• چم
  • آتلیه اساطیر

مدیریت مراسم عروسی

۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ عصر توسط samira- s.m.)
ارسال: #1

مدیریت مراسم عروسی
به درخواست دوستمون آشنا. New1

خودش باید بیاد توضیح بده. New1

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترک گندم گون ، neda.j
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ صبح توسط Ashna.)
ارسال: #2
RE: مدیریت مراسم عروسی
سلام دوستای عزیزم، با تشکر از سمیرای عزیز که زحمت باز کردن تاپیک رو کشیدNew1
دوستای عزیز، لطفا اونایی که عروس شدید یا دارید عروس می شید، بیایید و بگید با کدوم تشریفات، مزون، آتلیه، سفره عقد، شیرینی فروشی و گلفروشی(آرایشگاه یک تاپیک جدا داره)، قرارداد بستید یا تصمیم دارید ببندید، و اگر خواستید دلیل اصلی انتخابتون رو هم بگید. فکر می کنم اینطوری یک تاپیک متمرکز برای نتیجه گیری و انتخاب درست خواهیم داشت.Heart

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
نقل قول
 سپاس شده توسط Moory ، دخترک گندم گون ، milo2007 ، sar ، kimiasokoot ، دختر ایرونی ، bride ، neda.j ، maysi70 ، mona aroos ، maral83
۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #3
دستت درد نکنه مه رخ جون. قربونت بشم که انقدر فکر های جدید داری و با این فکرای خوبت چقدر کارا رو راحت میکنی عزیزم. New1
بازم تشکر می کنم. من هیچ وقت نمی تونستم انقدر تاپیک رو بخونم. تو نجاتم دادی.... New1New1New1

چقدر حس خوبیه وقتی به همه چیز اون طوری که هست نگاه کنی،حتی به خودت
چقدر خوبه که این همه دوست مجازی داری که واقعیتر از بعضی آدمهای واقعی در کنار همید
چقدر خوبه که شادی ها و تجربه ها و غم هاتون رو با هم به اشتراک می گذارید و با هم جلو می رید
چقدر خوب میشد اگر می شد همتون رو ببینم
از صمیم قلب دوستتون دارم دوست های خوبم!New1
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترک گندم گون ، Azin Rstg ، Ashna ، dordoone ، دختر ایرونی
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #4
تشریفات که نداشتم چون تو باغ بود عروسی خودش داشت یه چیزایی باغ فرمانیه مجتمع پذیرایی لاله صدر
مزونم تو میرداماد بود که راضی بودم مزون نازنین میدون محسنی
آتلیه هم مریم بانو که فوق العاده راضی بودم تو سعادت آباد که متاسفانه غریبه کار نمیکنه وگرنه مطمعنم اگه آدرسشو میدادم همه ی نو عروسا خوششون میومد خلاصه شرمنده
گلفروشی هم کاتلیا تو دیباجی جنوبی که اونم کاراش خوبه فقط من اشتباه کردم از اون گل پارچه ای بزرگا سفارش دادم که اصلا خوب نبود ولی از دسته گلم راضی بودم
آرایشگام یسنا تو کامرانیه جنوبی زیاد راضی نبودم مخصوصا از کرمم

الان برای عروسی که اردیبهشت البته اگه عروسی بگیرم
مزون هنوز مرددم
آتلیه باز هم مریم بانو صد بار دیگه هم عروس شم باز میرم اونجا
آرایشگاهم میرم گیوا مرزداران با شقایق
گل فروشی هم گل باختر یا ترنج

بالاخره بعد از 5 سال عقد رفتم سر خونه زندگیم 2 مهر 92
الان دلم همه چی میخواد مخصوصا مامان بابامو
ولی خیلی حال میده خونمSmile
نقل قول
 سپاس شده توسط Moory ، Faeze S ، milo2007 ، Ashna ، دریا73 ، neda.j ، najmesn ، faaezeh ، shiva mad
۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #5
ashna جون منم اومدم دوستم هر سوالی داری بپرس.New1
اتلیه میلاد اسدللهی چون واقعا اخلاق و کار و اکیپشون رو دوست دارم و قیمتاشون خیلی مناسبه.نامزدی هم با ایشون بودم
لباس :اسپوزا بلا تو جردن.کارش خوبه و قیمتش باور نکردنیه
ارایشگاه نسیم عقیلی چون برای عقد پیشش رفتم و راضی بودم
گلفروشی چندتا گزینه دارم اما هیچکدوم قطعی نیست معلوم شد میام میگم
تشریفات ادم و حوا چون هم قبلا عروسی فامیلامونو گرفتن و هم اینکه مودب و مسوول هستن قیمتشون هم خیلی خیلی خوبه
سفره عقد با خانم نوروزی که هم کارشون عالیه و جدید و شیک هم قیمت خیلی خوب.
شیرینی و کیک هم یا لادن سعادت اباد یا شیرین یا الف.
دیگه چی بگم دوستم؟Big Grin

سیندرلا عروس شد قصه ما شروع شدTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط milo2007 ، دخترک گندم گون ، Azin Rstg ، huna ، Ashna
۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #6
چه قدر این تاپیک عالیه و مفید!مرسی!!!
یاسی جان غیر از آرایشگاه که قبلا مزاحمت شدم و ازت پرسیدم قیمت بقیه رو هم می شه بگی لطفا!
نقل قول
 سپاس شده توسط Ashna
۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #7
یاسی میشه در مورد کار ارایشگاه و مزونت بیشتر توضیح بدی و قیمتاش ممنونNew1

رویاها جزئی از واقعیت درون هستندHehe!
نقل قول
۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ صبح توسط ساره22.)
ارسال: #8
منم خدماتم با اقاى زعیرى هست ،گل و تزیین ماشین با اقاى تهرانى،مزون هم باربى و اتلیه هم سیماهنگ،همشونم سمت میرداماد و میدون محسنى هستن و تا اینجاى کار ازشون راضى بودم
نقل قول
 سپاس شده توسط Ashna
۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #9
تشریفاتم ملل بود آقای عزیزی.گل و ماشین آقای تهرانی.شیرینی و کیک لادن.مزون نازنین میرداماد.آرایشگاه گل بانو.عکس و فیلم آتلیه زمانی.از همشون راضی بودم.خدا رو شکر.عروسی هم آبان بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط Ashna ، هستی_مریم
۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ عصر توسط عروس خوشحال.)
ارسال: #10
ما 31 خرداد عروسیمون بودHeart
کیترینگمون علی بلندیان عزیز بود که تا عمر دارم زحماتشو واسه عروسیمون فراموش نمیکنم و ازش واقعا ممنونم ولی من از باغ خودش زیاد خوشم نمیومد و باغ ایمان تو گرمدره رو گرفتیم که بلندیان همه وسایلو اورد اونجا و عاااااااااالی شد و کیک و شیرینی هم با خودش بود و نمیدونم از کجا میگیره ولی هنوزم همه از طعم تارتاش تعریف میکنن
ارایشگاهم کلاسیک( مریم یکتا) بود و واقعاااااااااا راضی بودم
اتلیه سهیل صمدی بود تو سعادت اباد که یکی از پیشنهادات علی بلندیان بود و ما هم خیلیییییییی ازش راضی بودیم
گلفروشی هم گل باختر سعادت اباد بود هم واسه ماشین هم دسته گل که اونم عااااااااااالی بود و قیمتشم خیلیییییی مناسب بود
لباسمم مدلشو از پرونویا برداشتم دادم یه مزونی که میشناختم تو فرمانیه واسم دوخت که فوق العاده بود و با نمونه اصلیش مو نمیزد و به نظر خودم حتی بهترم بود
سفره عقدمم اصلا معروف نبود و یه خانمی بود به نام رمضانی که واسه صداوسیما هم کارمیکرد .من اصلا به سفره عقد گرون اعتقادی نداشتم و واسم مهم نبود . ولی واقعا خیلیم خوب و قشنگ درومدو کسی باورش نمیشد وقتی قیمتشو میگفتم و فوق العاده مناسب شد
خداروشکر در کل از همه چییییییییییییی عروسی فوق العاااااااااااااااده راضی بودم و بازهم به عقب برگردم میرم سراغ همیناLub

من در سعادت ابدی, شگفتیهایی زیبا و شادمانیهایی سحرآمیز زندگی میکنم.
کائنات مهربون بخاطر همه ی اتفاقات عااااااااالی که هر روز تو زندگیم رقم میزنی
یه عااااااااااااالمه ممنونNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط kimiasokoot ، huna ، katy ، Ashna ، ida ، neginooo ، maryam.r ، maral83 ، shiva mad
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام