• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

مرکز لیزر آنیش( کرج)

(جزئیات)

کرج، ابتدای طالقانی جنوبی، مطب دکتر خلیل رزقی
موبایل: 09352977373

مرکز لیزر آنیش ( کرج )

۱۴-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آذر-۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
مرکز لیزر آنیش ( کرج )
انجام خدمات لیزر توسط اپراتور خانم

با تعیین وقت قبلی
تلفن:
09352977373
آدرس:
کرج، ابتدای طالقانی جنوبی، مطب دکتر خلیل رزقی

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط afsaneh.rostami4641
۱۴-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آذر-۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ عصر توسط admin3.)
ارسال: #2
Rainbow RE: مرکز لیزر آنیش ( کرج )
[تصویر: مرکز لیزر آنیش ( کرج )]

لیزر موهای زائد
* کاهش 70 در صد موها در اولین جلسه
* از بین رفتن کامل پس از اتمام دوره
* جلسات یادآوری نیم بها و رایگان
* سرعت و اثر بخشی بالا و سیستم خنک کننده قوی و استفاده همزمان از پک یخ

میکرونیدلینگ
روشی همراه با کلاژن سازی جهت ترمیم پوست آسیب دیده

تزریق ژل
برجسته سازی و فرم دهی لب یا گونه و رفع خط خنده با فیلر هیالورونیک

قبل از تزریق

بعد از تزریق

تزریف بوتاکس
* از بین بردن خطوط پیشانی و دور چشم
* جلوگیری از ایجاد خطوط جدید
* بالا بردن ابرو در صورت تمایل
* رفع افتادگی بالای پلک
*درمان سردردهای میگرنی

نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۵, ۰۹:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ عصر توسط Anish Laser.)
ارسال: #3
RE: مرکز لیزر آنیش ( کرج )
ویژگی دستگاه دایود
از آنجایی که یکی از مهمترین دغدغه های جمعی ،حفظ بهداشت فردی و من جمله رفع موهای زائد است ، برای بسیاری این سوال مطرح می شود که با توجه به وجود انواع و اقسام دستگاههای حذف مو کدام روش ارجح است و کدام دستگاه لیزر موی زاید بهتر است توجه به این نکته ضروری است که هدف لیزر ، حذف مستقیم مو از ریشه بدون هرگونه آسیب به پوست و با نتیجه دائمی است.از نظر علمی لیزر که یک طیف نور کاملا تفکیک شده است با ایجاد گرما در ریشه مو منجر به حذف مرحله به مرحله موی در حال رشد می شود.هرچه طول موج این طیف نور بالاتر باشد نیل به این هدف آسانتر و همراه با کمترین آسیب به پوست و با بیشترین دوام خواهد بود.
میزان نفوذ بالای لیزر دایود با طول موج 808 نانومتر و همچنین میزان جذب ملانین در این طول موج، این لیزر را در ردیف یکی از مناسب ترین انتخاب ها و یکی از آخرین متدهای روز دنیا جهت رفع موهای زائد قرار می دهد و از طول موج بالاتر از روش ها قدیمی تر مانند الکساندریت ( 750 نانومتر) و IPLL (لیزر کم توان) برخوردار بوده و بدون درد و سوختگی در طی 4 تا 6 جلسه بهترین نتایج رفع موهای زائد را به دنبال خواهد داشت به علاوه با توجه به اینکه غالب نژاد ایرانی پوست گندمگون و موی تیره دارند ، نیاز مبرم به بیشترین طول موج جهت کمترین آسیب احساس می شود. لذا لیزر دایود نسبت به روش های دیگر مانند الکساندریت جهت نژاد ایرانی ارجح است.در هنگام درمانهای لیزری، سیستم های خنک کننده مناسب نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسیب های حرارتی، موجب افزایش سرعت درمان می شوند .
لیزر دایود با بکارگیری سیستم خنک کننده تماسی در هندپیس این امکان را فراهم می سازد تا در زمان درمان، پوست را تا دمای زیر صفرخنک ساخته و بدین ترتیب امکان اعمال توان های بالاتر لیزر بدون سوختگی و درد فراهم می گردد .
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۶-آذر-۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #4
کارشون خوبه با دقت کار میکنن دستگاه هشون هم خوبه
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ صبح توسط hani2323.)
ارسال: #5
منم راضی بودم البته بعد از اتمام دوره نتیجه کامل رو گرفتم
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ عصر توسط melody1981.)
ارسال: #6
سلام دوستان عزيز ، يه سؤال داشتم توى امضام مطرح كردم .
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۵, ۰۹:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ عصر توسط 1hiva.)
ارسال: #7
من مشتری لیزر آنیش هستم عالین همه دوستام رو هم معرفی کردم تخفیفاشونم خوبه
نقل قول
۲۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #8
قیمت هاتون رو هم بگید لطفا

من باهارم تو زمین...Heart
نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #9
سلام به همه من هم به پیشنهاد دوستم که از مشتریای قدیمیشون بود رفتم آنیش انصافا هم اخلاقشون خوبه و با وجودی که سرشون شلوغه با دقت کار میکنن . من قبلا هم رازی تهران رفته بودم هم کلینیک بهبد حرومشون باشه فقط پولم رو ریختم دور . دو بار رفتم آنیش دیگه موهام در نیومد همه دوستام رو هم معرفی کردم .
نقل قول
 سپاس شده توسط helmajon
۲۹-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #10
من شیش بار رفتم دیگه موهام در نیومد گفته بودن هشت بار باید برم ولی زودتر تمام شد
نقل قول
 سپاس شده توسط helmajon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام