• مهناز
  • هیژا

مرکز پزشکی اریسا ( مرکز خدمات پزشکی زیبایی و لاغری )

۲۸-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #1
مرکز پزشکی اریسا ( مرکز خدمات پزشکی زیبایی و لاغری )
تلفن : 22892728 - 22875193
فکس : 22875186
وب سایت :
http://www.erissa.ir
آدرس :
پاسداران - بوستان دوم - نبش فرخی یزدی - پلاک 28 - واحد 3

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ صبح توسط مرکز پزشکی اریسا.)
ارسال: #2
RE: مرکز پزشکی اریسا ( مرکز خدمات پزشکی زیبایی و لاغری )
[تصویر: مرکز پزشکی اریسا ( مرکز خدمات پزشکی زیبایی و لاغری )]

مرکز پزشکی زیبایی و لاغری اریسا در سال 1392 با هدف خدمت رسانی در زمینه‌های لاغری و رژیم درمانی، پوست، مو و زیبایی و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات روز دنیا و کادری مجرب و متخصص در محیطی دلنشین و آرامش بخش کار خود را آغاز نمود. در این مرکزپزشکی، مراجعین پس از مشاوره رایگان بر اساس نیاز و تشخیص پزشک معالج، به بخش‌های مختلف ارجاع و خدمات درمانی مورد نیاز خود را دریافت خواهند داشت. کلیه مواد مصرفی از بهترین برندهای شناخته شده و مطرح دنیا می‌باشد. همچنین پرسنل دوره دیده این مرکز آماده خدمت رسانی به صورت کاملاً تخصصی به همه مراجعین محترم خواهند بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق صفحه ارتباط با ما و یا شماره تلفن‌های درج شده در ذیل ارتباط برقرار نمایید. همچنین شما می‌توانید از طریق صفحه مشاوره سوالات خود را مطرح نموده و از سرویس مشاوره آنلاین و رایگان ما بهره‌مند شوید. " شایان ذکر است این مرکز حفظ اطلاعات محرمانه شما را در دستور کار خود قرار داده و تنها پزشک معالج و یا مشاور شما به این اطلاعات دسترسی خواهد داشت. "
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ عصر توسط مرکز پزشکی اریسا.)
ارسال: #3

لیزر موهای زائد با لیزر پیشرفته الکساندرایت، رضایتبخشی و تأثیر بسیار بالا
نقل قول
  • اساطیر
۳-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ عصر توسط مرکز پزشکی اریسا.)
ارسال: #4
رژیم لاغری

اضافه بودن بافت چربی در هر قسمت از بدن نسبت به حالت طبیعی، چاقی محسوب می‌شود. حال این بافت چربی اضافی ممکن است با اضافه وزن و یا حتی با وزن طبیعی باشد. به حالت اول چاقی عمومی و به دومی چاقی موضعی گفته می‌شود. زمانیکه دریافت کالری به طور مداوم و بیش از نیاز باشد چاقی حاصل می‌شود. چاقی بر عملکرد فیزیکی و مغزی تأثیر گذاشته و کیفیت زندگی را کاهش می‌دهد. کاهش اعتماد به نفس و گوشه گیری اجتماعی از جمله اثرات سوء روحی و روانی چاقی محسوب می‌شوند. تنظیم رژیم غذایی متناسب با واقعیت‌های زندگی روزمره و فعالیت‌های بدنی، مؤثرترین روش برای کاهش وزن محسوب می‌شوند. در رژیم غذایی اریسا بیماری‌های زمینه‌ای، وضعیت جسمانی، وضعیت شغلی و جیره‌های جایگزین به طور واقعی لحاظ شده و اجرای این رژیم اصلی‌ترین روش برای تناسب اندام و از بین رفتن نسوج چربی اضافی محسوب می‌شود.
نقل قول
۶-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ عصر توسط مرکز پزشکی اریسا.)
ارسال: #5
((مرکز پوست و مو و لاغری و زیبایی اریسا))
با خدماتی چون :
دابلو ،آراف اسکارلت ،آر اف میداس ،مزوتراپی ،درماپن ، پی آر پی ، لیزر موهای زاید ،میکرودرم و هیدرادرم ، پاکسازی پوست ،کرایو لیپولیز ، کویتیشن و انواع ماساژ شامل لاغری ،ریلکسی ،تایلندی ،سنگ داغ و درمانی
در خدمت شما عزیزان میباشد.
برای مشاوره رایگان و تعیین وقت با مرکز تماس حاصل نمایید.
نقل قول
۶-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ صبح توسط مرکز پزشکی اریسا.)
ارسال: #6
سلام برای لاغری پهلو چه راهی رو پیشنهاد میکنید
من سایزم ٤٠ اما پهلو دارم

با سلام
شما میتوانید از دستگاه کرایولیپولیز کمک بگیرید که در تهایت 2 جلسه چربی موضعی پهلوها را از بین میبرد.در صورت تمایل جهت ویزیت حضوری مراجعه نمایید.
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #7
سلام من قد 173 وزن 72 کیلو
یه دختر 8 ماه دارم که با شیر خودم تغذیه میشه
چربی پهلو و و کمر دارم طوری که بند سوتیینم جا میندازه 45 روز دیگه هم عروسی برادرمه
بهترین راهیکه پیشنهاد میکنید که خوب جواب بده چیه ؟

دلـــت کـه گـرفــت، دیگر مـنـتِ
زمیـــن را نــکـش!
راهِ آسمـان بـاز است...
پر
بکش!
او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
یَا مَنْ لامَفَرَّ إِلا إِلَیْهِ

http://www.whitehouse-salon.com/
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-تير-۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ صبح توسط مرکز پزشکی اریسا.)
ارسال: #8
با سلام
شما چون شیرده هستید مناسب ترین راهکار برای شما رژیم غذایی و ماساژ لاغری میباشد. بعد از اتمام دوران شیردهی راهکار ها و توصیه های دیگری پیشنهاد میشود. در صورت تمایل جهت مشاوره حضوری با مرکز تماس بگیرید.

باسلام من روی پوست صورتم کلی جای جوش مانده و بصورت فروروفتگی و قرمز رنگ هست که با وجود مراقبت همچنان باقیست روش های مختلفی پیشنهاد شده ولی واقعاً نمی دونم موثر ترین روش کدام است لطفا راهنمائی فرمائید.

با سلام
شما میتوانید از دستگاه آر اف فرکشنال و لیزر کمک بگیرید.در صورت تمایل جهت ویزیت حضوری مراجعه نمایید.

با سلام...من 21 سالمه....مشکل گودی وسیاهی و خشکی پوست زیر چشم رو دارم ....میخواستم بدونم برای درمانش راه موضعی وجود داره.....یا باید از روش های دیگر استفاده کرد ازتون ممنونم که راهنماییم میکنید......

شما میتوانید از روش پی آر پی جهت درمان این مورد استفاده نمایید که به صورت کاملا طبیعی و از خون خودتان میباشد.در صورت تمایل جهت مشاوره حضوری مراجعه نمایید
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #9
ببخشید من٢٨ سالمه میتونم بوتاکس بزنم؟
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #10
سلام خدمت شما
بله میتوانید.
درصورت تمایل میتوانید برای مشاوره حضوری به مرکز مراجعه کنید و برای تعیین وقت تماس حاصل نمایید.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام