• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

مدلها و محل خرید میز تلویزیون

۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #1

مدلها و محل خرید میز تلویزیون
(۱۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ عصر)fanous نوشته است:  بهترین مکان برای خرید میز تلویزیون

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhaneh25 ، ne-gin-00
۱۷-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #2
RE: بهترین مکان برای خرید میز تلویزیون های تُرک
سلام
بچه ها خواستم ببینم شما میز تلویزیونهاتون رو از کجا خریدین؟به غیر از جمهوری جای دیگه ایی هم هست؟من دنبال میز تلویزیون ترک هستم کجا می تونم پیدا کنم به نظرتونNew2

!!! لباس عروسیمو گذاشتم واسه فروش؛ ترکیه ای، خامه ای رنگ، مدل رومی قابل تبدیل به دکلته، سایز 38 تا 42 ، همراه با ژیپون.

!!! تور عروسیم رو هم گذاشتم واسه فروش؛ دو متری با حاشیه دانتل، دو طبقه، تور درجه یک ریز بافت.
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhaneh25 ، ne-gin-00
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #3
(۱۷-مرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ عصر)fanous نوشته است:  سلام
بچه ها خواستم ببینم شما میز تلویزیونهاتون رو از کجا خریدین؟به غیر از جمهوری جای دیگه ایی هم هست؟من دنبال میز تلویزیون ترک هستم کجا می تونم پیدا کنم به نظرتونNew2

من ساکن تبریزم و اینجا رفتم به یکی از نمایندگیهای استقبال و میز تلویزیونم رو از اونجا گرفتم.میتونی بری نمایندگی هر برندی که میخوای!
istikbal.dogtas,yatas,bellona,merinos,,,,
البته گاها تو یه نمایندگی چند برند موجود هست!

پيج من تو اينستاگرام~~> _._nasim_._
New2
نقل قول
 سپاس شده توسط fanous ، reyhaneh25 ، ne-gin-00
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ عصر توسط pink girl.)
ارسال: #4
من 2 هفته پیش گرفتم.870 تومن.
http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya...tv-sehpasi
2 رنگ بود سفید و قهوه ای که من به خاطر ترکیب رنگم قهوه ای رو انتخاب کردم

پيج من تو اينستاگرام~~> _._nasim_._
New2
نقل قول
 سپاس شده توسط fanous ، arminaz ، ne-gin-00
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #5
سلام. من یه ایده داشتم می خواستم ببینم خوبه یا نه؟ من از این میز تلویزیونها که همه جا پر شده دوست ندارم، چون تی وی رو به دیوار می خوایم بزنیم می خواستم بدونم خوبه که اصلا میز نداشته باشه به جاش از این طبقه های چوبی تخت که به دیوار نصب می شه بزنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط nillgoon ، دختر-زمستون ، ne-gin-00 ، sosan:)
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #6
(۱۰-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ عصر)maryamiii نوشته است:  سلام. من یه ایده داشتم می خواستم ببینم خوبه یا نه؟ من از این میز تلویزیونها که همه جا پر شده دوست ندارم، چون تی وی رو به دیوار می خوایم بزنیم می خواستم بدونم خوبه که اصلا میز نداشته باشه به جاش از این طبقه های چوبی تخت که به دیوار نصب می شه بزنم؟

اتفاقا مریم جون خیلی مدرن و شیک میشه...اگه کل دکوراسیونتو هماهنگ کنی
منم عاشق این مدلم
[تصویر: مدلها و محل  خرید میز تلویزیون]

عشق یعنی من و آیدین❤۹۳.۱.۱
خرید آنلاین از سایتهای ترکیه
Instagram:eli_online_shop
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، pink lady ، rezvane ، *آوا* ، معصومه ، ne-gin-00
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #7
آره الهام جون مرسی دقیقا از همین مدرنها می خوام. می دونی از کجا میشه از این طبقه های تک که به دیوار وصل می شه خرید؟ یا باید شفارش ساخت داد
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام10 ، ne-gin-00 ، Hanimolaei
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ عصر توسط الهام10.)
ارسال: #8
(۱۰-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ عصر)maryamiii نوشته است:  آره الهام جون مرسی دقیقا از همین مدرنها می خوام. می دونی از کجا میشه از این طبقه های تک که به دیوار وصل می شه خرید؟ یا باید شفارش ساخت داد

من از این جور مدلا که عکسشو گذاشتم خیلی دیدم...چون کارای ترکه و تبریز پر از نمایندگیای ترک هستش اما قیمتاش خیلی گرونه...
شما اگه یه کابینت ساز آشنا داشته باشی برات میسازه با قیمت مناسب...حتی میتونی از یه طراح کمک بگیری...تا با توجه به موقعیت خونت و سلیقت برات یه طرح خوشگل بده...LubLubLub

حتی میتونی از کناف یا پانل گچی هم استفاده کنی خیلی خوشگل میشه

عشق یعنی من و آیدین❤۹۳.۱.۱
خرید آنلاین از سایتهای ترکیه
Instagram:eli_online_shop
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamiii ، ne-gin-00
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #9

دوست جونها...بلوار کشاورز-برج سامان زیرش مرکز خرید هست و پر از میز تی وی و پی سی و این جور وسایل هست. من که قبلا میرفتم میدیدم اجناسشون شیک تر از جاهای دیگه اس.مرکز شهر هم هست و به همه مناطق ماشین و اتوبوس و...داره.یه سر بزنید بد نیس گل دخترها New1

نورای عزیزم روز چهارم آذر اومد پیشمون... خدایا شکرت.
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamiii ، خانم لورا ، mimche ، سارا-جون ، شیدا شاملو ، ne-gin-00
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ عصر توسط RL92.)
ارسال: #10

RE: مدلها و محل خرید میز تلویزیون
دوستان لطفا تو این تاپیک فقط عکس بذارین و بعدا بحث کنیم

من از میز تلویزون جدا خوشم. نمیاد. میخوام طرحشو بدم برام بسازن

اینم 2 تا عکس. الته منظور خودم دقیق اینطوری نیس. فقط 2 تا عکس برا نمونه

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام10 ، rezvane ، *آوا* ، SaraRad ، ashoosan ، معصومه ، جوجو محمد ، سپیده صادقی ، فایزه 93 ، asemane abi ، sarasarpas ، هانیه هستم یه دختر رویایی ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام