
(۱۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ عصر)zm67 نوشته است:  اختیار داری نینوش جان دشمنت شرمنده Blush
آره منم عروس 5 مهرم Wink، نهال که تو دفترش اسممو واسه 5 مهر نوشت دیدم اسم شما رو هم قبلا نوشته واسه اون روز Smiling
منم برنامم این بود که چند بار دیگه برم عروس ببینم که مطمئن شم از کار مریم، ولی بیشتر که فکر کردم (با اینکه شینیوناشون خیلی عالی نیست به نظر من و یه مقدار هم کند عمل می کنن، که این دو تا به نظرم نقطه ضعفشونه) همینجا رو انتخاب کردم، آخه سبک میکاپی که مریم انجام میده واقعا تک و خاصه، و به نظر من میکاپ مهمتر از شینیون و چیزای دیگس Smiling
منم لنز نمیذارم چون همسرم شدیدا بدش میاد! شاید فقط یه درجه روشنتر از چشم خودم بذارم، فقط یه درجه Big Grin

چه جالب دوتامون تو یه روزیمAngel

نهال به منم گفت اگه لنز دوست نداری یه لنز بی رنگ بزار یا یه درجه روشن تر

خدا بهشون رحم کنه من خودم آدم شیطونی هستم چند تا نوعروسی هم که با هم جمع بشن حتماً آرایشگاه میره رو هواBig GrinBig Grin

(۲۰-خرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ صبح)bahaar نوشته است:  من خیلی نگران لنزم بچه ها Sad لنزای خود مریم خوب نیستن ینی ؟؟؟
نینک بیا با من همفکری کن ببینم چی تصمیم گرفتی آخر Smiling
کسی عروس 22 شهریور مریم نیس اینجا ؟

بهار جان نگرانی نداره که میتونی از هر جا میخوای لنز تهیه کنی اینجوری ارزونترم در میاد براتSmiling

ولی تا اونجا که یادمه چشمای تو ماشالا درشت بودن احتیاج به لنز ندارهNew2

ولی در کلی من از جو آرایشگاهش خوشم اومده خیلی دوسشون دارمAngel

من به آمار زمین مشکوکم
اگر این سطح پر از آدمهاست
پس چرا این همه دلها تنهاست...!

بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست
چه کسی تنها نیست،همه از هم دورند...

همه در جمع ولی تنهایند
من که در تردیدم تو چطور؟
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ صبح توسط ninoosh.)
ارسال: #50
(۲۰-خرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ صبح)ninak نوشته است:  بهار جون ، هنوز هیچ تصمیمی نگرفتم ولی احتمالا لنز نزارم Sad
چون شوهرم مخالفههههههههههههههه....بهار صندوقه خصوصیتو رو چک کن...

نینوش تو دیگه عروس ندیدی؟

نه من عروس ندیدم دیگه ولی میخوام دوباره برم عروس ببینمBig Grinمیخوام خود مریمم در مورد اینکه لنز بزارم یا نه نظر بده

شوهر منم مخالفه ولی میشه لنز همرنگ چشم گذاشت که تابلو هم نباشه Rolleyes

لنز خیلی شفافیت چشمو زیاد میکنه تو عکسا هم قشنگ ترهNew2

(۲۰-خرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ صبح)bahaar نوشته است:  آخه نینوش همش فکر میکنم عروسایی که لنز دارن و بیشتر دوس دارم . ولی چون چشم درشته میترسم قلنبه و تابلو بشه
دوس دارم چشم یکی دو درجه روشنتر باشه

میدونم چی میگی ولی هر لنزی چشمو قلنبه نمیکنه نگران نباش بدون لنزم چشمات خوبهNew2

من به آمار زمین مشکوکم
اگر این سطح پر از آدمهاست
پس چرا این همه دلها تنهاست...!

بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست
چه کسی تنها نیست،همه از هم دورند...

همه در جمع ولی تنهایند
من که در تردیدم تو چطور؟
نقل قول
 سپاس شده توسط bahaar ، mammoth music
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام