• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مروا موسوی + 10 درصد تخفیف پکیج عروس و کاشت مژه

۷-آذر-۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
مروا موسوی + 10 درصد تخفیف پکیج عروس و کاشت مژه
با سابقه درخشان میکاپ در زمینه. عروس و فشن
اموزش تکنیکی تخصصی گریم عروس
اموزش تکنیکی اکستنشن مژه به سبک والیوم روسی کلاسیک لیفت و لمینت
اینستاگرام میکاپ http://www.instagram.com/marva.mousavi
اینستاگرام مژه https://Instagram.com/marva_mousavi

موبایل : 09109112454

تصویر: ./uploads/201907/post_40129_1563361336_40a6b2eacc75a39d7ff6cf5d6fb9debc.attach

تصویر: ./uploads/201907/post_40129_1563362602_93fe6210b9c9b5884fa655b9d4821bf6.attach

تصویر: ./uploads/201907/post_40129_1563362875_a23a99345920b6f5bde3d28d4090d53d.attach

[تصویر:  مروا موسوی +  10 درصد تخفیف پکیج عروس و کاشت مژه ]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۱-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آذر-۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ صبح توسط ویدا جواهری.)
ارسال: #2
مروا موسوی ++ بازدید عروس در تاریخ 10 اردیبهشت با تخفیف 50 %
دوستان من دیروز شماره مروا جونو از اینجا برداشتم باهاشون تماس گرفتم و به سالنشون رفتم کاراشونو از نزدیک دیدم کاراشون خیلی تنوع داشت تو همه سبک بود من 11دی عروسیمه با ایشون قرارداد بستم پک 2رو برداشتم ازشون خیلی ممنونم خیلی خوب راهنماییم کردن البته تو شوی روز 13 آذر هم دعوتم کردنومروا جون ممنون.
نقل قول
۱۱-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آذر-۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ عصر توسط مروا موسوی.)
ارسال: #3
عزیزم ممنونم ازت شما لطف دارید
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۶-آذر-۱۳۹۴, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #4
سلام دوستان من عروس 11دیماه مروا جونم توی شوی عروسشون باهاشون اشنا شدم کاراشون فوق العاده بود توهمه سبک بود پوشش پوستاشون عالی بود ومن هیچ نقصی توش ندیدم البته نظر همه بازدید کنندها هم همین بود منم قراردادمو همون روز بستم.خیلی استرس داشتم ولی با دیدنشون وصحبت باهاشون آرامش گرفتم مروا جون یه حس خوبی به من داد خیلی خوب به من مشاوره دادن 3روز قبل عروسیمم برام وقت گذاشتن که رنگ پوستم و رنگ ارایش چشممو مشخص کنن خلاصه همه چی عالی بوذ
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #5
سلام دوستان من جمعه تو شوی مروا شرکت کردم این باعث شد که رو تصمیمم مصمم تر بشم ایشون خیلی خوش برخوردو صبور بودن با اخلاق خوبشون باعث شدن خیلی انرزی مثبت بگیرم تمام استرسام ازبین رفت ازشون خواستم برام بعداز شو یه تست انجام بدن چون عروسیم نزدیک بود قبول کردن با یه مهارت خاص رنگ پوستمو دقیقا ساختن به نظر من پوست شناسیشون عالیه ویقین پیدا کردم که ایشون میتونه منو به خواسته هام برسونه.
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ عصر
ارسال: #6
سلام دوستان من عروس 3دی مروا هستم جمعه گذشته باهاشون فرما لیته داشتم خیلی کارشون عالی بود من تجربه مدل شدن را دشتم ودقیقا میتونم کار مروا رو با بقیه مقایسه کنم اگه صد بارم به عقب برگردم باز مروا رو انتخاب میکنم همه چی عالی بود نکته مهمی که برام جالب بود این بود که برام یه زیرسازی استفاده کرد که معروف بود به سیندرلا که این مواد در شروع همه خطها و پف دور چشمم رو کم کرد ومیکاپمو برام فیکس نگه داشت وبا همه شیطنت هایی که کردم میکاپم اصلا تکون نخورد وثابت موند به نظر من کارش خیلی درسته سایه کاریش که خیلی تمیزو قشنگ بود شنیون کارشونم کارش خیلی خوب بود به نظر من خیلی توجه میکرد البته مروا هم واسه شنییونم خیلی نظرهای خوب میداد در کل مروا خیلی صبورو بااخلاق ومهربون بود من خیلی استرس داشتم ولی با آرامشی که به من میداد باعث میشد یه روحیه خوب بگیرم شوهرمم خیلی راضی بود مادر شوهرم هم خیلی خوشش اومده بود که برای سوم هم اونم وقتشو رزرو کرد ممنون مروا جون همیشه موفق باشید
نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #7
سلام دوستای عزیزم میشه بگید پکیجاشئن از چه قدر شروغ میشه ؟ آدرسشون کجاس ؟
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #8
مروا جون من تازه تاپیکتون رو اینجا دیدم. خیلی خوشحالم.چون از کارم خیلی خیلی راضی بودم. خواستم اینجا هم ازتون تشکر کنمNew1New2

مراسم عقدم تموم شده
از خدا ممنونم که تو رو بهم داده عشقم "م"
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #9
(۱۳-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ عصر)melikamajeed نوشته است:  سلام دوستای عزیزم میشه بگید پکیجاشئن از چه قدر شروغ میشه ؟ آدرسشون کجاس ؟

عزیزم ا من پیششون میکاپ کردم که خیلی عالی بود و خیلی راضی بودم
با خیال راحت برو پیششون
الانم بازدید عروس دارند و تخفیف عالی گذاشتن

مراسم عقدم تموم شده
از خدا ممنونم که تو رو بهم داده عشقم "م"
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #10
این همون خانومه که تو تهرانپارس بودن ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط nazanin_b
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام