• تقی زاده
  • باغ vp

مرکز تخصصی زیبایی مدیس

۱۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #31
RE: مدیس
شعبه شهرک اصلا کار عروس انجام نمیدن، ماهم از روی آلبوم کارشونو پسندیده بودیم... یه نکته مهم اینه که خواهرمن از آرایشگاه برگشتنی آرایشی که زیرچشمش کارکرده بودن به هم ریخته بود وسرراه رفته یه آرایشگاهه دیگه ودرستش کرده، امیدوارم شما موفق باشید وراضی
نقل قول
 سپاس شده توسط samiiira_ziba
۱۵-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #32
سلام منم نامزدیم شهریور سال پیش بود رفتم مدیس نگفتم که نامزدیمه یه آرایش شنیون با گریم گرفتم کلا ۱۲۰ تومان شد خیلی خوب بود . واقعا قشنگ ولایت کار کردن.
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ صبح
ارسال: #33
دوستان من پارسال برای عروسیم رفتم وقت گرفتم و 200 هزارتومان بیعانه دادم بعد من پرس و جو کردم فهمیدم که کارشون خیلی عالی نیست خواستم کنسل کنم بعد از 1 هفته بهشون گفتم اونا هم هیچ مقدار از بیعانه منو بهم برنگردوندن !!!!!!!! این کارشون خیلی جالب بود واسم !!!!
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #34
نرید مدیس خواهشا مخصوصا تو تهرانسر
نقل قول
 سپاس شده توسط samira-b ، samiiira_ziba
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #35
چرا اخه ؟؟؟
نقل قول
۴-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #36
خانما سلام آرایشگاه عقیق درتهرانسر کی میشناسه ؟ خواهشا کمک کنین . بلدنیستم تاپیک بزنم بپرسم

برای کار شینیون و میکاپ چطوره؟؟؟

New2اونایی که این جمله رو می شنون خوشبخت ترین آدمها هستند؛

«عیب نداره با هم درستش می کنیم»
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #37
سلام دوستان خواهرم واسه عروسیش آرایشگاه مدیس رفته بود خیلی راضی بود فقط میتونم بگم کارشون عالی بود امیدوارم واسه شما هم خوب باشهRolleyes
نقل قول
 سپاس شده توسط minoo62 ، samiiira_ziba
۲۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #38
سلام منم عروس مدیس بودم کارش عالیه من تیر 91 عروسش بودم 700 گرفت
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #39
ما شعبه شهرک آزادیش سرخیابون ماس،هیچ کس از اطرافیان ما پیشش نمیرن
حتی من خودم حاضرم خودمو درست کنم ولی پیش اون نرم ، از بس که افتضاحه
هفته پیش هم بله برون یکی از فامیلا بود ، رفته بود شعبه تهرانسرش ، بنده خدا از بس زشت شده بود اومد خونه صورتشو شست خواهرم آرایششو درست کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط 30ma-20
۲۴-فروردين-۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #40
ّFarfalla جان خداییش اولش فکر کردم شما و هیسرا از رقیباشی که انقدر تابلو بد میگین بعد که پست های دیگه ات را دیدم متوجه شدم که نه
من تو پست های قبلی گفتم عروس سال 84 بودم از همون سال تا حالا کللی عروسشو دیدم و تمام خانواده همه خدماتشو از اینجا می گیرند.غیر از عروسهاشون که حتی اگه از عکاسها بپرسی قبول دارند که جزو 3 تای اول تهرانند، تو میکاپ و ابرو و مش و رنگ هم بی نظیرند که البته قبول دارم کیفیت تهرانسرشون خیلی خیلی بهتره حتی شنیدم می خواستند شهرک آزادیشونو تعطیل کنند. البته شاید اختلاف سلیقه شما با سیستم اونها علت نارضایتیتون باشه که طبیعیه. مثلا شاید شما که از پستهات فهمیدم از هموطنان خوب آذری ما با پیش زمینه مذهبی بسیار قوی (که همین موضوع شما را شایسته احترام بسیار می کند) هستی، سلیقه ات با دختر قرتی های آنچنانی جور در نیاید. بهرحال قبول هم دارم من و شما جوش نزنیم بهتره. بچه ها خودشون میرن نمونه کار می بینند، اونوقت قضاوت می کنند
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام