• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مرکز لیزر آنیش( کرج)

(جزئیات)

کرج، ابتدای طالقانی جنوبی، مطب دکتر خلیل رزقی
موبایل: 09352977373

مرکز لیزر آنیش ( کرج )

۵-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #21
RE: مرکز لیزر آنیش ( کرج )
دوستان کسی اینجا بوتاکس انجام داده؟

تو بیایی...همه ثانیه ها...ساعت ها...از همین روز...همین لحظه...همین دم عیدند

نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #22
والا من قبلا میرفتم جایی که دستگاهش دایود بود برای صورتم میرفتم ولی اصلاااااا جوابی نگرفتم تازه بدترم شدم 
 بعد که اکساندرا اومد همه میگفتن بهترین دستگاهه خیلییی خوب جواب میده و ال و بل وووووو

الان میرم جایی که الکساندرا دارن صورتمو جواب گرفتم و خیلی راضیم 
اماااااااااااااااااااااااااا دستم و که لیزر کردم تازه بدتررررررررررررررررم شدم یعنی من الان به جرات میتونم بگم با گوریل هیچچچچچچ فرقی ندارم 
تصویر: /images/smilies/new/crying.png

رو بازوهامو که کرکی بود لیزر کردم که کاشکی نمیکردم قشنگ عین دست مردا پر شده واقعاااا نمیدونم باید چیکار کنم 

البته این وظیفه اپراتور و یا دکتره که به مراجعه کننده توضیح بده که جاهای کرکی رو لیزر نکین بهتره 
ولی من نمیدونستمو انجام دادم الان بدبخت شدم تصویر: /images/smilies/new/crying.png

الانم واقعا نمیدونم چیکارکنم بالاخره دایود خوبه یا الکساندرا ؟ 
من یعنی هیچوقت دیگه جواب نمیگیرم ؟؟؟؟؟ تا اخر عمرم همینجوری گوریلی میمونم یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ صبح توسط Anish Laser.)
ارسال: #23
(۲۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۲۲ صبح)'آدریانا20' نوشته است:  والا من قبلا میرفتم جایی که دستگاهش دایود بود برای صورتم میرفتم ولی اصلاااااا جوابی نگرفتم تازه بدترم شدم 
 بعد که اکساندرا اومد همه میگفتن بهترین دستگاهه خیلییی خوب جواب میده و ال و بل وووووو

الان میرم جایی که الکساندرا دارن صورتمو جواب گرفتم و خیلی راضیم 
اماااااااااااااااااااااااااا دستم و که لیزر کردم تازه بدتررررررررررررررررم شدم یعنی من الان به جرات میتونم بگم با گوریل هیچچچچچچ فرقی ندارم 
تصویر: /images/smilies/new/crying.png

رو بازوهامو که کرکی بود لیزر کردم که کاشکی نمیکردم قشنگ عین دست مردا پر شده واقعاااا نمیدونم باید چیکار کنم 

البته این وظیفه اپراتور و یا دکتره که به مراجعه کننده توضیح بده که جاهای کرکی رو لیزر نکین بهتره 
ولی من نمیدونستمو انجام دادم الان بدبخت شدم تصویر: /images/smilies/new/crying.png

الانم واقعا نمیدونم چیکارکنم بالاخره دایود خوبه یا الکساندرا ؟ 
من یعنی هیچوقت دیگه جواب نمیگیرم ؟؟؟؟؟ تا اخر عمرم همینجوری گوریلی میمونم یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

عزیزم مسائل زیادی در جواب گرفتن مهم هستن یکیش نداشتن تیروئید هست دومی نداشتن کیست تخمدان سومی تنظیم بودن هورمونها و تنظیم بودن پریود و... ولی بصورت کلی قسمتهای کرکی رو نباید دست زد و یا با الکس انجام داد البته باید مطمئن شید دستگاهی که براتون انجام دادن حتما الکس بوده یا فیک بوده. قسمتهای مشکی رو باید با دایود انجام داد و از اونجایی که ما ایرانیها بیشتر موهامون مشکی و ضخیمه دایود برامون مناسبتره اما افرادی که موهاشون کرک و بوره بهتره دستکاری نکنن یا الکس رو امتحان کنن چون کرکها تقریبا از بین نمیرن . و برای موهای بازوتون برای مشاوره تشریف بیارید راهنماییتون کنم . 

نقل قول
  • گروه ژ
۹-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #24
لیزر دایود بهترین دستگاه لیزر موی زائد

Olive، لیزر دایود 810 نانومتر، رنگدانه های سیاه فولیکول مو را هدف قرار می دهد و موها را به راحتی تخریب می کند. انرژی و اشعه خروجی بسیار یکنواخت در تمامی پالسهای اعمال شده در واحد زمان، باعث می گردد تا بیمار درد کمتری احساس کرده و از بافتهای پوست بیشترین محافظت به عمل آید. هیچ گونه عوارض جانبی، از جمله سوختگی،درد، التهاب را به جای نمی گذارد.

ویژگی های مهم این نوع لیزر به عنوان بهترین دستگاه لیزر موی زائد در کرج 
قدرت 810 نانومتر
سیستم خنک کننده ی قوی
درمان سریع و ایمن
میزان جذب بالایی از ملانین
کاربردی راحت و آسان
موارد مصرف
حذف موی زائد
سفت کردن پوست
درمان آکنه
مشخصات دیگر
درمان سریع
این لیزر سرعتی بالغ بر 15Hz با تکرار 10  شات در یک ثانیه دارد. به همین دیلی می تواند موها را در زمان کمتر با خیالی راحتتر حذف کند ( درمان 10 تا 20 دقیقه).

جلوگیری از رشد مجدد مو
لیزر دایود با نفوذ عمیق تر به فولیکول مو، و تخریب آن ، از رشد مجدد مو جلوگیری می کند.
در این مرکز که جزو بهترین مرکز لیزر کرج میباشد با استفاده از کرم بی حسی و پک یخ برای نواحی حساس درد به حداقل میرسد و نتیجه لیزر  به صورت ریزش ۷۹ درصد موها در جلسه اول میباشد. 
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #25
(۲۹-دي-۱۳۹۵ ۰۸:۰۴ عصر)'sharare2' نوشته است:  من شیش بار رفتم دیگه موهام در نیومد گفته بودن هشت بار باید برم ولی زودتر تمام شد

معمولا برای حصول بهترین نتیجه باید 6 الی 8 جلسه لیزر انجام بشه ،
که کاملا بستگی به مواردی همچون رنگ پوست ، ضخامت مو ، و ناحیه مورد نظر داره

متخصص پوست و مو در کرج
وب سایت » https://dr-mazloumi.com
نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #26
سلام دوستای گلم یه مطب لیزر خوب میخوام چون قبلا یه جا رفتم اصلا خوب نبود اینجارو پیشنهاد میکنید شما؟؟کارش چطوره؟؟تصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام