• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

مدرس زبان و آموزشگاه زبان انگلیسی

۲۴-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #1131
RE: مدرس زبان و آموزشگاه زبان انگلیسی
سلام دوستان
من برای پسرم که 15 سالشه میخوام معلم خصوصی بگیرم بجای رفتن به آموزشگاه، اگه استاد خوبی سراغ دارید بگید لطفا

آنگاه که غرور کسی را له می کنی
آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی
آنگاه که گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی
آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری
می خواهم بدانم، دستانت را بسوی کدام آسمان دراز می کنی تا برای خوشبختی خودت دعا کنی؟
نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #1132
(۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ عصر)'رویا68' نوشته است:  از مبتدی تا پیشرفته ایلتس 6 گفتند : سه ماه - 180 جلسه - سه روز در هفته - از ساعت 16:30 تا 20
بنظرتون امکان پذیره یا تبلیغات الکیه؟

کسی این تایپک نمیاد یا کسی نمیدونه!

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
۲۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #1133
(۲۷-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ عصر)'رویا68' نوشته است:  
(۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ عصر)'رویا68' نوشته است:  از مبتدی تا پیشرفته ایلتس 6 گفتند : سه ماه - 180 جلسه - سه روز در هفته - از ساعت 16:30 تا 20
بنظرتون امکان پذیره یا تبلیغات الکیه؟

کسی این تایپک نمیاد یا کسی نمیدونه! 

طبق چارتهای یادگیری انگلیسی از 0تا 6 آبلتس اگه توی محیط انگلیسی زبان باشی و روزی 5 ساعت مطالعه کنی شش ماه زمان میبره.
به نظر من بعید نیست ولی احتمالش زیر ده درصده. یعنی حداقل باید روزی ده ساعت مطالعه داشته باشی.
برای اینکه مطمئن شی از شاگرای قبلیش بپرس و اگه تونستی یک جلسه رو امتحانی برو که با متدش آشنا بشی.
نقل قول
 سپاس شده توسط رویا68
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #1134
سلام بجه ها من میخوام خانم کاشفی کلاس بگیرم احتمالا 5 شنبه صبح، اگه کسی میخواد خبر بده که با هم بگیریم
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ عصر توسط ژاکلین2000.)
ارسال: #1135
(۱۴-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ عصر)'niloofar_s' نوشته است:  سلام دوستان
من از پارسال با دکتر کاشفی کلاس دارم بیستمین جلسه ام تموم شده میخوام نظرمو درباره ایشون بگم: استاد باسواد، خیلی مهربون، دلسوز و منصف هستن شهریه ام بابت یکساعت و نیم ۶۰ تومن بود که ایشون گفتن کلاست هر چقدر طول بکشه و سطحت هر چقدر بالا بره هیچ تغییری در شهریه ات صورت نمیگیره و با اینکه امسال شهریه اشون بابت یکساعت و نیم ۷۰ تومن شده همونطور که گفته بودن تغییری در شهریه ام ندادن. من کلاسای خصوصی رسپینا و سفیر هم رفته بودم شهریه اشون خیلی گروون و کیفیت کارشون خیلی پایین بود! لااقل واسه من اینطور بود.
دکتر کاشفی بافیلم آموزش میدن و خانم پرانرژی هستن که هیچ استرسی به آدم نمیدن. ایشون برای تعیین سطح و راهنمایی بنده یکساعت وقت گذاشتن و بابتش هزینه ای دریافت نکردن. الانم بیست جلسه از کلاسم گذشته بسیار راضیم و پیشرفت خوبی داشتم چه گفتاری چه شنیداری. به همین دلایل بنظرم انتخاب خوب و درستی داشتم تصویر: images/smilies/heart.gif
ممنون از راهنمایی و نظرات دوستان عزیز
تلفنشون: ۰۹۱۰۰۲۰۳۲۲۶

ممنون از توضیحاتت گلم.منم دارم پیش دکتر کاشفی میرم برای زبان. خیلی ازش خوشم اومده انرژی خوبی ازش گرفتم و روشش برام جالب بود مطمئنم با ایشون زبانم خوب میشه.میخوام بدونم کسی میخواد باهم دوتایی کلاس ایشونو شرکت کنیم؟ من تازه جلسه دومم اگه کسی میخواد زودتر بهم پیام بده یا اگه پیش خانم کاشفی برای تعیین سطح رفت بگه با "پاکنژاد" میخوایم باهم باشیم. من از سومین کتاب تاپ ناچ شروع کردم. هزینه اش ساعتی ۶۰ تومنه که جلسه یکساعت و نیمه اش میشه ۹۰ تومن. دونفر باشیم برای یک جلسه میشه نفری ۷۵ تومن.

نقل قول
 سپاس شده توسط Lucy ، Kuli ، asal20 ، niloofar_s ، rominaa ، aram70
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #1136
سلام دوستان خواستم تجربه شخصی خودم رو با شما در میون بزارم.شاید به دردتون بخوره.من کلاسهای آنلاین مهندس ابوالقاسمی رو ثبت نام کردم از سایت ielts2.com که واقعا بدترین تجربه از یه مدرس زبان انگلیسی بود که داشتم اولا که قبل ثبت نام ازشون خواستم بزارن یه جلسه تو کلاسشون شرکت کنم که قبول نکردن بعد که ثبت نام کردم از اسپیکینگ هایی که هر جلسه حدود پانزده تا سوال و ازمون میخواست جواب بدیم و صدامون رو ضبط کنیم جمعا دو تاش رو به زور بعد چند روز فیدبک میداد.فیدبک رایتینگ هاش هم که اول قرار بود هر جلسه یه رایتینگ تصحیح کنه شد بعضی مواقع هر دو جلسه یکبار.که فیدبک ها رو هم خیلی کلی میداد اغلب.یعنی در واقع کمک خاصی تو بالا بردن سطح رایتینگ هاتون نمیکرد.سر کلاس های آنلاین هم خیلی با اخلاق بد و پر مدعا برخورد میکرد و وقتی ازش سوال میپرسیدیم جواب نمیداد یا به زور یه جواب کلی میداد جوری که انگار خودش هم مطمئن نبود.در کل یک ملیون و دویست از هر نفر میگیره که واقعا به اندازه دویست هزار تومن هم کلاس هاش نمی ارزه.
نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #1137
سلاک کسی که سطح زبانش پایین باشه چند جلسه تقریبا
طول میکشه با خانوم کاشفی به سطح خوب برسه؟
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #1138
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۶:۲۶ عصر)'barbara*****' نوشته است:  سلاک کسی که سطح زبانش پایین باشه چند جلسه تقریبا
طول میکشه با خانوم کاشفی به سطح خوب برسه؟

یادش بخیر سال ۱۳۹۵ با خانم دکتر کاشفی کلاس داشتمتصویر: /images/smilies/new/angel.png قبلا تجربه موسسه و خصوصی جای دیگه رو داشتم ولی ناراضی بودم. هم مکالمه‌ام ضعیف بود هم شنیدنم. ۲۴ جلسه طول کشید تا زبانم خوب شد در حدی که توی مسافرت‌های خارج از کشور هیچ مشکل زبانی نداشتم و ۸۰ درصد جملات فیلم‌های زبان اصلی انگلیسی بدون زیرنویس رو می شنیدم و متوجه می‌شدم. خانم کاشفی هم ازم راضی بود و گفت دیگه نیازی نیست بیای. خیلی تلاش کردم و خدا رو شکر با تجربه خوب زبانی که در کلاس ایشون داشتم تونستم نمره خوبی در امتحان آیلتس کسب کنم(بدون معلم آیلتس و تنها با زدن تست‌های کتاب‌های آیلتس کمبریج).
مهم اینه که خودت چقدر زمان بزاری و چقدر تلاش کنی. دوستمم پیش خانم کاشفی زبانشو تکمیل کرد. با این‌که موقع تعیین سطح، سطحش خیلی بهتر از من بود و از کتاب بالاتر شروع کرد ولی ۳۲ جلسه طول کشید تا زبانش تموم بشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط barbara*****
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #1139
برای آموزش زبان به نظر من دوری و نزدیکی مهم نیست .
مهم جاییه که خوب آموزش بدن
من خودم بالاخره با یه آموزشگاه خوب که زیادم معروف نیست به اسم رادتایم آشنا شدم
سمت غرب تهرانه ولی خوبه
https://radtime.org

[url=http://rentinal.info/]اجاره ماشین عروس
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام