• گل سنتر
  • مزون فابرا

مرکز تخصصى لاغری نایس (تضمینى)

۱۸-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #1
مرکز تخصصى لاغری نایس (تضمینى)
مرکز تخصصى و تضمینى نایس

تخفیف ویژه زمستان

مشاوره رایگان حق شماست

فقط در دوازده جلسه میتوانید یک سایز کم کنید.
در محیطى آرام و بدون تنش

هدیه ویژه به مناسبت تخفیف زمستانه.

سلامتى بزرگترین نعمت است با اضافه وزن خداحافظى کنید.

جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید و از تحفیف ویژه ما بهرمند شوید.

رضایت شما افتخار ماست.
Tel: 22364006
22361281
نقل قول
 سپاس شده توسط Nice advisor ، گل رخ ، bedsale ، forklift
۲۴-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: مرکز تخصصى لاغری نایس (تضمینى)
سلام...میشه من و راهنمایی کنید..من راحت وزن کم میکنم..ولی خیلی زود صورتم لاغر میشه و وحشتناک زیر چشمام گود میره..چیکار باید بکنم که این اتفاق نیفته؟
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #3
(۲۴-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ عصر)sara890 نوشته است:  سلام...میشه من و راهنمایی کنید..من راحت وزن کم میکنم..ولی خیلی زود صورتم لاغر میشه و وحشتناک زیر چشمام گود میره..چیکار باید بکنم که این اتفاق نیفته؟

سلام دوست عزیز ببخشید که دیر پاسخ سوالاتون رو میدم
البته کار ما در این مجموعه تخصصى لاغرى هست که علتهاى متفاوت و در صورت لزوم رژیم غذایى راحت و کوتاه هم خواهیم داشت که مشکل شما مربوط به رژیم غذایى میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط bedsale
  • اساطیر
۱-بهمن-۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #4
28 سالمه و مجردم احساس می کنم شکمم چاق شده طورری که وقتی می شینم از شلوار زده جلو وزنم 47 کیلو ولی نسبت به سایر نقاط بدنم بنظرم بیشتر چاق شده اصلا دوس ندارم بیشتر چاق بشم چون ریز نقشم و قدم کوتاه اصلا چاقی بهم نمیاد چکار کنم که شکمم چاقتر نشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Nice advisor ، bedsale
۱-بهمن-۱۳۹۴, ۰۵:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ عصر توسط Nice advisor.)
ارسال: #5
(۱-بهمن-۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ عصر)bahareh12 نوشته است:  28 سالمه و مجردم احساس می کنم شکمم چاق شده طورری که وقتی می شینم از شلوار زده جلو وزنم 47 کیلو ولی نسبت به سایر نقاط بدنم بنظرم بیشتر چاق شده اصلا دوس ندارم بیشتر چاق بشم چون ریز نقشم و قدم کوتاه اصلا چاقی بهم نمیاد چکار کنم که شکمم چاقتر نشه

سلام بهاره جان ممنون از توجهت به پیج ما
خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم
عزیزم اگه شکمتون چاغ شده ینى چربیه اضافى داره ما تو مرکزمون میتونیم اون چربیه اضافى رو از بین ببریم.
و اگر میخواید که فقط چاقتر نشید باید مراقب تغذیتون باشید و همیشه ورزش شکم براى سفت شدن عضلات شکم انجام بدید.
کار ما هم ورزش کردن روى بدن شماستSmile
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh12
۳-بهمن-۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #6
سلام خسته نباشین من بیست و هفت سالم هستش یه چند ماهی میشه که اضافه وزن اوردم 60 کیلو بودم الان شدم75 کیلو شدم یعنی درطی هفت ماه 15 کیلو اضافه کردم Sadمیخواستم راهنمایم کنید که باید چی کار کنم که وزنم بالا نره
نقل قول
۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #7
(۳-بهمن-۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ عصر)روبینا 20 نوشته است:  سلام خسته نباشین من بیست و هفت سالم هستش یه چند ماهی میشه که اضافه وزن اوردم 60 کیلو بودم الان شدم75 کیلو شدم یعنی درطی هفت ماه 15 کیلو اضافه کردم Sadمیخواستم راهنمایم کنید که باید چی کار کنم که وزنم بالا نره

سلام دوست عزیز ١٥ کیلو در چند ماه زیاده
ولى شما میتونید براى مشاوره و آنالیز تشریف بیارید
تا ما بتونیم بیشتر بهتون کمک کنیم در جهت سلامت و زیبایى
اندام شما
نقل قول
 سپاس شده توسط bedsale
۶-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-بهمن-۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ عصر توسط Nice advisor.)
ارسال: #8
http://nowaroosupload.ir/uploads/14537989681.jpg

(۶-بهمن-۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ عصر)Nice advisor نوشته است:  http://nowaroosupload.ir/uploads/14537989681.jpg

لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد. بسیاری از ما با کوچک‌ترین تغییر دربرنامه و رژیم غذایی‌مان با لاغری صورت رو‌به‌رو می‌شویم. کافی است تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن جذابیت و زیبایی صورت‌مان‌ را از دست بدهیم. لاغر شدن صورت یکی از شایع‌ترین مشکلاتی است که غالب مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبه‌رو هستند و برای درمان آن تلاش می‌کنند. بیشتر: سلامت نیوز (تندرستی): آموزش:رفع لاغری صورت با 8 کلید جادویی::.
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ عصر توسط Nice advisor.)
ارسال: #9
[تصویر: مرکز تخصصى لاغری نایس (تضمینى)]
تجمع بافت چربی در ناحیه‌ای از بدن را چاقی موضعی و یا به عبارت دیگر سلولیت می‌نامند. سلولیت اصطلاحی است که برای مشخص کردن توده‌هایی از چربی که معمولاً در باسن، ران و قسمت تحتانی بدن زنان می‌باشد، به کار برده می‌شود. چربی " سلولیت " از نظر فیزیولوژیک مشابه چربی طبیعی بدن است. این تجمع چربی معمولاً به صورت فرورفتگی‌هایی روی پوست نواحی خاصی از بدن مانند بین زانو و استخوان مفصل ران و بین ران و کفل ظاهر می‌شود.

[تصویر: مرکز تخصصى لاغری نایس (تضمینى)]
نقل قول
 سپاس شده توسط demiii ، bedsale
۱۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ عصر توسط A2sa.)
ارسال: #10
سلام خسته نباشین کار لاغری این جا به چه صورت هست و این که تو این ده ،دوازده جلسه چند سایز کم میکنیم وقیمتش چقدر هستش ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام