• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مرکز تخصصی پوست،مو و لاغری ژوان

۸-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #31
RE: مرکز تخصصی پوست،مو و لاغری ژوان
کاشت مو هم انجام میدن اینجا؟
نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #32
مسواک نزدن خطر ابتلا به سرطان دستگاه گوارش را افزایش می دهد
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی گفت:مطالعات متعدد انجام شده در کشور نشان می دهد که رعایت بهداشت دهان و دندان که روزانه با یک یا دوبار مسواک زدن می تواند انجام شود و در ایران بسیار ضعیف است یکی از عوامل موثر در افزایش سرطان های دستگاه گوارش به شمار می آید.
ادامه مطلب در لینک زیر
http://samandehi.ir/News/452/مسواک نزدن خطر ابتلا به سرطان دستگاه گوارش را افزایش می دهد
نقل قول
۵-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #33
بچه ها اینجا کسی کرایولیپولیز کرده ؟؟؟؟؟؟

همه چی همونجوریه که دوست داشتیم
خوشبختی یعنی همین و بس .
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۲-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #34
بچه ها من ریزش مو شدید دارم..کسی قبلا برای ریزش مو رفته؟ رضایت داشته؟
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #35
(۲۵-خرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ عصر)'admin2' نوشته است:  تلفن : 22241900

آدرس : فرمانیه ، بلوار اندرزگو، ابتدای خیابان سلیمانی غربی ، جنب قنادی سیب ، پلاک 84 ،طبقه چهارم

مدیریت : دکتر اعظم افتخاریان
نیازمندی های نوعروس

[تصویر: مرکز تخصصی پوست،مو و لاغری ژوان]

اگر افتخار بدید، در فروشگاه اینترنتی محصولات پوست و مو آرادرما در خدمتتون باشیم : araderma.com

مراقبت از [url=https://araderma.com/]پوست و مو برابر است با جوانی و زیبایی طبیعیتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ صبح توسط didigol.)
ارسال: #36
از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل نیست متاسفانه این مجموعه همه رو شکل اسکناس میبینه خانم دکتر ا.... که مشاوره میده راحت از اعتماد شما سو استفاده میکنه و سرتون رو کلاه میزاره من به این کلینیک مراجعه کردم برای لاغری با دستگاه اگزیمیا که کلی تبلیغشو کرده بود و هر روز پیامک میداد که معجزه لاغری تماس گرفتم گفتند هر جلسه 170 وقتی مراجعه کردم خانم به اصطلاح دکترشون که بیزینس میکنه از 250 شروع کرد و وقتیکه دید من میگم هزینش بالاست و گفتید 170 بالاخره 20 تومان 20 تومان اومد پایین تا رسید به 170 بعد گفت 5 جلسه پاور و 5 جلسه اگزیمیا که بهتر جواب بگیری گفتم من نمیتونم این هزینه رو بدم گفت تو دو قسط بده خلاصه نزاشت بیام و هرطور بود گفت از همین الان شروع کن . بالاخره من 670 تومن دادم برای پیش پرداخت و اگزیمیا جلسه اولم روانجام دادم جلسه دوم پاور و جلسه سوم اگزیمیا که جلسه سوم چسبیدند که باید هزینه بدی برای من جای سوال بود که چرا کلینیک ایرانیان همین رو 390 میگیره خلاصه روز سوم رفتم ایرانیان مشاوره متوجه شدم داستان کلاه برداری دامون از این قراره که با دستگاه اشغال که فقط دو تا سر داره کار می کنند و زیرش برات روغن بچه فیروز میزنن ! در صورتیکه دستگاه اگزیمیا ایتالیا 4 تا سری داره و ژل و روغن مخصوص لاغری که کلی قیمتشه . هر جلسه که اندازه دور شکمم رو میگرفتم یا 1 سانت زیاد شده بود یا تغییر نکرده بود که میگفتن ادم شده و خوب میشه با اینکه رژیم داشتم .ضمنا بعد تحقیق متوجه شدم قیمت پاور 100 تومن است مکزیمم که اگه حساب کنید یعنی اینا داشتن پول اگزیمیاشون رو در میاوردن جلسه چهارم که رفتم دوباره منشی چسبید که باید تصفیه کنی گفتم پس این چه قسطی است که من یک روز درمیان که میام هی میگی تصفیه کن بزار 5 جلسم بشه بعد گفت نه نمیشه و از من اصرار و از اون انکار گفت فیش نمیتونم بزنم و کارم رو انجام نداد یعنی حدود 200 تومن من رو خوردن .ضمن اینکه از اپراتوراشون شنیدم که بهشون پورسانت میدن که مراجعین رو تشویق به انجام نخ و بوتاکس و مزو و .............. کنن تو این 3 جلسه هی اپراتور به من پیشنهاد میداد بیا اینکارو کن اون کارو کن و دم صندوق دکتر میپرسید گرفت مزو بوتاکس چی..... به هر حال گول این کلاهبردارا رو نخورید و پولتون رو تو اینجور کلینیکا حدر ندید واقعا متاسفم واسه این خانم دکتر بی وجدان  ابن خانم دکتر تو کلینیک جوان هم هست #damoon.clinic  @damoon.clinic

از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل نیست متاسفانه این مجموعه همه رو شکل اسکناس میبینه خانم دکتر ا.... که مشاوره میده راحت از اعتماد شما سو استفاده میکنه و سرتون رو کلاه میزاره من به این کلینیک مراجعه کردم برای لاغری با دستگاه اگزیمیا که کلی تبلیغشو کرده بود و هر روز پیامک میداد که معجزه لاغری تماس گرفتم گفتند هر جلسه 170 وقتی مراجعه کردم خانم به اصطلاح دکترشون که بیزینس میکنه از 250 شروع کرد و وقتیکه دید من میگم هزینش بالاست و گفتید 170 بالاخره 20 تومان 20 تومان اومد پایین تا رسید به 170 بعد گفت 5 جلسه پاور و 5 جلسه اگزیمیا که بهتر جواب بگیری گفتم من نمیتونم این هزینه رو بدم گفت تو دو قسط بده خلاصه نزاشت بیام و هرطور بود گفت از همین الان شروع کن . بالاخره من 670 تومن دادم برای پیش پرداخت و اگزیمیا جلسه اولم روانجام دادم جلسه دوم پاور و جلسه سوم اگزیمیا که جلسه سوم چسبیدند که باید هزینه بدی برای من جای سوال بود که چرا کلینیک ایرانیان همین رو 390 میگیره خلاصه روز سوم رفتم ایرانیان مشاوره متوجه شدم داستان کلاه برداری دامون از این قراره که با دستگاه اشغال که فقط دو تا سر داره کار می کنند و زیرش برات روغن بچه فیروز میزنن ! در صورتیکه دستگاه اگزیمیا ایتالیا 4 تا سری داره و ژل و روغن مخصوص لاغری که کلی قیمتشه . هر جلسه که اندازه دور شکمم رو میگرفتم یا 1 سانت زیاد شده بود یا تغییر نکرده بود که میگفتن ادم شده و خوب میشه با اینکه رژیم داشتم .ضمنا بعد تحقیق متوجه شدم قیمت پاور 100 تومن است مکزیمم که اگه حساب کنید یعنی اینا داشتن پول اگزیمیاشون رو در میاوردن جلسه چهارم که رفتم دوباره منشی چسبید که باید تصفیه کنی گفتم پس این چه قسطی است که من یک روز درمیان که میام هی میگی تصفیه کن بزار 5 جلسم بشه بعد گفت نه نمیشه و از من اصرار و از اون انکار گفت فیش نمیتونم بزنم و کارم رو انجام نداد یعنی حدود 200 تومن من رو خوردن .ضمن اینکه از اپراتوراشون شنیدم که بهشون پورسانت میدن که مراجعین رو تشویق به انجام نخ و بوتاکس و مزو و .............. کنن تو این 3 جلسه هی اپراتور به من پیشنهاد میداد بیا اینکارو کن اون کارو کن و دم صندوق دکتر میپرسید گرفت مزو بوتاکس چی..... به هر حال گول این کلاهبردارا رو نخورید و پولتون رو تو اینجور کلینیکا حدر ندید واقعا متاسفم واسه این خانم دکتر بی وجدان  #damoon.clinic  @damoon.clinic
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام