• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مدل های تاج کلاسیک(تمام سنگ)

۲-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ عصر توسط آریایی.)
ارسال: #1
مدل های تاج کلاسیک(تمام سنگ)
[تصویر: مدل های تاج کلاسیک(تمام سنگ)]

نقل قول
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، mahboobe65 ، hoda sarem ، farnoush ، mitra.y ، شوکران ، elina69 ، HiddenBride ، hana khanoom ، سراب ، hava ، Ghazaljoon ، BaHaR1989 ، عاطفه.جون ، kameliya ، zamin safe ، ayshin ، negar* ، sahar1230 ، happily_diba ، masy.amin ، nasibe_603 ، elham22 ، پرنسس عشق ، bahar ، susi ، mohana111 ، barane1990 ، ne-gin-00 ، Fahime
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ عصر توسط آریایی.)
ارسال: #2
RE: مدل های تاج سوریه ای(تمام سنگ)

نقل قول
 سپاس شده توسط khofoloo ، maryam68 ، کلوپاترا ، behi ، آریانا ، افردویت ، عسل بانو. ، كيتي ، mahboobe65 ، hoda sarem ، mitra.y ، faarima ، elina69 ، HiddenBride ، سراب ، Ghazaljoon ، BaHaR1989 ، عاطفه.جون ، kameliya ، zamin safe ، ayshin ، چشم عسلی ، negar* ، nana14 ، فهیمه جون ، barane1990
۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ عصر توسط آریایی.)
ارسال: #3

نقل قول
 سپاس شده توسط آریانا ، وینی ، *he_is_mine* ، hoda sarem ، farnoush ، mitra.y ، faarima ، mina16 ، Princess Bell ، HiddenBride ، سراب ، hava ، Ghazaljoon ، kameliya ، zamin safe ، چشم عسلی ، negar* ، jojoie ، پرنسس عشق ، vahide-b ، M@R ، soofiya ، barane1990
  • گروه ژ
۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #4
A116 بذاریم، فکر کنم یه کلئوپاترائه واقعی بشیم! مرسی بابت عکسها!

مدیون خدایم هستم برای تمام لحظه هایی که در کنارش آرامش گرفتم...
نقل قول
 سپاس شده توسط آریایی ، elina69 ، سراب ، Fahime
۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ عصر توسط آریایی.)
ارسال: #5
(۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ عصر)افردویت نوشته است:  A116 بذاریم، فکر کنم یه کلئوپاترائه واقعی بشیم! مرسی بابت عکسها!

با تشکر از نظر شما...
مدل A116(کلئوپاترا) دارای طرح دیگه ای با سنگهای درشت تر هست:

نقل قول
 سپاس شده توسط *he_is_mine* ، hoda sarem ، farnoush ، mitra.y ، maryam.r ، elina69 ، HiddenBride ، سراب ، BaHaR1989 ، madely ، kameliya ، zamin safe ، چشم عسلی ، pari87 ، فهیمه جون
۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ عصر توسط افردویت.)
ارسال: #6
خیلی ممنون.

مدیون خدایم هستم برای تمام لحظه هایی که در کنارش آرامش گرفتم...
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #7
من 118 رو خیلی دوست دارم..
اگه آدم بخواد خودش تاج بگیره باید راجع به مدلش با آرایشگرش هماهنگ کنه؟
بعد قیمت اینا چه طوریاس؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط آریایی
۵-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ عصر توسط آریایی.)
ارسال: #8
به نظرم حتما باید هماهنگ کنید. مخصوصا اگر قبلا قرارداد با آرایشگاه بستید. در چنین مواقعی بعضی آرایشگاه ها چندان راغب به اینکه عروس ، تاج رو از جای دیگه بگیره نیستند(چون خودشون تاج دارند و بابتش هزینه میگیرند) به همین دلیل سعی کنید با حالت مشورت ازشون بپرسید و نه اینکه اونها برای شما تعیین تکلیف کنند.
در مورد قیمت تاجهای سوریه ای عوامل زیادی در قیمتشون تاثیر داره: تعداد،جنس و کیفیت نگین و همینطور طراحی و کیفیت ساخت و آبکاری و در نهایت نوسانات ارز که در کل برای این سبک تاجها قیمت بین 20 تا 70 هزار و حتی بالاتر متغیر هست.
قیمت تاج مورد نظرتون رو هم بصورت خصوصی براتون ارسال میکنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ عصر توسط آریایی.)
ارسال: #9

نقل قول
 سپاس شده توسط mahboobe65 ، *he_is_mine* ، hoda sarem ، mitra.y ، elina69 ، HiddenBride ، سراب ، Ghazaljoon ، BaHaR1989 ، zamin safe ، چشم عسلی ، lili3d ، nasibe_603 ، بهاار ، Bernadet ، فهیمه جون
۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #10
من تاج سوریه ای گرفتم سی وخورده ای از کوچه مروی ، خوشملم بود

بهترین ایمان آن است که معتقد باشى هر جا که هستى خدا با توست . .
تا اطلاع ثانوي دسترسي به نت ندارم
22/9/91
نقل قول
 سپاس شده توسط آریایی ، mahboobe65 ، elina69 ، saraya
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام