• آرایشگاه مدیس
  • جوهرات نوبل

مرکز تخصصی زیبایی مدیس

۱۰-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #21
RE: مدیس
من دوستم رفت پیش مدیس انقدر نااااز شده بود که نگو ارایش ویژه بود پارسال فروردین فکر کنم ٧٠٠بود وای بعدش دختر داییم رفت انقدر ناجور شده بود که همه میگفتن جفتشون هم شعبه تهرانسر رفته بودن

زندگي ميكنم براي روياهايي ك منتظر حقيقي شدن ب دست من هستند...من فرصتي براي بودن دارم...پس ساكت نمي نشينم!
ميگذارم همه بدانند ك من با تمام توانايي ها و كاستي ها شاهكار زندگي خودم هستم...
نقل قول
 سپاس شده توسط Aroose Maloos ، samiiira_ziba
۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #22
دوست منم اذر 90عروس انجا شده بود عاااااااااااااااالیییییییییییییییی شده بود
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #23
salam dostan , kasi az in arayeshgah shomare telephon o adresi dare gheymatam age midonid begin mamnon misham
نقل قول
  • آرته
۲۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #24
بچه ها من عروس مدیس بودم کاملا راضی بودم اگه سوالی دارین بپرسین
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ عصر توسط mahla.)
ارسال: #25
خواهر من هم شهریور برای عروسی من دوتا مراسمم رو رفت مدیس فوق العاده بود شعبه تهرانسر ولی نمیدونم میکاپ و موش با کی بود تا آخر شب صورتش معرکه بود هنوز، خودش یه پا عروس بود البته آبجی من خودش خیلی چهرش خوشگله هر جا میره خوشگل میشه.

گنج قارون واسه قارون،ماروچه به مال دنیا ؟ گنج من یه تار موته ،نمیدم به کل دنیا
نی نی ما هم اومد تو دل مامانش
نی نی من الان دیگه پیشمه خدایا شکرتBlush:
نقل قول
 سپاس شده توسط massi
۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #26
سلام به همه عروسای گل
من هفته پیش عروس مدیس بودم و هر چی بگم که چقدر راضی ام کم گفتم. من عروس فریبا بودم و 750 تومان دادم. واقعا عالیییییییییییییییی شده بودم. من هزینه اش برام مهم نبود چون تو این همه هزینه عروسی 1-2 میلیون به چشم نمی یاد فقط جایی باید بریم که مطمئن باشیم. برای همتون آرزو خوشبختی می کنم. من خیلی از این سایت کمک گرفتم حتما باید می گفتم که بقیه رو کمک کنم. بوسسسس
نقل قول
 سپاس شده توسط asali ، el_729 ، mahla ، آرزو جون ، massi ، samiiira_ziba
۴-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #27
الهام جون منو فریبادرست کرد پارسال نمیدونم هنوز هست یا نه فقط باید قبلش بهش بگی چی میخوای مثلامیخواست موهای منو دکلره کامل کنه روشن کنه من گفتم نمیخوام
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ عصر توسط جویبار.)
ارسال: #28
سلام دوستای عزیزم.
من اردیبهشت 92رفتم یه سری به مدیس تهرانسر زدم.یه عروس داشت و یه نامزدی.عروس هم لنز داشت هم موهاش رو عسلی کرده بود آرایشش لایت بود تازه خودش میگفت به آرایشگرش بعد از اتمام کار گفته که آرایشش رو غلیظتر کنه.بنظر من بد نبود.حالا قسمت اصلی:
750تومن:آرایشگرحرفه ای فقط نظر میده و کسی دیگه ای آرایش رو انجام میده.خدمات جانبی و صبحانه و ناهارهم میدن
1000تومن:آرایشگرحرفه ای آرایش میکنه خدمات جانبی و صبحانه و ناهارم دارن
یه آرایش دیگه ای هم داشت که ارزونتر بود یادم نیست چند.ولی یه آرایشگر معمولی بدون نظارت آرایشگر حرفه ای!کار رو انجام میده خدمات و تغذیه هم نچ نچ!
در ضمن آرایشگاه کنار پاساژقرار گرفته که بنظرم زیاد خوب نیست.

الهی شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط samira-b ، samiiira_ziba ، mahya1369
۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #29
من عروس سال 84 مدیس بودم اون موقع اصلا تهرانسر شعبه نداشت. عکاسم (باربد تو آ اس پ) که عکاس فوق العاده ا ی بود بهم معرفی کرد. از اون سال تا حالا خودم، خواهرم و 2 تا زن داداشم عروسش شدیم برای کارهای معمولمون هم اونجا میریم. ( غیر از کوپ چون کوپ حرفه ایش خیلی گرونه کوپ های دیگش را هم دوست ندارم) کارش فوق العاده است ولی باید عروس لِوِ ِ ل پایینش را (الآن فکر کنم 500 تومنه) نگیری عروس ویژه اش واقعا رویاییه. محسناتش: خیلی حرفه ای هستند - برای آرامش عروس واقعا برنامه دارند از خورد و خوراک تا استراحت فضا و ... پرسنلشون آموزش دیده اند ولی فقط باید تاکید کنی که ساعتی که می خواهی آماده شی یک ساعت زودتر بگین چون بعضی روزها خیلی عروس دارند استرس زمان می گیرید. اگه عروس ویژه هم انتخاب نکردی سطح 2 اش هم کاراش عالیه ولی به نظرم برای 200 تومن ریسک نکن بذار خود فریبا درستت کنه.
اون خانمی هم که الآن رفته سالن زده می شناسم 2-3 سال پیش ابرو کار اونجا بود برای میک آپ هم همونجا آموزش می دید ولی تو مدیس حتی میک آپم بهش نمی دادند
نقل قول
 سپاس شده توسط massi ، samira-b
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #30
من عروسی دوستم دوسال پیش رفتم شعبه شهرک ازادی از کارشون هم راضی بودم، ولی پارسال خواهرم برای نامزدیش رفت شعبه تهرانسر،نه خودش راضی بود نه ما، اصلا کارشون خوب نبود وبی کیفیت
نقل قول
 سپاس شده توسط مونانا ، samiiira_ziba
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام