• آتلیه اساطیر
  • چم

*مراسم تشکر*

۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ عصر توسط pink lady.)
ارسال: #1

Heart *مراسم تشکر*
این که روز عروسی یا عقد،عروس و داماد متنی رو برای تشکر از والدینشون یا کسانی که زحمت کشیدند تهیه کنند،رسم بسیار زیبا و قابل ستایشی هست...
گاهی هم این تشکر فی البداهه هست...
اما کار بسیار زیبایی هست که طی سخنرانی کوتاه با متن از پیش تعیین شده تمام احساسات و حس قدر دانیمون رو تقدیم به عزیزانمون کنیم
اما متن سخنرانی چی باشه؟؟
چه زمانی اجرا بشه؟؟؟
نیاز به مراسم خاصی داره؟؟
چه ایده ها و خلاقیت هایی قابل اجرا هست؟؟

اصلا شما موافق این برنامه هستید؟؟
جایی دیدید این مراسم رو؟؟

حالا وقتشه که بهم کمک کنیم
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنسس65 ، tana ، ametris ، baharak7 ، mhdshs ، mary.r ، فلفل بانو ، safoura ، nahid3 ، Maryam290
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #2
RE: *مراسم تشکر*
وای چه کار خوبی.بنظرمن ایده ی خیلی جالبی هس .بچه ها بیاید نظراتونو بگید آخه فقط من یه بار دیدم خاله من سال75ازدواج کرد و شب عروسی موقع خدافظی یه قاب بزرگ و خشکل داد به مامان باباش که پایینش نوشته بود مامان بابا دوستتون دارم

...واقعا صبر کلید حل 99درصد مشکلات هس!
باور نداری امتحان کن...
نقل قول
 سپاس شده توسط ametris ، فلفل بانو ، Maryam290
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ عصر توسط yar.)
ارسال: #3
خارج که رسمه همشون صحبت میکنن تازه به همسرشونم ابراز عشق میکنن

بچه ها ایده بدید من شک دارم این کارو بکنم یا نه.چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بد نیست؟
نقل قول
 سپاس شده توسط ماه عروس ، فلفل بانو ، Maryam290
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #4
به نظر من هم کار قشنگ و جدیدی هست حداقل در ایران ،من تا الان ندیدم ولی خیلی دوست دارم اگه بشه متنی رو آماده کنم ،خب متن باید از قلب و احساست بیرون بیاد و ضمن تشکر از پدر و مادر های جفتشون ،احساسشونو بگن توو این شب مهم ،و به نظرم خیلی تاثیر موندگار و قشنگی میذاره رو مهمانها ،و زمانشم به نظرم هم اول مراسم خوبه که توو شروع جشن ازشون تشکر کنیم که اومدن مراسممون و هم وقت پایانی مراسم هم خوبه فکر کنم،یک نکته ای که هست باید خجالت هم کنار گذاشته بشه و راحت و با احساس و به نظرم با یک آهنگ بی کلام و آروم و قشنگ متن خونده بشه و اگه حفظشم بشه کرد که عالیه ،هم عروس چند جمله بگه و هم داماد

اینجا رو دوست دارم ...New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ametris ، پرنسس عشق ، فلفل بانو ، Maryam290
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #5

من و همسرم اخر عروسی یک متن تهیه کرده بودیم رفتیم پشت بلندگوووو از پدرش /بابای من و داداشامون تشکر کردیم
بعدم اونا پاشدن اومدن کنارمون ایستادن
و بهمون تبریک گفتن
دست بابا من و بابا خودشو بوسید اونام بوسیدنش و بابای من دستمو تو دست همسری گذاشت خیلی لحظه قشنگی بود
به هر کدومشونم یک کتاب حافظ جلد چرم هدیه دادیم
که توش هردو ازشون تشکر کرده بودیم و کلی خوشحااال شدن

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط tana ، پرنسس65 ، yar ، lili91 ، farzaneh_del ، atish ، Royaiy ، فلفل بانو ، elli_ahmari ، *FaRzAnEh* ، پریسااا ، nahid3 ، Maryam290 ، goli_sh66
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ عصر توسط tana.)
ارسال: #6
یک مدل متن که خودم گفتم و تند و سریع و خیلی ساده و آسون احساسم رو رسوندم Cool اگه کاستی ای داره ببخشید ،خوشحال میشم ویرایش یا کاملش کنید خواستم خلاصه باشه مهمونا حوصلشون سر نره زیاد حرف نزنمWink :

با نام و یاد خدا به نام مهرآفرین مهرگستر Heart
(اینجا میتونیم مثلا متن کارت عروسیمونو بگیم یا یک شعر قشنگ عاشقانه یا یک جمله ی احساسی زیبا)

آغاز میکنیم زیستن را
پیوستن را
و یکی شدن را

خیلی خوشحالیم که به مراسم ما تشریف آوردین و شادی مارو دو چندان کردین ،در این جا ،جا داره از پدر و مادر های جفتمون تشکر کنم به خاطر زحمت ها و کمک های بی دریغشون ،مامان و بابا خیلی دوستت دارم امیدواریم که همیشه در زیر سایه ی پر مهرتان باشیم ، از همسر عزیزم به خاطر مهربانی های بی مثالش و زحمتهایی که برای برپایی این جشن فرخنده به انجام رسوند ،تشکر میکنم،همسر عزیزم (یا اسم همسرتنونو بگین) خیلی دوستت دارم و تا پایان عمرم در سلامتی ،بیماری ،شادی و غم در کنارت می مانم .(بوسیدن همسر)
New2
همسرتونم باید یک متن دیگه بگه و در آخر شما رو ببوسه Big GrinWink

در ضمن هم زمان با متن هم یک آهنگ رمانتیک و زیبا پخش بشه محشر میشه چون متن همراه با آهنگ تاثیر گذار تره

نقل قول
 سپاس شده توسط ametris ، پرنسس65 ، مينا ، farzaneh_del ، maryam10512 ، leila71 ، bahar ، Royaiy ، ahael ، فلفل بانو ، فاطیما خاتون ، secret ، nahid3 ، Maryam290
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #7
تانا جون متن خیلی قشنگی گفتیNew2 با اجازه برای عروسیه خواهرم متنتو می دزدمWink مرسیNew1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط tana ، فلفل بانو ، فاطیما خاتون ، Maryam290
۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #8
(۳۰-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ عصر)tana نوشته است:  یک مدل متن که خودم گفتم و تند و سریع و خیلی ساده و آسون احساسم رو رسوندم Cool اگه کاستی ای داره ببخشید ،خوشحال میشم ویرایش یا کاملش کنید خواستم خلاصه باشه مهمونا حوصلشون سر نره زیاد حرف نزنمWink :

با نام و یاد خدا به نام مهرآفرین مهرگستر Heart
(اینجا میتونیم مثلا متن کارت عروسیمونو بگیم یا یک شعر قشنگ عاشقانه یا یک جمله ی احساسی زیبا)

آغاز میکنیم زیستن را
پیوستن را
و یکی شدن را

خیلی خوشحالیم که به مراسم ما تشریف آوردین و شادی مارو دو چندان کردین ،در این جا ،جا داره از پدر و مادر های جفتمون تشکر کنم به خاطر زحمت ها و کمک های بی دریغشون ،مامان و بابا خیلی دوستت دارم امیدواریم که همیشه در زیر سایه ی پر مهرتان باشیم ، از همسر عزیزم به خاطر مهربانی های بی مثالش و زحمتهایی که برای برپایی این جشن فرخنده به انجام رسوند ،تشکر میکنم،همسر عزیزم (یا اسم همسرتنونو بگین) خیلی دوستت دارم و تا پایان عمرم در سلامتی ،بیماری ،شادی و غم در کنارت می مانم .(بوسیدن همسر)
New2
همسرتونم باید یک متن دیگه بگه و در آخر شما رو ببوسه Big GrinWink

در ضمن هم زمان با متن هم یک آهنگ رمانتیک و زیبا پخش بشه محشر میشه چون متن همراه با آهنگ تاثیر گذار تره

داماد خجالتی باشه چی؟نمیشه فقط عروس بحرفه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفل بانو
۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #9
چرا عزیزم میشه فقط عروس بگه به نمایندگی از جفتشون

نقل قول
 سپاس شده توسط ametris ، فلفل بانو
۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #10
غیر از متن خوندن دیگه میتونیم چیکارکنیم؟

ماندن به پای کسی که دوستش داری
قشنگترین اسارت زندگی ست!Blush
we will make it
منتظرمعجزه خدا در سال 93 هستیم
واسه اتفاق افتادن اون اتفاق خوب ، همین امسال تابستون ، برای منو عشقم یه صلوات از ته ته دل
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفل بانو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام