• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

مریم رهنما

۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #21

RE: مریم رهنما
[تصویر: مریم رهنما]
این آرایش بدون لنز. هم طبیعیه هم شیکه. به نظر من عروس باید شب عروسیش شبیه هیچ کی نباشه خاص باشه تغییر اگه خوب باشه که اشکال نداره.

ﺣﺴﻮﺩﻡ، ﺣﺘﯽ ﺁﺭﺯﻭِ ﺩﺍﺷﺘﻨﺖ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯽ ﺩﻫﻢ!Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط ninak ، mammoth music
۱۰-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ صبح توسط عروس آبی.)
ارسال: #22
(۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ عصر)miss bride نوشته است:  من چشمام ضعیفه 100% باید لنز بذارم حتی اگه رنگی نباشه. تا الانم چند بار گذاشتم اما نمی تونم ساعت های طولانی تحمل کنم چشمام قرمز میشن. کسی هست که قبلش آمپول دگزامتازون(ضد حساسیت) زده باشه و این مشکلش برطرف شده باشه؟ میشه اگه رفتین پیش مریم ازش سوال کنین

عزیزم منشیش امروز به من گفت روزش بتا متازون اگه اشتباه نکنم میزنیم و شبشم باید سیتریزین بخورید به هیچ صورت حساسیت نمیدید.باز با خورشون صحبت کن.
منم چشمام ضعیفه و خودم لنز طبی استفاده می کنم حتی طبی رنگی هم دارم که اصلا بهشون حساسیت ندارم ولی خوب ازشون پرسیدم که اگه از شما لنزمو تهیه کنم و به مارک شما حساسیت داشته باشم چی؟از چد روز قبل میدید که امتحان کنم که جوابمو این داد

امروز من 10/30 آرایشگاه بودم .سر فرصت نمونه کاراشونو دیدم و واقعا خوشم اومد .کم کم همه ی بچه ها اومدن و عروسا هم آماده شدن .اولین عروسیو که دیدم شینیون جمع و باز داشت .موهاش از بالای سرش جمع شده بود با یه تاج خوشگل و بقیه مو ها از یه طرف فر ریخته بودو باز بود.موهاش پر کلاغی بود و رژ و لاک قرمز داشت .آرایشش تیره بود ولی خوب خیلی بهش میومدو خیلی عوض شده بود ،صورتش کوچیکو بیبی شده بود.ولی لنزش اصلا تو چش طیبعی نبود من از لنزای مریم خیلی خیلی بیشتر انتظار داشتم.و از خودشون پرسیدم گفتن که لنزارو از همونجا گرفته بود.در کل عروسه ناز و خوشگل وشیکی بود
دومین عروس هم زیاد یادم نیست موها تقریبا فندقی بود .جلوی موها صاف بالا داده بودن براش وبقیه موهاشم باز و فر بود ولی تاجشو یادم نمیاد چی بودBlush رژ صورتی کمرنگم داشت و بیشتر با نمک بود.پوشتشم خیلی تیره بود که خودش برنز بود و سولار رفته بود.
در مورد کدر بودن پوستشون که بچه ها میگن به نظرم هر دو تا عروس چون خودشون برنز بودن پس قاعدتا پوست صورتشون اون رنگی در میاد و غیر از اون نمیتونه باشه.هر دو تا هم پوست صاف و تمیزی هم داشتن.
من بعد از اینجا رفتم نمونه کارای لی لی رو دیدم ولی اصلا هیچ جذابیتی برام نداشت و با توجه به تعریفای بچه ها از اونجا یه جورایی خورد تو ذوقمCool و دیگه رغبت هم نمی کنم حتی برم عروساشو ببینم
ولی از کار مریم خوشم اومد آرایشش هم یه جورایی غلیظه هم غلیظ نیستWinkچشمارم تیره کنه ولی دو متر نمیاد سایه بزنه واست
از مدلای تاج خود سالن و شینیوناشم خیلی خوشم اومد یعنی با سلیقه من خیلی جور بود.بعضی از بچه ها نمی پسندیدن و میگفتن که مدلای کلاسیک تر می خواییم که اونم فک کنم خودشون مدل بیارن مثل همون براشون در میارن.ولیییییییییی به نظر من به سبک میکاپشون همون مدلای شینیونه خودشون میاد.من حتی از مدلای جمع و باز اصلا خوشم نمیومد و خیلی هم بدم میوند ولی به عروسای اینجا جمع و باز خیلی میاد
نقل قول
 سپاس شده توسط bahaar ، ترنّم ، غزل سعید ، golnar ، shiva67 ، نینا ، miss bride ، mammoth music
۱۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ صبح توسط شین شینی.)
ارسال: #23
پوستم خیلی خوب شد.0من فقط بهش گفتم لباسم بنفشه . همه چیو سپردم به خودش. شنیونشم خوب بود.

البته از نزدیک واقعن یه چیز دیگه بود.عکس واضح نیس. اینم قبول دارم مژم یکم زیادی پر شد. اولش هر جور میخواین بهش. بگین. ولی خیلی طول میده. فقط 1.5 ساعت داشت رو مژم دکارکرد. خیلی وسواس و با دقته.

عروس 18 شهریور 93
آرایشگاه: مریم رهنما... عااااالی بود...
تشریفات: زعیری... اصلا راضی نبودیم Undecided
آتلیه: سیماهنگ... عااالی
لباس : مزون آروشا... عاااالی
گل فروشی نگین... ( تهرانی) عااااالی
نقل قول
 سپاس شده توسط ninak ، miss bride ، mammoth music
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #24
بچه ها من رفتم ٢تا عروس دیدم ، خوشم اومد قرارداد بستم، ولی یکم از شینیونش مطمئن نیستم فقط، آخه همه مدل هایی که دیدم ازش جمع و باز بود، من جمع کلاسیک میخوام تقریبا!
دلایلم برا انتخاب این آرایشگاه این بود که فکر میکنم آرایش عروس باید نتفاوت از بقیه مهمونا باشه، الان همه آرایشگاهها برای ارایش معمولی هم ، مژه میذارن و گریم هم میکنن، اگه ارایش عررس هم ساده باشه مثل مهمونای دیگه نیشه و یا شبیه مواقعی میشه که برای ارایش معمولی میره ارایشگاه.
ولی مدل مریم رهنما متفاوت بود و مژه های متفاوتش و کار چشم و ابروش عروس رو خاص میکنه به نظرم.
این نظر منه، نمیدونم شاید هم اشتباه فکر میکنم!
کمک کنید بچه ها! آیا فکرم اشتباهه؟!!

خدايا شكرت كه با نشون دادن آدمهاي بدتر از خودم ، بهم اميد ميدي كه ميتونم بهتر هم بشم. خدايا خودت قلبم رو از سنگ شدن حفظ كن.

نقل قول
 سپاس شده توسط miss bride ، bahaar ، samira khosh ، mammoth music
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #25
منم امروز ارایش ویژه با خود مریم داشتم واسه یه سرى از عکساى اسپرتمون اخه ما سه بار واسه عکاسى اسپرت میریم. یه بار کویر یه بار شمال یه بارم اتلیه و باغ. مریم عالى درستم کرد. خیلى دختر با سلیقه اى هست خوب میفهمه چى میخواى واسه کویر امروز منو برنز طلای کرد با دور چشم مشکى نه خیلى تمیز، مژه هاى خلوت بلند بلند، رژ گونه شکلاتى مسى. روى گونه هام و بینیم رو یه کم قرمز گوشتى ملایم زد گفت انطورى انگار افتاب پوستتو سوزونده باگریم یه ذره کک و مک قهوه اى روشن برام گذاشت لبامو کرم کالباسى خشک خط دار درست کرد. یه رژ سیاهم داد که اخرش خودم بزنم. با یه ابپاش که توش اب وشاین طلایى بود گفت اخرش رو صورت و بدنم ابپاش کنم موهامو پوش نامرتب داد و گفت موهاى بلند زبر تا کمرم برام اضافه کنن لنز روشنم گذاشتم، اصلا یه چیز خفنى شده بودم که عکاسم منو دید کف کرد ، گفت اولین باره میبینم یه نفر فهمیده واسه کویر چى کار کنه ، همه تو کویر دور ما جمع شده بودن حتى عروسا با لباس عروس. لباسمم یه پیرهن نخى سفید کوتاه پاره پوره بود. نامزدم رو جورى جو گرفته بود که با این که اصلا حال و حوصله این کارارو نداره تا پنج بعد ازظهر یک ژستاى مدلینگى میگرفت3 (12) به من میگفت وحشى و جذاب شدى منم خیلى تحویلش نمیگرفتم جذاب تر بشم Big Grin. هنوزم ارابشم رو پاک نکرد و تو جوم Big Grin دلم نمیاد ارتیشمو پاک کنمSad حال عکسمو میزارم ببینید. Wink 
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس آبی ، ترنّم ، shamim ، khofte ، SinGol ، نقشینه ، فیونا2 ، banoo ، سرینتی پیتی ، mammoth music
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #26
منم امروز رفتم قرارداد بستم ...
اولین بار بود میرفتم ...فک میکردم ورودیش و اینا خیلی شیک باشه اما اولش یکم خونه مسکونی و بدون تابلو ارایشگاه تو ذوقم خورد ..
بعد رفتم عروس ببینممنشیش گفت عروس نداریم..اشتباه گفتن ..عروس آبی جونم تومجا بود و کلی حرف زدیم اما از بچه ها هرچی منتظر نینوش جون و نفس شدم نیومدن ..
منشیش تقریبا میشه گفت هیچی برام توضیح نداد منم فقط قرارداد بستم تا دوباره با هم بریم و هی عروس ببینم و سوال بپرسم..
اما عکسا ....
عروسا قبل و بعدشون بنظرم خیلییییییییییییییییی متفاوت بود ..به قول مامانم بیشترشون سن بالا بودن اما انقدر خوب گریم شده بودن سنشوم کلی پایین اومدئه بود...کار چشم عااااااالی بود..اما شینیونش خیلیی مورد پسندم نبود ..یعنی بیشتر مدلا مو رو بالا جمع میکرد و پشتش پف میداد ..که به چهره من اصلا نمیاد..
من موی باز میخوام با موی اضافه ..که موی اضافه شون تو عکسا یکم مصنوعی بود به قول مامانم برق میزد زیاد..
حالاایشالله چند بار برم عروس ببینم بهتر نظر میدم ...اما اینکه رسید نداد خدایی غیر منطقیه...واسه چی نباید رسید بده آخه ؟؟

دختر که باشی میدونی :
اولین عشق زندگیت پدرته
دختر که باشی میدونی :
مردونه ترین دستی که میتونی تو دستت بگیری و دیگه از هیچی نترسی دستای گرم و مهربون پدرته
دختر که باشی میدونی :
محکم ترین پناهگاه دنیا اغوش گرم پدرته
هر کجای دنیا هم که باشی چه باشه چه نباشه قویترین فرشته نگهبان پدرته ..Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ninoosh ، mammoth music
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #27
غزل جان من که رفتم عروس ببینم یکیشون موهاش باز و بسته بود.. موهای فر دورش ریخته بود و مریم گفت که اینا مصنوعیه .. من باورم نمیشد .. انقد قشنگ کار کرده بودن.. من خودم خیلی رو مو حساسم ولی اصلا متوجه نشدم.. موهاش مصنوعی بود ولی جنسش کاملا طبیعی بود..

به آنهایی که پشت سرت حرف میزنن ، بی توجه باش
زیرا جای آنها دقیقا همان جاست ، پشت سره شماCool
نقل قول
 سپاس شده توسط mammoth music
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #28
(۱۲-خرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ عصر)نفس63 نوشته است:  غزل نوع مژه ها رو دقت کردی؟

عکسا رو که دقت کردم همه مدلی بود بعضیا خیلی پر و بلند و مصنوعی ( تو عکس قشنگ بودا اما مطمینم از نزدیک مصنوعی) بعضیا هم بلند و طبیعی که خیلی پر نبود ..
فککنم با سلیقه خود ادم راه بیان ...من مزه بلند دوست دارم اما اگه زیاد پر نباشه خیلی قشنگ میشهHeart

دختر که باشی میدونی :
اولین عشق زندگیت پدرته
دختر که باشی میدونی :
مردونه ترین دستی که میتونی تو دستت بگیری و دیگه از هیچی نترسی دستای گرم و مهربون پدرته
دختر که باشی میدونی :
محکم ترین پناهگاه دنیا اغوش گرم پدرته
هر کجای دنیا هم که باشی چه باشه چه نباشه قویترین فرشته نگهبان پدرته ..Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط نفس63 ، ninak ، mammoth music
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #29
عسلی من از وقتی یادمه تو دنبال ارایشگاه هستی Big Grin
هزینه شینیون شد 65
دوتا تیکه مو اضافه واسه زیر سازی استفاده کرد که 20 گرفت گفت برگردونی 10 پس میده
من پکیج 150 رو برداشتم زمینه سازی رو پرسنل کردن کار نهایی رو خود مریم
250 رو میخواستم بردارم مریم عروس داشت دیدم اینا همینطوری فس فس هستن من بشینم کار عروسش تموم شه کار منو شروع کنه به پاتختی ام نمیرسم
نقل قول
 سپاس شده توسط asali ، mammoth music
۱۴-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-خرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ عصر توسط zm67.)
ارسال: #30
سلام دوستانNew1
منم دیروز رفتم قرارداد بستم Angel، نینوش جان ازت عذر میخوام چون دیر رسیدم و شما رفته بودی Huh، حدودای 5:15 رسیدم، اگه به خاطر من منتظر مونده بودی ببخشید، وقتی رسیدم منشیش گفت تازه رفته بودی Huh، منم دلو زدم به دریا و با خود نهال حرف زدم و بعد از کلی خوردن مخش به لیست 5شنبه ایها اضافه شدم Big GrinBig Grin
بچه ها ایندفعه منشیش خیلی خوش برخورد بود با من، واقعا از برخوردش حال کردم، همه سوالامو با حوصله جواب می داد
بعد از بستن قرارداد نشستم که یه دور دیگه سی دیشونو ببینم، بچه ها راستش من ایندفه که سی دی رو دیدم حس کردم عروسایی که لنز نداشتن یا حداقل لنزشون رنگ طبیعی چشمشون بود چقدرررر از اونایی که لنز روشن داشتن قشنگ تر بودن، اینو به خاطر اینکه خودم نمیخوام لنز بذارم نمیگم، واقعا من حس کردم اونا قشنگ ترن و اونایی که لنزشون روشن بود یه جوری بودن، حالا نمیدونم مشکل از لنزا بود یا چیز دیگه..
آهان راجع به رسیدم که ازش پرسیدم به منم گفت رسیدامون تموم شده و خودش تو یه برگه مقدار بیعانه ای که داده بودمو نوشت و امضا کرد! یه سری رسیدا بود که زیرشون کاربن میذاشتو مینوشت، گفتم ازون رسیدا به من نمیدین؟Tongue گفت اینا مخصوص پرسنله، که مقدار مبلغی که باید امروز در قبال کارشون بهشون پرداخت بشه رو توشون مینویسم. نفس جان فکر کنم تو همین رسیدا رو دیده بودی Smiling
در مورد شینیون هم با خود شینیون کارشون صحبت کردم، گفت هر عکسی که بیارین واسه مدل موهاتون، عین همونو واستون درست می کنیم.
راستی سمیرا من عکستو تو سی دی شون یادمه، موهات بلوند و فر بود، وااای خیلییی نااااز شده بودی، تا رسید به عکس عروسیت، نهال گفت عکس بعدی عکس پاتختی همین عروسه، که منم دقت کردم دیدم لباست صورتی بودو.. این شد که تو ذهنم موندSmiling

راستییییییی یه چیز باحااااااال، فکر کنم منو نینوش عروس یه روز هستیم Tongue، خیلی جالب شد، هر دو یه روز اونم با مریم رهنما Big Grin، نینوش جان امیدوارم موفق باشیم Big Grin

راستی اینم یادم رفت بگم، نهال تقویمشونو تا اواسط تیر بهم نشون داد و منم روزایی که عروس داشتنو یادداشت کردم.
هم پنجشنبه این هفته عروس دارن و هم جمعه.
وقتی من اونجا بودم عروس جمعشون اومده بود واسه رنگ مو، موهاش خوشگل شده بود ولی من چون نمی خوام رنگ کنم خیلی به رنگ موها دقت نمی کنم Big Grin

خدايا حانيه جونمو به خودت مي سپرم، مواظبش باش
هفته ٣٥ تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط golnar ، ninak ، نفس63 ، ترنّم ، mammoth music
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام