• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

مرکز تخصصی زیبایی مدیس

۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #11
RE: مدیس
میشه آدرس وشماره تلفن رو بدی عزیزم؟

تهرانسر، بلوار اصلی، پاساژ مهستان، طبقه دوم
44586131
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz
۲۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #12
سلام بچه ها من میخوام برم مدیس البته چون بهم نزدیکه میرم.اما خب کاراشو دیدم خیلی تمیزه.هر کی رفته میگه توی آتلیه کم ترین روتوشو روی عکساش انجام دادن.آرایشش از 300 شروع میشه تا 750 که عروس ویژه شه.اما خب من عروس از نزدیک ازش ندیدم اصلا اجازه نمیدن عروسو از نزدیک ببینی چون میگن استرس وارد میشه بهش.راستم میگن.اما خب نمیدونم از یه طرف آرایشگاه های خیلی خوبو بچه ها معرفی کردن من وسوسه میشم.از یه طرفم مدیس هم نزدیکه هم کارش تمیزه
بچه ها اگه کسی بیش تر چیزی میدونه یا عروس اونجا بوده بیاد یکم توضیح بده من آرایشم خیلی برام مهمه استرس گرفتم

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، mahya1369
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #13
صدف جان چند سال پیش که برای عروسی خواهرم دنبال آرایشگاه بودیم یادمه از اینجا خییییلی تعریف میکردن (شعبه تهرانسر) اما ما نرفتیم نمونه کارشم ببینم... الانم خوندم همین تو پستا یکی گفته اون که کارش خوب بوده رفته، من خبر ندارما، اما به نظرم حتما جایی رو انتخاب کن که عروس زندشو دیده باشی، خیالت راحت تره.Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، Aroose Maloos ، samiiira_ziba
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ صبح
ارسال: #14
بچه ها شعبه شهرک غرب کسی تلفن داره ازش ؟

هنورم میشه عاشق بود تو باشی کاره سختی نیست
بدون مزر با من باش ..........
نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آبان-۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ صبح توسط RAD.)
ارسال: #15
بچه ها من برای مراسم مهمونی یا عروسی میخوام برم مدیس کسی میدونه کارش در چه حده ؟؟؟؟؟؟؟؟

من تعریف اینجا رو خیلی شنیدم .. اما هنوز نرفتم ببینم کارشو
نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آبان-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ صبح توسط parasto parvaz.)
ارسال: #16
(۲۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ صبح)asali نوشته است:  صدف جان چند سال پیش که برای عروسی خواهرم دنبال آرایشگاه بودیم یادمه از اینجا خییییلی تعریف میکردن (شعبه تهرانسر) اما ما نرفتیم نمونه کارشم ببینم... الانم خوندم همین تو پستا یکی گفته اون که کارش خوب بوده رفته، من خبر ندارما، اما به نظرم حتما جایی رو انتخاب کن که عروس زندشو دیده باشی، خیالت راحت تره.Smiling

چطوری عسلیییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه همراه خوب درست میکنه؟

3......... تیام و متینا منم عاشق مامان بابامم..........
خدایا شکرت همه چی عالی بودNew1
نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #17
مهسا نزدیک خونه مامان افشینه اونجا ..
خیلیااا تعریفشو کردن ..من برای عروسی پسر داییش احتمالا میرم پیشش یه شینیون ساده اسپانیایی برام بزنه ببینم کارش خوبه یا نه .. بالاخره باید یه آرایشگاه آدم سراغ داشته باشه که یه جایی میخواد بره
من همیشه لنگ ارایشگاهم ... جاهای خوب مهم هم یا دوره یا گرووووون
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، samiiira_ziba ، mahya1369
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #18
آره خیلی خوبه
اتفاقا خیلی نزدیکه به خونه عزیز من
برو ببینیم چه جوریه
ایشالاااااااااااااااا که خیلی خوشگل میشی

3......... تیام و متینا منم عاشق مامان بابامم..........
خدایا شکرت همه چی عالی بودNew1
نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #19
سلوووم
آتناااااااااااا کجاس این تهرانسر یا اکباتان یا شهرک ؟
من گیج شدم

هنورم میشه عاشق بود تو باشی کاره سختی نیست
بدون مزر با من باش ..........
نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آبان-۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ صبح توسط asali.)
ارسال: #20
(۱۶-آبان-۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ صبح)parasto parvaz نوشته است:  
(۲۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ صبح)asali نوشته است:  صدف جان چند سال پیش که برای عروسی خواهرم دنبال آرایشگاه بودیم یادمه از اینجا خییییلی تعریف میکردن (شعبه تهرانسر) اما ما نرفتیم نمونه کارشم ببینم... الانم خوندم همین تو پستا یکی گفته اون که کارش خوب بوده رفته، من خبر ندارما، اما به نظرم حتما جایی رو انتخاب کن که عروس زندشو دیده باشی، خیالت راحت تره.Smiling

چطوری عسلیییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه همراه خوب درست میکنه؟

سلااااااااااااااااااااام پررررررررررررررررررررررستو دلم براااااااات یه ذره شده بود..New1
عزیزم ما فقط تعریف کار عروسشو شنیده بودیم... اون شعبه ای هم که تهرانسره.. بقیشو دیگه والا خبر ندارم.Lub
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام